maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich
Miejsce i data imprezy: Kaczki Średnie , 24 maja 2019
Organizator: ZSR CKP Kaczki Średnie

Regulamin: Regulamin biegu

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

.

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/SzkołaPł.
1RobakRafałMPOL6M, M11992BrudzyńOSP Brudzyń
2HubertPatrycjaKPOL3SZ2003Budy Słodkowskie
3WernerPiotrMPOL6M, M11992CelestynyTEAM Werner
4MakówkaMonikaKPOL3SZ, UG2002ChrapczewZSR CKP Kaczki Średnie
5ManikowskaMartaKPOL3K, K11982Ciążeń
6AdamekAdrianMPOL6M, M11996Cisew
7AleksanderekAlicjaKPOL3SZ, UG2002CisewLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
8GryceczkoJacekMPOL6M, M11980Cisew
9ŁukasikMarcinMPOL6M, M11986Cisew
10ŁukasikMichałMPOL6M, M11983Cisew
11MajcherekPatrykMPOL6M, M11995Cisew
12SawickiKrzysztofMPOL6M, M11998CisewZSR CKP Kaczki Średnie
13KarbowaOliwiaKPOL3SZ2002DobraLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
14NowakowskaKlaudiaKPOL3SZ2002DobraZSR CKP Kaczki Średnie
15ChudzikEwaKPOL3K, K11995Dobra, Turecki, WielkopolskieZSR CKP Kaczki Średnie
16WągielAnnaKPOL3SZ2003Dziadowice
17KacprzakPatrykMPOL6M, M11998Dzierżawy
18RembasMaciejMPOL3SZ2003Grabieniec
19SobczakPiotrMPOL3SZ2003Grabieniec
20TrochaKamilMPOL6M, M11990Grabieniec
21FilipowiczKrzysztofMPOL6M, M11996GrąbkówZSZ Turek
22JakubowskaArletaKPOL3K, K11980Kaczki ŚrednieZSR CKP Kaczki Średnie
23JakubowskiMichałMPOL6M, M11995Kaczki ŚrednieCnc TEAM
24OlszakPiotrMPOL3SZ, UG2002Kaczki ŚrednieLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
25PietraszekŁukaszMPOL6M, M11987Kalisz
26KapłonekFilipMPOL3SZ, UG2002KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
27WaliszekKamilMPOL6M, M12001KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
28GlowackaMariolaKPOL3K, K11984Koszuty Parcele4
29CiesielskaAgnieszkaKPOL3K, K11982Koszuty-Parcele
30CieślakPatrycjaKPOL3K, K11999Kowale PańskieZSR CKP Kaczki Średnie
31MarendziakJakubMPOL3SZ, UG2002LaskiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
32DombrowskiPiotr "tumek"MPOL6M, M11998Łęg Piekarski
33OgrodowczykPatrykMPOL6M, M11993MalanówZSR CKP Kaczki Średnie
34WernerKatarzynaKPOL3K, K11989MalanówKKB Finisz Kalisz
35WernerRobertMPOL6M, M11994MalanówTeam Werner
36GeblerPrzemysławMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
37SypniewskiSzymonMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
38KaczanDanielMPOL6M, M11977MargoninKolegium Sędziów Konin
39BukowieckiKrzysztofMPOL6M, M11982MiędzylesieKB Maraton Turek
40BadowskiWaldemarMPOL6M, M11985OlesinKolegium Sędziów Konin
41LebiedzińskiMichałMPOL6M, M11986Olesin
42GralakOliwiaKPOL3K, K11999Pełczyska
43GosińskaJolantaKPOL3K, K11998Poddębice
44StawickaPaulinaKPOL3SZ, UG2002PoddębiceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach
45BajzertFilipMPOL6M, M11976Przykona
46SzymańskaKlaudiaKPOL3SZ2002PrzykonaZSR CKP Kaczki Średnie
47PietrzakBłażejMPOL6M, M11990Psary
