maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Gminne Zawody Międzypokoleniowe - Od jeziora do jeziora – Polska biega

Miejsce i data imprezy: „Balaton” w Dobrzeniu Wielkim, 18 maja 2019
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”, GOK Dobrzeń Wielki, GOPS w Dobrzeniu Wielkim,
Urząd Gminy Dobrzeń Wielki, PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1DrozdPrzemysławMPOL10KMOpoleRajsport ActiveZapłacono
2JończykAnnaKPOL10KMOzimekZapłacono
3WiechaMagdaKPOL10KMOpoleZapłacono
4RusznicaRafałMPOL5KMOpolePubliczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza w Opolu
5PośledniaTeresaKPOL5KMOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
6MehlPawełMPOL5KMOpoleZapłacono
7WakanKlaudiaKPOL5KMLubnów
8BonichMagdalenaKPOL5KMOpole
9ProkopczykJarosławMPOL10KMOpole
10Płatkowska-ProkopczykLauraKPOL5KMOpole
11BaziukDagmaraKPOL5KMDobrzeń WielkiZapłacono
12KubisAndrzejMPOL10KMDobrzeń WielkiZapłacono
13UlaAnonim#185305KPOL10KMOpoleZapłacono
14MłynarczykEdytaKPOL5KMRudnikiFalstart RUDNIKI
15PoznańDorotaKPOL5KMBrzegZapłacono
16GodziszSylwiaKPOL5KMPisarzowiceZapłacono
17SłodkaMonikaKPOL5KMBrzeg
18PancylejkoBogdanMPOL10KMDobrzeń WielkiZapłacono
19GliedKrzysztofMPOL10KMDobrzeń WielkiLZS Tor Dobrzeń Wielki
20SzorcSławomiMPOL5KMSosnówkaZapłacono
21SowińskiAdamMPOL10KMOpoleTEAM OPOLE
22ChyłkaDarekMPOL5KMOpole
23SczesnyMartaKPOL5KMOpoleZapłacono
24RadziejPatrycjaKPOL5KMDobrzeń WielkiEx TeamZapłacono
25RzepczyńskiTomaszMPOL5KMOpoleZapłacono
26BarczykAgnieszkaKPOL5KMChróściceZapłacono
27FukietElżbietaKPOL5KMBrzegZapłacono
28BaziukArturMPOL10KMDobrzeń WielkiLZS Tor Dobrzeń WielkiZapłacono
29FukietMateuszMPOL10KMBrzegZapłacono
30RóżakAlicjaKPOL5KMRadlinRadlinioki w BieguZapłacono
31GajdeczkaAniaKPOL5KMOlesnoGrafITZapłacono
32GajdeczkaMichałMPOL5KMOlesnoGrafITZapłacono
33MalcharczykJadwigaKPOL5KMWawelno
34BarczukMarekMPOL5KMOpoleZapłacono
35KrawczykKatarzynaKPOL10KMGórkiZapłacono
36Znamirowska-PotaczekSylwiaKPOL5KMKotórz MałyZapłacono
37HejnMartaKPOL5KMChróściceZapłacono
38MazurkiewiczDawidMPOL10KMKluczborkZapłacono
39StrumińskiJakubMPOL10KMOpoleLZS Tor Dobrzeń WielkiZapłacono
40HyllaMateuszMPOL10KMTarnów OpolskiZapłacono
41PiskorowskaDanutaKPOL10KMWrocławTEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW
42ChalińskiKrzysztofMPOL10KMŁubnianyPSP ŁUBNIANYZapłacono
43MuchaMagdalenaKPOL5KMBrzegTeam Brzeg
44WołoszczukTomekMPOL5KMBrzeg1980
45SurowskiPiotrMPOL5KMCzepielowiceCZAPLA TEAMZapłacono