maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich

Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich
Miejsce i data imprezy: Kaczki Średnie , 24 maja 2019
Organizator: ZSR CKP Kaczki Średnie

Regulamin: Regulamin biegu

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

.

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/SzkołaPł.
1AdamekAdrianMPOL6M, M11996Cisew
2KaźmierczakAgataKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
3CiesielskaAgnieszkaKPOL3K, K11982Koszuty-Parcele
4AleksanderekAlicjaKPOL3SZ, UG2002CisewLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
5WojtkowiakAndrzejMPOL6M, M21960Słodków KoloniaEKS Słodków
6DryjańskaAngelikaKPOL3K, K11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
7AntczakAnielaKPOL3SZ, UG2003TurekZSR CKP Kaczki Średnie
8WągielAnnaKPOL3SZ2003Dziadowice
9KrawczykArkadiuszMPOL6M, M11975SmolinaTeleszyna Przykona
10JakubowskaArletaKPOL3K, K11980Kaczki ŚrednieZSR CKP Kaczki Średnie
11PękaczBartłomiejMPOL6M, M11988TurekZSR CKP Kaczki Średnie
12KurzawaBartoszMPOL3SZ2004Turkowice
13SkotarczykBeataKPOL3K, K21967Słupca
14Kowalewska - GołdykaBernadetaKPOL3K, K11982Turek
15PietrzakBłażejMPOL6M, M11990Psary
16GłogowskiDamianMPOL3SZ, UG2002ŻukiZSR CKP Kaczki Średnie
17WdowińskiDamianMPOL6M, M11981TurekZSR CKP Kaczki Średnie
18KaczanDanielMPOL6M, M11977MargoninKolegium Sędziów Konin
19SobczakDanielMPOL6M, M11980Smulsko
20PrzybyłDariaKPOL3SZ, UG2002Słodków KoloniaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
21JasakDariuszKPOL6M1975TurekZSR CKP Kaczki Średnie
22BorkowskiDawidMPOL6M2002WartkowcieZSR CKP Kaczki Średnie
23StołowskiDawidMPOL3SZ, UG2002TurekZSR CKP Kaczki Średnie
24AdamekErykMPOL3SZ, UG2000TurekZSR CKP Kaczki Średnie
25ChudzikEwaKPOL3K, K11995Dobra, Turecki, WielkopolskieZSR CKP Kaczki Średnie
26BłażejewskaEwelinaKPOL3K, K11979Słupca
27MaciaszekEwelinaKPOL3K, K11986Turek
28ZiębaEwelinaKPOL3K, K11991TurekZSR CKP Kaczki Średnie
29BajzertFilipMPOL6M, M11976Przykona
30KapłonekFilipMPOL3SZ, UG2002KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
31SkierskiGabrielMPOL3SZ, UG2003Żuki
32BudkaJacekMPOL6M, M11975TurkowiceKB Geotermia Uniejów
33GryceczkoJacekMPOL6M, M11980Cisew
34MarendziakJakubMPOL3SZ, UG2002LaskiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
35WasielewskiJakubMPOL6M, M11991TurekTurek
36GórskaJoankaKPOL3K, K11976SłupcaSłupecka grupa biegowa
37GrześkiewiczJoannaKPOL3K, K11975Słupca
38GosińskaJolantaKPOL3K, K11998Poddębice
39LewandowskiKacperMPOL3SZ2002TurkowiceZSR CKP Kaczki Średnie
40TrochaKamilMPOL6M, M11990Grabieniec
41TyczinaKamilMPOL6M, M11985Słodków KoloniaCnc TEAM
42WaliszekKamilMPOL6M, M12001KawęczynZSR CKP Kaczki Średnie
43JózefiakKamilaKPOL3K, K11982SłupcaGrupa Biegowa Słupca
44JońskaKarolinaKPOL3SZ, UP2003TurekZSP w Słodkowie
45BarańskaKatarzynaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
46HelwinKatarzynaKPOL3K, K11975StrzałkowoSłupecka grupa biegowa