48GromadaMateuszMPOL6M, M11997RogówTeleszyna Przykona
49KarniszewskiMichałMPOL6M, M11995Słodków
50RybakKatarzynaKPOL3K, K11975Słodków Kol.13A
51AnastaziakTomaszMPOL6M, M11986Słodków KoloniaEKS Słodków
52PrzybyłDariaKPOL3SZ, UG2002Słodków KoloniaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
53TyczinaKamilMPOL6M, M11985Słodków KoloniaCnc TEAM
54WojtkowiakAndrzejMPOL6M, M21960Słodków KoloniaEKS Słodków
55BłażejewskaEwelinaKPOL3K, K11979Słupca
56GórskaJoankaKPOL3K, K11976SłupcaSłupecka grupa biegowa
57GrześkiewiczJoannaKPOL3K, K11975Słupca
58JózefiakKamilaKPOL3K, K11982SłupcaGrupa Biegowa Słupca
59SkotarczykBeataKPOL3K, K21967Słupca
60KrawczykArkadiuszMPOL6M, M11975SmolinaTeleszyna Przykona
61SobczakDanielMPOL6M, M11980Smulsko
62HelwinKatarzynaKPOL3K, K11975StrzałkowoSłupecka grupa biegowa
63AdamekErykMPOL3SZ, UG2000TurekZSR CKP Kaczki Średnie
64AntczakAnielaKPOL3SZ, UG2003TurekZSR CKP Kaczki Średnie
65AntczakTobiaszMPOL3SZ, UG2010TurekZSR CKP Kaczki Średnie
66DryjańskaAngelikaKPOL3K, K11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
67GołdykaTomaszMPOL6M, M11983Turek
68JasakDariuszKPOL6M1975TurekZSR CKP Kaczki Średnie
69JońskaKarolinaKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
70KaźmierczakAgataKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
71Kowalewska - GołdykaBernadetaKPOL3K, K11982Turek
72MaciaszekEwelinaKPOL3K, K11986Turek
73MajdaSzymonMPOL6M, M11993TurekTurek
74MarciniakKrzysztofMPOL6M, M11991TurekLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
75MejsnerPawełMPOL6M, M21972TurekMorsy Turek
76PękaczBartłomiejMPOL6M, M11988TurekZSR CKP Kaczki Średnie
77PolińskiPrzemysławMPOL6M, M11974TurekZiemia Turkowska
78RybakPawełMPOL3SZ2003Turek
79StołowskiDawidMPOL3SZ, UG2002TurekZSR CKP Kaczki Średnie
80ŚwierkKrzysztofMPOL6M, M11984TurekZSR CKP Kaczki Średnie
81WasielewskiJakubMPOL6M, M11991TurekTurek
82WawrzyniukMałgorzataKPOL3K, K21968Turek
83WdowińskiDamianMPOL6M, M11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
84WichorskiKrzysztofMPOL6M, M11979TurekZSR CKP Kaczki Średnie
85WichorskiLukaszMPOL6M, M11989Turek
86WichorskiPiotrMPOL6M, M11985TurekZSR CKP Kaczki Średnie
87WytlibŁukaszMPOL6M, M11989Turek
88ZiębaEwelinaKPOL3K, K11991TurekZSR CKP Kaczki Średnie
89BudkaJacekMPOL6M, M11975TurkowiceKB Geotermia Uniejów
90KurzawaBartoszMPOL3SZ2004Turkowice
91LewandowskiKacperMPOL3SZ2002TurkowiceZSR CKP Kaczki Średnie
92MiśkiewiczPatrycjaKPOL3SZ, UG2002UniejówZSR CKP Kaczki Średnie
93BorkowskiDawidMPOL6M2002WartkowcieZSR CKP Kaczki Średnie
94BarańskaKatarzynaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
95MarciniakSzymonMPOL3SZ, UG2002WartkowiceLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
96MichalskaPatrycjaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
97PilarekLenaKPOL3SZ, UG2002WrzącaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
98GłogowskiDamianMPOL3SZ, UG2002ŻukiZSR CKP Kaczki Średnie
99SkierskiGabrielMPOL3SZ, UG2003Żuki