maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich
Miejsce i data imprezy: Kaczki Średnie , 24 maja 2019
Organizator: ZSR CKP Kaczki Średnie

Regulamin: Regulamin biegu

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

.

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/SzkołaPł.
1AdamekAdrianMPOL6M, M11996Cisew
2AdamekErykMPOL3SZ, UG2000TurekZSR CKP Kaczki Średnie
3AleksanderekAlicjaKPOL3SZ, UG2002CisewLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
4AnastaziakTomaszMPOL6M, M11986Słodków KoloniaEKS Słodków
5AntczakAnielaKPOL3SZ, UG2003TurekZSR CKP Kaczki Średnie
6AntczakTobiaszMPOL3SZ, UG2010TurekZSR CKP Kaczki Średnie
7BadowskiWaldemarMPOL6M, M11985OlesinKolegium Sędziów Konin
8BajzertFilipMPOL6M, M11976Przykona
9BarańskaKatarzynaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
10BłażejewskaEwelinaKPOL3K, K11979Słupca
11BorkowskiDawidMPOL6M2002WartkowcieZSR CKP Kaczki Średnie
12BudkaJacekMPOL6M, M11975TurkowiceKB Geotermia Uniejów
13BukowieckiKrzysztofMPOL6M, M11982MiędzylesieKB Maraton Turek
14ChudzikEwaKPOL3K, K11995Dobra, Turecki, WielkopolskieZSR CKP Kaczki Średnie
15CiesielskaAgnieszkaKPOL3K, K11982Koszuty-Parcele
16CieślakPatrycjaKPOL3K, K11999Kowale PańskieZSR CKP Kaczki Średnie
17DombrowskiPiotr "tumek"MPOL6M, M11998Łęg Piekarski
18DryjańskaAngelikaKPOL3K, K11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
19FilipowiczKrzysztofMPOL6M, M11996GrąbkówZSZ Turek
20GeblerPrzemysławMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
21GlowackaMariolaKPOL3K, K11984Koszuty Parcele4
22GłogowskiDamianMPOL3SZ, UG2002ŻukiZSR CKP Kaczki Średnie
23GołdykaTomaszMPOL6M, M11983Turek
24GosińskaJolantaKPOL3K, K11998Poddębice
25GórskaJoankaKPOL3K, K11976SłupcaSłupecka grupa biegowa
26GralakOliwiaKPOL3K, K11999Pełczyska
27GromadaMateuszMPOL6M, M11997RogówTeleszyna Przykona
28GryceczkoJacekMPOL6M, M11980Cisew
29GrześkiewiczJoannaKPOL3K, K11975Słupca
30HelwinKatarzynaKPOL3K, K11975StrzałkowoSłupecka grupa biegowa
31HubertPatrycjaKPOL3SZ2003Budy Słodkowskie
32JakubowskaArletaKPOL3K, K11980Kaczki ŚrednieZSR CKP Kaczki Średnie
33JakubowskiMichałMPOL6M, M11995Kaczki ŚrednieCnc TEAM
34JasakDariuszKPOL6M1975TurekZSR CKP Kaczki Średnie
35JońskaKarolinaKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
36JózefiakKamilaKPOL3K, K11982SłupcaGrupa Biegowa Słupca
37KacprzakPatrykMPOL6M, M11998Dzierżawy
38KaczanDanielMPOL6M, M11977MargoninKolegium Sędziów Konin
39KapłonekFilipMPOL3SZ, UG2002KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
40KarbowaOliwiaKPOL3SZ2002DobraLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
41KarniszewskiMichałMPOL6M, M11995Słodków
42KaźmierczakAgataKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
43Kowalewska - GołdykaBernadetaKPOL3K, K11982Turek
44KrawczykArkadiuszMPOL6M, M11975SmolinaTeleszyna Przykona
45KurzawaBartoszMPOL3SZ2004Turkowice
46LebiedzińskiMichałMPOL6M, M11986Olesin
