maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Przełajowy Bieg TERYTORIALSA

III Przełajowy Bieg TERYTORIALSA
Miejsce i data imprezy: Izabelin, 28 września 2019
Organizator: Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej w Warszawie
Wojskowy Klub Biegacza „Meta” Lubliniec

przy współudziale:
Kampinoski Park Narodowy, Izabelin

Regulamin: Regulamin biegu

.
Kategorie:
- Bieg przełajowy 17 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 240
- Bieg przełajowy 8,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 240

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
130Berko-HaasJoannaKPOL8KM1978PiasecznoPaAsMZapłacono
253BiedrowskiKonradMPOL17KM, M20, WOT1997Łódź9ŁBOTXLZapłacono
322BydlińskiPiotrMPOL17KM, M40, WOT1974Grodzisk MazowieckiXLZapłacono
440ChmielewskiMariuszMPOL17KM, M40, SM1979WarsawWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
512DroździkPawełMPOL17KM, M40, SM1977NysaWKB META LUBLINIECXXLZapłacono
633DurysPawełMPOL8KM1976WarszawaPaAsMZapłacono
76FirmantyPrzemysławMPOL17KM, M40, SM1978WarszawaXLZapłacono
89GłowackaAleksandraKPOL8KM1972LegionowoVege RunnersSZapłacono
910GłowackiAndrzejMPOL17KM, M40, WOT1971LegionowoDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLZapłacono
1044GrygoPawełMPOL17KM, M40, WOT1976Łomża1 PBOT.(13BLP)MZapłacono
1135JaniszewskiAndrzejMPOL17KM, M301981WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
1251JanowskiSylwesterMPOL17KM, M40, SM1977BrzezinyWojskowa Komenda Uzupełnień w ŁodziMZapłacono
1341JóźwiakBarbaraKPOL17KM, K30, WOT1980Siedlce5 MBOTSZapłacono
1445KaczmarczykBarbaraKPOL8KM, WOT1987Łomża1 PBOT.(13BLP)SZapłacono
1542KmiećAgnieszkaKPOL17KM, K301984LeżajskXSZapłacono
1617KubiszDorotaKPOL8KM1977LubliniecWKB META LUBLINIECSZapłacono
1718KubiszTomaszMPOL8KM, SM1976LubliniecWKB META LUBLINIECXLZapłacono
1831KupczakJanuszMPOL17KM, M40, WOT1974Bujaków131Batalion WOT GliwiceSZapłacono
1939LasockiŁukaszMPOL17KM, M30, WOT1981Warszawa6 MBOTLZapłacono
207LatkaMarekMPOL8KM, WOT1990LubliniecWKB META LUBLINIECMZapłacono
214LeciejewskiŁukaszMPOL17KM, M40, WOT1979Warszawa65 Batalion lekkiej piechotyLZapłacono
228LewandowskiMichałMPOL8KM1991Izabelin CIzabelin na StartXLZapłacono
2315LiśniewskiAndrzejMPOL8KM, SM1972BydgoszczWKB META LUBLINIECXXLZapłacono
2427ŁuszczykMagdalenaKPOL8KM, WOT1984Łuszczyk6 MBOTMZapłacono
2516MłynarskaMariolaKPOL17KM, K401971LisowiceWKB META LUBLINIECSZapłacono
2652MożejkoAdamMPOL8KM, WOT1977WarszawaDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejXLZapłacono
275PaterakRobertMPOL8KM1986Grodziec, OzimekWKB META LUBLINIECLZapłacono
2823PaziewskiAndrzejMPOL8KM, WOT1973WarszawaDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejMZapłacono
2947PiekarskiPaweiMPOL17KM, M401974LegionowoBravehearts LegionowoXLZapłacono
3026PikorJacekMPOL8KM, WOT1973Zamość2LBOTMZapłacono
3148PirógKamilMPOL8KM, SM1985Grójec1.ORelMZapłacono
3250RomańczukMichałMPOL8KM, WOT1979LegionowoDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLZapłacono
3311RosińskiZbigniewMPOL8KM, WOT1960LubliniecWKB META LUBLINIECMZapłacono
3428RóżewiczDariuszMPOL17KM, M50+1962TychyPANCEMZapłacono
3529RóżewiczEwaKPOL17KM, K50+1961TychyPANCEMZapłacono
363RypińskiŁukaszMPOL8KM1984MańkowoMZapłacono
3737SadowskiBartłomiejMPOL17KM, M40, WOT1978LegionowoDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLZapłacono
382SurmiakMaciejMPOL17KM, M301983WarszawaMZapłacono
3924SygutEliaszMPOL17KM, M201994IłżaIłża PędziLZapłacono
401SzajnaDariuszMPOL8KM, WOT1993Warszawa65 Batalion lekkiej piechotyLZapłacono
4125SzlachtaWiesławMPOL8KM, WOT1971WarszawaMZapłacono
4232TorzewskiRomanMPOL17KM, M401971BoniewoFORD Auto Styl WłocławekMZapłacono
4320TrojanDawidMPOL17KM, M30, SM1985Białystok18 Białostocki Pułk RozpoznawczyMZapłacono