47RybakKatarzynaKPOL3K, K11975Słodków Kol.13A
48WernerKatarzynaKPOL3K, K11989MalanówKKB Finisz Kalisz
49NowakowskaKlaudiaKPOL3SZ2002DobraZSR CKP Kaczki Średnie
50SzymańskaKlaudiaKPOL3SZ2002PrzykonaZSR CKP Kaczki Średnie
51BukowieckiKrzysztofMPOL6M, M11982MiędzylesieKB Maraton Turek
52FilipowiczKrzysztofMPOL6M, M11996GrąbkówZSZ Turek
53MarciniakKrzysztofMPOL6M, M11991TurekLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
54SawickiKrzysztofMPOL6M, M11998CisewZSR CKP Kaczki Średnie
55ŚwierkKrzysztofMPOL6M, M11984TurekZSR CKP Kaczki Średnie
56WichorskiKrzysztofMPOL6M, M11979TurekZSR CKP Kaczki Średnie
57PilarekLenaKPOL3SZ, UG2002WrzącaLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
58WichorskiLukaszMPOL6M, M11989Turek
59PietraszekŁukaszMPOL6M, M11987Kalisz
60WytlibŁukaszMPOL6M, M11989Turek
61RembasMaciejMPOL3SZ2003Grabieniec
62WawrzyniukMałgorzataKPOL3K, K21968Turek
63ŁukasikMarcinMPOL6M, M11986Cisew
64GlowackaMariolaKPOL3K, K11984Koszuty Parcele4
65ManikowskaMartaKPOL3K, K11982Ciążeń
66GromadaMateuszMPOL6M, M11997RogówTeleszyna Przykona
67JakubowskiMichałMPOL6M, M11995Kaczki ŚrednieCnc TEAM
68KarniszewskiMichałMPOL6M, M11995Słodków
69LebiedzińskiMichałMPOL6M, M11986Olesin
70ŁukasikMichałMPOL6M, M11983Cisew
71MakówkaMonikaKPOL3SZ, UG2002ChrapczewZSR CKP Kaczki Średnie
72GralakOliwiaKPOL3K, K11999Pełczyska
73KarbowaOliwiaKPOL3SZ2002DobraLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
74CieślakPatrycjaKPOL3K, K11999Kowale PańskieZSR CKP Kaczki Średnie
75HubertPatrycjaKPOL3SZ2003Budy Słodkowskie
76MichalskaPatrycjaKPOL3SZ, UP2003WartkowiceSzkoła podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach
77MiśkiewiczPatrycjaKPOL3SZ, UG2002UniejówZSR CKP Kaczki Średnie
78KacprzakPatrykMPOL6M, M11998Dzierżawy
79MajcherekPatrykMPOL6M, M11995Cisew
80OgrodowczykPatrykMPOL6M, M11993MalanówZSR CKP Kaczki Średnie
81StawickaPaulinaKPOL3SZ, UG2002PoddębiceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach
82MejsnerPawełMPOL6M, M21972TurekMorsy Turek
83RybakPawełMPOL3SZ2003Turek
84OlszakPiotrMPOL3SZ, UG2002Kaczki ŚrednieLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
85SobczakPiotrMPOL3SZ2003Grabieniec
86WernerPiotrMPOL6M, M11992CelestynyTEAM Werner
87WichorskiPiotrMPOL6M, M11985TurekZSR CKP Kaczki Średnie
88DombrowskiPiotr "tumek"MPOL6M, M11998Łęg Piekarski
89GeblerPrzemysławMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
90PolińskiPrzemysławMPOL6M, M11974TurekZiemia Turkowska
91RobakRafałMPOL6M, M11992BrudzyńOSP Brudzyń
92WernerRobertMPOL6M, M11994MalanówTeam Werner
93MajdaSzymonMPOL6M, M11993TurekTurek
94MarciniakSzymonMPOL3SZ, UG2002WartkowiceLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku
95SypniewskiSzymonMPOL3SZ, UG2002MarcinówZSR CKP Kaczki Średnie
96AntczakTobiaszMPOL3SZ, UG2010TurekZSR CKP Kaczki Średnie
97AnastaziakTomaszMPOL6M, M11986Słodków KoloniaEKS Słodków
98GołdykaTomaszMPOL6M, M11983Turek
99BadowskiWaldemarMPOL6M, M11985OlesinKolegium Sędziów Konin