maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BEKO Open Water 2019 - 1.Grant Prix Polski - 2.Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w kat. Masters

Miejsce i data imprezy: Park Wodny Mamut Garwolin, 01 czerwca 2019
Organizator: Warsaw Masters Team
Fundacja Aqua-Life

Współorganizatorzy:
Komitet Techniczny Masters przy Polskim Związku Pływackim;
Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki
Kursy WOPR Grzegorz Mieleszko

Sponsorzy:
Beko Polska;
TYR Polska
Regulamin: Regulamin

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1LudyniaAleksanderMPOLMW3000KatowiceNastarcie.plZapłacono
2MilerAdamMPOLMW3000Ruda ŚląskaNastarcie.pl
3MilerAdamMPOLMW1500, TRIRuda ŚląskaNastarcie.pl
4DrążkiewiczZuzannaKPOLMW1500, OWGdyniaGDYNIA MASTERSZapłacono
5KępińskiKacperMPOLMW3000WarszawaZapłacono
6SzymonikFilipMPOLMW750, TRIStalowa WolaEndless PainZapłacono
7LenartowskiJanMPOLMW1500, OWWarszawaSuperChłopakiZapłacono
8KamutAnnaKPOLMW750, OWWarszawaNiezrzeszonaZapłacono
9StopaPawełMPOLMW1500, OWWroclawSuperChłopakiZapłacono
10MazurkiewiczMagdalenaKPOLMW3000WarszawaWarsaw Masters TeamZapłacono
11DanylchenkoYuriyMPOLMW1500, TRILatchorzewAcademy of HastenZapłacono
12MazurkiewiczAdamMPOLMW3000WarszawaWarsaw Masters TeamZapłacono
13JędraśŁukaszMPOLMW1500, OWWarszawaNiezrzeszonyZapłacono
14SroczyńskiPawelMPOLMW1500, OWWarszawa
15SzewczykPiotrMPOLBPCRadomNiezrzeszonyZapłacono
16SzewczykPiotrMPOLMW3000RadomNiezrzeszonyZapłacono
17GogólEwaKPOLMW1500, OWWarszawaWarsaw Masters TeamZapłacono
18StańczykWojciechMPOLMW3000KrakówZapłacono
19KrzeszewskiTomaszMPOLMW3000MurowaniecNiezrzeszonyZapłacono
20AnderwaldPaulinaKPOLMW1500, OWBydgoszcz
21AmorRafałMPOLMW3000WarszawaNiezrzeszony
22BednarczykGrzegorzMPOLMW3000KrakówUNLIMITED TRIATHLON KRAKÓWZapłacono
23GablerAdamMPOLMW3000WarkaNiezrzeszonyZapłacono
24JacekSławomirMPOLMW1500, TRISokołów MałopolskiPROSWIMZapłacono
25DamaszkoPiotrMPOLMW3000PrzemyślSan SwimmersZapłacono
26SzymańskiSebastianMPOLMW1500, OWKonstancin JeziornaSTART WrocławZapłacono
27GolombekPiotrMPOLMW1500, TRIGrudziądz1967Zapłacono
28ŻurawskiArturMPOLMW1500, TRIWarszawaZapłacono
29AndrzejewiczŁukaszMPOLMW3000WarszawaWarsaw Masters TeamZapłacono
30GruberMarcinMPOLMW1500, OWWarszawaZapłacono
31KrzeszewskiTomaszMPOLMW1500, TRIMurowaniecNiezrzeszony
32Dąbrowska-BieńJustynaKPOLMW1500, TRIWarszawa1980Zapłacono
33BieńMaciejMPOLMW3000WarszawaCentrum Medyczne GammaZapłacono
34BieńJuliaKPOLGP3000WarszawaNiezrzeszonaZapłacono
35BieńStanisławMPOLSWarszawaCentrum Medyczne Gamma