maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich
Miejsce i data imprezy: Kaczki Średnie , 24 maja 2019
Organizator: ZSR CKP Kaczki Średnie

Regulamin: Regulamin biegu

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

.

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/SzkołaPł.
1BłażejewskaEwelinaKPOL3K, K11979Słupca
2ChudzikEwaKPOL3K, K11995Dobra, Turecki, WielkopolskieZSR CKP Kaczki Średnie
3CiesielskaAgnieszkaKPOL3K, K11982Koszuty-Parcele
4CieślakPatrycjaKPOL3K, K11999Kowale PańskieZSR CKP Kaczki Średnie
5DryjańskaAngelikaKPOL3K, K11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
6GlowackaMariolaKPOL3K, K11984Koszuty Parcele4
7GosińskaJolantaKPOL3K, K11998Poddębice
8GórskaJoankaKPOL3K, K11976SłupcaSłupecka grupa biegowa
9GralakOliwiaKPOL3K, K11999Pełczyska
10GrześkiewiczJoannaKPOL3K, K11975Słupca
11HelwinKatarzynaKPOL3K, K11975StrzałkowoSłupecka grupa biegowa
12JakubowskaArletaKPOL3K, K11980Kaczki ŚrednieZSR CKP Kaczki Średnie
13JózefiakKamilaKPOL3K, K11982SłupcaGrupa Biegowa Słupca
14Kowalewska - GołdykaBernadetaKPOL3K, K11982Turek
15MaciaszekEwelinaKPOL3K, K11986Turek
16ManikowskaMartaKPOL3K, K11982Ciążeń
17RybakKatarzynaKPOL3K, K11975Słodków Kol.13A
18WernerKatarzynaKPOL3K, K11989MalanówKKB Finisz Kalisz
19ZiębaEwelinaKPOL3K, K11991TurekZSR CKP Kaczki Średnie
20SkotarczykBeataKPOL3K, K21967Słupca
21WawrzyniukMałgorzataKPOL3K, K21968Turek
22HubertPatrycjaKPOL3SZ2003Budy Słodkowskie
23KarbowaOliwiaKPOL3SZ2002DobraLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
24KurzawaBartoszMPOL3SZ2004Turkowice
25LewandowskiKacperMPOL3SZ2002TurkowiceZSR CKP Kaczki Średnie
26NowakowskaKlaudiaKPOL3SZ2002DobraZSR CKP Kaczki Średnie
27RembasMaciejMPOL3SZ2003Grabieniec
28RybakPawełMPOL3SZ2003Turek
29SobczakPiotrMPOL3SZ2003Grabieniec
30SzymańskaKlaudiaKPOL3SZ2002PrzykonaZSR CKP Kaczki Średnie
31WągielAnnaKPOL3SZ2003Dziadowice
32AdamekErykMPOL3SZ, UG2000TurekZSR CKP Kaczki Średnie
33AleksanderekAlicjaKPOL3SZ, UG2002CisewLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
34AntczakAnielaKPOL3SZ, UG2003TurekZSR CKP Kaczki Średnie
35AntczakTobiaszMPOL3SZ, UG2010TurekZSR CKP Kaczki Średnie
36GeblerPrzemysławMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
37GłogowskiDamianMPOL3SZ, UG2002ŻukiZSR CKP Kaczki Średnie
38KapłonekFilipMPOL3SZ, UG2002KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
39MakówkaMonikaKPOL3SZ, UG2002ChrapczewZSR CKP Kaczki Średnie
40MarciniakSzymonMPOL3SZ, UG2002WartkowiceLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
41MarendziakJakubMPOL3SZ, UG2002LaskiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
42MiśkiewiczPatrycjaKPOL3SZ, UG2002UniejówZSR CKP Kaczki Średnie
43OlszakPiotrMPOL3SZ, UG2002Kaczki ŚrednieLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
44PilarekLenaKPOL3SZ, UG2002WrzącaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
45PrzybyłDariaKPOL3SZ, UG2002Słodków KoloniaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