47LewandowskiKacperMPOL3SZ2002TurkowiceZSR CKP Kaczki Średnie
48ŁukasikMarcinMPOL6M, M11986Cisew
49ŁukasikMichałMPOL6M, M11983Cisew
50MaciaszekEwelinaKPOL3K, K11986Turek
51MajcherekPatrykMPOL6M, M11995Cisew
52MajdaSzymonMPOL6M, M11993TurekTurek
53MakówkaMonikaKPOL3SZ, UG2002ChrapczewZSR CKP Kaczki Średnie
54ManikowskaMartaKPOL3K, K11982Ciążeń
55MarciniakKrzysztofMPOL6M, M11991TurekLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
56MarciniakSzymonMPOL3SZ, UG2002WartkowiceLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
57MarendziakJakubMPOL3SZ, UG2002LaskiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
58MejsnerPawełMPOL6M, M21972TurekMorsy Turek
59MichalskaPatrycjaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
60MiśkiewiczPatrycjaKPOL3SZ, UG2002UniejówZSR CKP Kaczki Średnie
61NowakowskaKlaudiaKPOL3SZ2002DobraZSR CKP Kaczki Średnie
62OgrodowczykPatrykMPOL6M, M11993MalanówZSR CKP Kaczki Średnie
63OlszakPiotrMPOL3SZ, UG2002Kaczki ŚrednieLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
64PękaczBartłomiejMPOL6M, M11988TurekZSR CKP Kaczki Średnie
65PietraszekŁukaszMPOL6M, M11987Kalisz
66PietrzakBłażejMPOL6M, M11990Psary
67PilarekLenaKPOL3SZ, UG2002WrzącaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
68PolińskiPrzemysławMPOL6M, M11974TurekZiemia Turkowska
69PrzybyłDariaKPOL3SZ, UG2002Słodków KoloniaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
70RembasMaciejMPOL3SZ2003Grabieniec
71RobakRafałMPOL6M, M11992BrudzyńOSP Brudzyń
72RybakKatarzynaKPOL3K, K11975Słodków Kol.13A
73RybakPawełMPOL3SZ2003Turek
74SawickiKrzysztofMPOL6M, M11998CisewZSR CKP Kaczki Średnie
75SkierskiGabrielMPOL3SZ, UG2003Żuki
76SkotarczykBeataKPOL3K, K21967Słupca
77SobczakDanielMPOL6M, M11980Smulsko
78SobczakPiotrMPOL3SZ2003Grabieniec
79StawickaPaulinaKPOL3SZ, UG2002PoddębiceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach
80StołowskiDawidMPOL3SZ, UG2002TurekZSR CKP Kaczki Średnie
81SypniewskiSzymonMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
82SzymańskaKlaudiaKPOL3SZ2002PrzykonaZSR CKP Kaczki Średnie
83ŚwierkKrzysztofMPOL6M, M11984TurekZSR CKP Kaczki Średnie
84TrochaKamilMPOL6M, M11990Grabieniec
85TyczinaKamilMPOL6M, M11985Słodków KoloniaCnc TEAM
86WaliszekKamilMPOL6M, M12001KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
87WasielewskiJakubMPOL6M, M11991TurekTurek
88WawrzyniukMałgorzataKPOL3K, K21968Turek
89WągielAnnaKPOL3SZ2003Dziadowice
90WdowińskiDamianMPOL6M, M11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
91WernerKatarzynaKPOL3K, K11989MalanówKKB Finisz Kalisz
92WernerPiotrMPOL6M, M11992CelestynyTEAM Werner
93WernerRobertMPOL6M, M11994MalanówTeam Werner
94WichorskiKrzysztofMPOL6M, M11979TurekZSR CKP Kaczki Średnie
95WichorskiLukaszMPOL6M, M11989Turek
96WichorskiPiotrMPOL6M, M11985TurekZSR CKP Kaczki Średnie
97WojtkowiakAndrzejMPOL6M, M21960Słodków KoloniaEKS Słodków
98WytlibŁukaszMPOL6M, M11989Turek
99ZiębaEwelinaKPOL3K, K11991TurekZSR CKP Kaczki Średnie