maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich
Miejsce i data imprezy: Kaczki Średnie , 24 maja 2019
Organizator: ZSR CKP Kaczki Średnie

Regulamin: Regulamin biegu

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

.

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/SzkołaPł.
1AdamekAdrianMPOL6M, M11996Cisew
2BajzertFilipMPOL6M, M11976Przykona
3BłażejewskaEwelinaKPOL3K, K11979Słupca
4CiesielskaAgnieszkaKPOL3K, K11982Koszuty-Parcele
5DombrowskiPiotr "tumek"MPOL6M, M11998Łęg Piekarski
6GlowackaMariolaKPOL3K, K11984Koszuty Parcele4
7GołdykaTomaszMPOL6M, M11983Turek
8GosińskaJolantaKPOL3K, K11998Poddębice
9GralakOliwiaKPOL3K, K11999Pełczyska
10GryceczkoJacekMPOL6M, M11980Cisew
11GrześkiewiczJoannaKPOL3K, K11975Słupca
12HubertPatrycjaKPOL3SZ2003Budy Słodkowskie
13KacprzakPatrykMPOL6M, M11998Dzierżawy
14KarniszewskiMichałMPOL6M, M11995Słodków
15Kowalewska - GołdykaBernadetaKPOL3K, K11982Turek
16KurzawaBartoszMPOL3SZ2004Turkowice
17LebiedzińskiMichałMPOL6M, M11986Olesin
18ŁukasikMarcinMPOL6M, M11986Cisew
19ŁukasikMichałMPOL6M, M11983Cisew
20MaciaszekEwelinaKPOL3K, K11986Turek
21MajcherekPatrykMPOL6M, M11995Cisew
22ManikowskaMartaKPOL3K, K11982Ciążeń
23PietraszekŁukaszMPOL6M, M11987Kalisz
24PietrzakBłażejMPOL6M, M11990Psary
25RembasMaciejMPOL3SZ2003Grabieniec
26RybakKatarzynaKPOL3K, K11975Słodków Kol.13A
27RybakPawełMPOL3SZ2003Turek
28SkierskiGabrielMPOL3SZ, UG2003Żuki
29SkotarczykBeataKPOL3K, K21967Słupca
30SobczakDanielMPOL6M, M11980Smulsko
31SobczakPiotrMPOL3SZ2003Grabieniec
32TrochaKamilMPOL6M, M11990Grabieniec
33WawrzyniukMałgorzataKPOL3K, K21968Turek
34WągielAnnaKPOL3SZ2003Dziadowice
35WichorskiLukaszMPOL6M, M11989Turek
36WytlibŁukaszMPOL6M, M11989Turek
37JakubowskiMichałMPOL6M, M11995Kaczki ŚrednieCnc TEAM
38TyczinaKamilMPOL6M, M11985Słodków KoloniaCnc TEAM
39AnastaziakTomaszMPOL6M, M11986Słodków KoloniaEKS Słodków
40WojtkowiakAndrzejMPOL6M, M21960Słodków KoloniaEKS Słodków
41JózefiakKamilaKPOL3K, K11982SłupcaGrupa Biegowa Słupca
42BudkaJacekMPOL6M, M11975TurkowiceKB Geotermia Uniejów
43BukowieckiKrzysztofMPOL6M, M11982MiędzylesieKB Maraton Turek
44WernerKatarzynaKPOL3K, K11989MalanówKKB Finisz Kalisz
45BadowskiWaldemarMPOL6M, M11985OlesinKolegium Sędziów Konin
46KaczanDanielMPOL6M, M11977MargoninKolegium Sędziów Konin
47AleksanderekAlicjaKPOL3SZ, UG2002CisewLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
48KarbowaOliwiaKPOL3SZ2002DobraLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
49MarciniakKrzysztofMPOL6M, M11991TurekLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
50MarciniakSzymonMPOL3SZ, UG2002WartkowiceLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
51MarendziakJakubMPOL3SZ, UG2002LaskiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
52OlszakPiotrMPOL3SZ, UG2002Kaczki ŚrednieLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
53PilarekLenaKPOL3SZ, UG2002WrzącaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