46SkierskiGabrielMPOL3SZ, UG2003Żuki
47StawickaPaulinaKPOL3SZ, UG2002PoddębiceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach
48StołowskiDawidMPOL3SZ, UG2002TurekZSR CKP Kaczki Średnie
49SypniewskiSzymonMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
50BarańskaKatarzynaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
51JońskaKarolinaKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
52KaźmierczakAgataKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
53MichalskaPatrycjaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
54BorkowskiDawidMPOL6M2002WartkowcieZSR CKP Kaczki Średnie
55JasakDariuszKPOL6M1975TurekZSR CKP Kaczki Średnie
56AdamekAdrianMPOL6M, M11996Cisew
57AnastaziakTomaszMPOL6M, M11986Słodków KoloniaEKS Słodków
58BadowskiWaldemarMPOL6M, M11985OlesinKolegium Sędziów Konin
59BajzertFilipMPOL6M, M11976Przykona
60BudkaJacekMPOL6M, M11975TurkowiceKB Geotermia Uniejów
61BukowieckiKrzysztofMPOL6M, M11982MiędzylesieKB Maraton Turek
62DombrowskiPiotr "tumek"MPOL6M, M11998Łęg Piekarski
63FilipowiczKrzysztofMPOL6M, M11996GrąbkówZSZ Turek
64GołdykaTomaszMPOL6M, M11983Turek
65GromadaMateuszMPOL6M, M11997RogówTeleszyna Przykona
66GryceczkoJacekMPOL6M, M11980Cisew
67JakubowskiMichałMPOL6M, M11995Kaczki ŚrednieCnc TEAM
68KacprzakPatrykMPOL6M, M11998Dzierżawy
69KaczanDanielMPOL6M, M11977MargoninKolegium Sędziów Konin
70KarniszewskiMichałMPOL6M, M11995Słodków
71KrawczykArkadiuszMPOL6M, M11975SmolinaTeleszyna Przykona
72LebiedzińskiMichałMPOL6M, M11986Olesin
73ŁukasikMarcinMPOL6M, M11986Cisew
74ŁukasikMichałMPOL6M, M11983Cisew
75MajcherekPatrykMPOL6M, M11995Cisew
76MajdaSzymonMPOL6M, M11993TurekTurek
77MarciniakKrzysztofMPOL6M, M11991TurekLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
78OgrodowczykPatrykMPOL6M, M11993MalanówZSR CKP Kaczki Średnie
79PękaczBartłomiejMPOL6M, M11988TurekZSR CKP Kaczki Średnie
80PietraszekŁukaszMPOL6M, M11987Kalisz
81PietrzakBłażejMPOL6M, M11990Psary
82PolińskiPrzemysławMPOL6M, M11974TurekZiemia Turkowska
83RobakRafałMPOL6M, M11992BrudzyńOSP Brudzyń
84SawickiKrzysztofMPOL6M, M11998CisewZSR CKP Kaczki Średnie
85SobczakDanielMPOL6M, M11980Smulsko
86ŚwierkKrzysztofMPOL6M, M11984TurekZSR CKP Kaczki Średnie
87TrochaKamilMPOL6M, M11990Grabieniec
88TyczinaKamilMPOL6M, M11985Słodków KoloniaCnc TEAM
89WaliszekKamilMPOL6M, M12001KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
90WasielewskiJakubMPOL6M, M11991TurekTurek
91WdowińskiDamianMPOL6M, M11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
92WernerPiotrMPOL6M, M11992CelestynyTEAM Werner
93WernerRobertMPOL6M, M11994MalanówTeam Werner
94WichorskiKrzysztofMPOL6M, M11979TurekZSR CKP Kaczki Średnie
95WichorskiLukaszMPOL6M, M11989Turek
96WichorskiPiotrMPOL6M, M11985TurekZSR CKP Kaczki Średnie
97WytlibŁukaszMPOL6M, M11989Turek
98MejsnerPawełMPOL6M, M21972TurekMorsy Turek
99WojtkowiakAndrzejMPOL6M, M21960Słodków KoloniaEKS Słodków