4419TyszkaTomaszMPOL17KM, M40, SM1977Bialystok18 Białostocki Pułk RozpoznawczyLZapłacono
4546WalendykiewiczTadeuszMPOL8KM, WOT1977Suwałki1 PBOT. (12BLP)LZapłacono
4621WalendziakKlaudiuszMPOL17KM, M40, WOT1975ToruńCSWOT TORUŃXSZapłacono
4743WasielewskiMichałMPOL17KM, M40, WOT1979Kutno9ŁBOTSZapłacono
4838WiderkiewiczMateuszMPOL8KM, WOT1995Łódź9ŁBOTXXXLZapłacono
4936WierzbickiAndrzejMPOL8KM, WOT1974WarszawaDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLZapłacono
5014WójciakŁukaszMPOL17KM, M30, SM1986WrocławMZapłacono
5113YahorauDzmitryMBLR8KM1983GrodnoBelsat RunMZapłacono
5249ZajączkowskiPawełMPOL17KM, M40, WOT1973Warszawa65 Batalion lekkiej piechotyMZapłacono
5334ZawadzkiŁukaszMPOL17KM, M30, SM1980WarszawaGISW WarszawaLZapłacono
54AdamczykArturMPOL8KM1995ŁódźL
55ArdziewiczAndrzejMPOL17KM, M20, SM1990Sokółka18 Białostocki Pułk RozpoznawczyL
56BagińskiPawełMPOL8KM1976WarszawaPaAsM
57BarszczewskaAlicjaKPOL8KM, WOT1976Mragowo4W-MBOTM
58BartkowskiArturMPOL8KM, WOT1980LegionowoDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejXL
59BasakPawełMPOL8KM, SM1991GarwolinKW PSP WarszawaL
60BebiołkaDawidMPOL8KM, SM1993Piekary ŚląskieOISW KATOWICES
61Brogowicz StępniewskaAgnieszkaKPOL17KM, K401977GrójecM
62BujaczJacekMPOL8KM, WOT1974WrocławDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejM
63ChludzińskiKrzysztofMPOL17KM, M201991Kuchary-SkotnikiM
64CzachorIlonaKPOL8KM, WOT1985Warszawa6 MBOTM
65DomanowskiPrzemysławMPOL8KM, WOT1983Olsztyn45 BLP OlsztynXL
66DziekońskaMagdalenaKPOL8KM, WOT1988Giżycko15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaXS
67JagiełłoPawełMPOL8KM, SM1983Zgierz15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaM
68JakubaszekJarosławMPOL8KM, SM1980GarwolinKW PSP WarszawaL
69JastrzębskiKrzysztofMPOL17KM, M50+, SM1968PruszkówKW PSP WarszawaM
70KamińskiZbigniewMPOL8KM1982LeszczynyGRUBIORZE LOTAJOML
71KazimierskiDominikMPOL8KM, SM1985PiasecznoKW PSP WarszawaL
72KłopotekDamianMPOL17KM, M30, SM1983ToruńCSWOT TORUNM
73KozłowskiMaciejMPOL8KM, SM1977WarszawaKW PSP WarszawaXXL
74KrawczakKamilMPOL17KM, M30, SM1984Warszawabiegusiem.plXL
75LatuszekKrzysztofMPOL8KM, SM1969GarwolinKW PSP WarszawaL
76LeszkiewiczArturMPOL8KM, WOT1976Głowno9ŁBOTS
77ŁuszczykAndrzejMPOL8KM, SM1981Łychowska Wola1.ORelM
78NowickiMirosławMPOL8KM, SM1978GarwolinKW PSP WarszawaXL
79PałachaAnnaKPOL17KM, K40, WOT1979Sandomierz10 Świętokrzyska Brygada Wojsk Obrony TerytorialnejM
80PawełasMartaKPOL17KM, K301986WarszawaXS
81PawlakKrzysztofMPOL17KM, M50+, WOT1968Wołomin5 MBOTM
82PiwowarczykAgataKPOL8KM1984LegionowoBravehearts LegionowoM
83PiwowarczykMarcinMPOL8KM, WOT1982LegionowoDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejL
84PłucienniczakHubertMPOL8KM, WOT1993Wójtostwo65 Batalion lekkiej piechotyL
85PochylskiŁukaszMPOL8KM, SM1984Radom42 Baza Lotnictwa SzkolnegoL
86PopielEwaKPOL8KM1981OtwockHardcorowe WychylylybymyM
87PoszytekGrzegorzMPOL8KM, SM1975GarwolinKW PSP WarszawaL
88PtaszekAdrianMPOL8KM, SM1994PiasecznoKW PSP WarszawaL
89RechtzygielWaldemarMPOL17KM, M301984OtwockM
90RogschDamianMPOL17KM, M301986RadzyminRadzymin run teamL
91RównickiPiotrMPOL8KM, SM1970WarszawaKW PSP WarszawaL
92RybickiTomaszMPOL17KM, M30, SM1980LegionowoBravehearts LegionowoS
93RynkiewiczJędrzejMPOL17KM, M30, SM1988Ketrzyn15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaL
94SobocińskaEwelinaKPOL17KM, K30, SM1985Orzysz15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaS
95SoliwodaMirosławMPOL17KM, M40, SM1973Piastów1973L
96SowińskiPatrykMPOL17KM, M201996ToruńCSWOT TORUNM
97StefańskaZuzannaKPOL8KM1993WarszawaXS
98StefańskiMichałMPOL8KM, SM1993Mińsk MazowieckiKW PSP WarszawaM
99StyczekKamilMPOL8KM, SM1987PiasecznoKW PSP WarszawaL
100ŚwiesiulskiŁukaszMPOL8KM, SM1992GarwolinKW PSP WarszawaM
Strona 1 z 2