54PrzybyłDariaKPOL3SZ, UG2002Słodków KoloniaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
55MejsnerPawełMPOL6M, M21972TurekMorsy Turek
56RobakRafałMPOL6M, M11992BrudzyńOSP Brudzyń
57GórskaJoankaKPOL3K, K11976SłupcaSłupecka grupa biegowa
58HelwinKatarzynaKPOL3K, K11975StrzałkowoSłupecka grupa biegowa
59BarańskaKatarzynaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
60MichalskaPatrycjaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
61WernerPiotrMPOL6M, M11992CelestynyTEAM Werner
62WernerRobertMPOL6M, M11994MalanówTeam Werner
63GromadaMateuszMPOL6M, M11997RogówTeleszyna Przykona
64KrawczykArkadiuszMPOL6M, M11975SmolinaTeleszyna Przykona
65MajdaSzymonMPOL6M, M11993TurekTurek
66WasielewskiJakubMPOL6M, M11991TurekTurek
67StawickaPaulinaKPOL3SZ, UG2002PoddębiceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach
68PolińskiPrzemysławMPOL6M, M11974TurekZiemia Turkowska
69JońskaKarolinaKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
70KaźmierczakAgataKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
71AdamekErykMPOL3SZ, UG2000TurekZSR CKP Kaczki Średnie
72AntczakAnielaKPOL3SZ, UG2003TurekZSR CKP Kaczki Średnie
73AntczakTobiaszMPOL3SZ, UG2010TurekZSR CKP Kaczki Średnie
74BorkowskiDawidMPOL6M2002WartkowcieZSR CKP Kaczki Średnie
75ChudzikEwaKPOL3K, K11995Dobra, Turecki, WielkopolskieZSR CKP Kaczki Średnie
76CieślakPatrycjaKPOL3K, K11999Kowale PańskieZSR CKP Kaczki Średnie
77DryjańskaAngelikaKPOL3K, K11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
78GeblerPrzemysławMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
79GłogowskiDamianMPOL3SZ, UG2002ŻukiZSR CKP Kaczki Średnie
80JakubowskaArletaKPOL3K, K11980Kaczki ŚrednieZSR CKP Kaczki Średnie
81JasakDariuszKPOL6M1975TurekZSR CKP Kaczki Średnie
82KapłonekFilipMPOL3SZ, UG2002KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
83LewandowskiKacperMPOL3SZ2002TurkowiceZSR CKP Kaczki Średnie
84MakówkaMonikaKPOL3SZ, UG2002ChrapczewZSR CKP Kaczki Średnie
85MiśkiewiczPatrycjaKPOL3SZ, UG2002UniejówZSR CKP Kaczki Średnie
86NowakowskaKlaudiaKPOL3SZ2002DobraZSR CKP Kaczki Średnie
87OgrodowczykPatrykMPOL6M, M11993MalanówZSR CKP Kaczki Średnie
88PękaczBartłomiejMPOL6M, M11988TurekZSR CKP Kaczki Średnie
89SawickiKrzysztofMPOL6M, M11998CisewZSR CKP Kaczki Średnie
90StołowskiDawidMPOL3SZ, UG2002TurekZSR CKP Kaczki Średnie
91SypniewskiSzymonMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
92SzymańskaKlaudiaKPOL3SZ2002PrzykonaZSR CKP Kaczki Średnie
93ŚwierkKrzysztofMPOL6M, M11984TurekZSR CKP Kaczki Średnie
94WaliszekKamilMPOL6M, M12001KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
95WdowińskiDamianMPOL6M, M11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
96WichorskiKrzysztofMPOL6M, M11979TurekZSR CKP Kaczki Średnie
97WichorskiPiotrMPOL6M, M11985TurekZSR CKP Kaczki Średnie
98ZiębaEwelinaKPOL3K, K11991TurekZSR CKP Kaczki Średnie
99FilipowiczKrzysztofMPOL6M, M11996GrąbkówZSZ Turek