maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

OKRrun 2019 - biegi dziecięce i młodzieżowe

OKRrun 2019 - biegi dziecięce i młodzieżowe
Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 08 czerwca 2019
Organizator: DELFIN Spółka z o.o.
Regulamin: Regulamin Biegu

Opłata startowa:
15 zł - przez cały okres trwania zapisów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1RosowskiWiktorMPOL500M2013KrapkowiceSZapłacono
2WawerZuzannaKPOL1500M2005OpoleS
3JachimowskiDominikMPOL1500M2007KrapkowiceByle do metyS
4JachimowskaNataliaKPOL500M2013KrapkowiceByle do metyS
5PopielKamilMPOL1500M2004ŻywociceByle do metyXLZapłacono
6WarzechaWojciechMPOL500M2014GogolinSZapłacono
7PołećWiktoriaKPOL1500M2009KrapkowiceMZapłacono
8PołećSzymonMPOL1500M2006KrapkowiceLZapłacono
9PawłowskiIgorMPOL1500M2005KrapkowiceByle do metyMZapłacono
10KosackiJakubMPOL500M2010KrapkowiceS
11ProkopczykMaksymilianMPOL1500M2003OpoleXLZapłacono
12ProkopczykIgorMPOL1500M2007OpoleLZapłacono
13BielecRemigiuszMPOL1500M2004KrapkowiceMZapłacono
14BielecEmiliaKPOL500M2010KrapkowiceSZapłacono
15KokoszkaOliwiaKPOL1500M2009KrapkowiceS
16ChorośJanMPOL500M2012OpoleSZapłacono
17ZłotnikWeronikaKPOL500M2011ZawadaMZapłacono
18ŁapszyńskiAntoniMPOL500M2015KrapkowiceKs otmęt Krapkowice szczypiorkiSZapłacono
19BambynekPawełMPOL500M2010KonopiskaS
20SzywalskiTymoteuszMPOL500M2015KrapkowiceSZapłacono
21KrzywelskiAntoniMPOL500M2011KrapkowiceS
22KrzywelskiWojciechMPOL500M2012KrapkowiceS
23DumkiewiczLauraKPOL500M2013KrapkowiceS
24PlutaZuzannaKPOL500M2009KrapkowiceMZapłacono
25HulinBartoszMPOL1500M2007KrapkowiceSZapłacono
26KucharczykFranekMPOL1500M2009MalniaSpider KrapkowiceSZapłacono
27ŁaciakNataliaKPOL1500M2008OpoleMZapłacono
28PietrakFranciszekMPOL500M2012KrapkowiceSpider KrapkowiceSZapłacono
29CebulakKacperMPOL1500M2008KrapkowiceByle do metyS
30PodhorodeckiFilipMPOL500M2011KrapkowiceMZapłacono
31ZgodaHannaKPOL1500M2008KrapkowiceMZapłacono
32ZgodaBartłomiejMPOL500M2010KrapkowiceMZapłacono
33NowakFilipMPOL500M2010OpoleSZapłacono
34RemingerElizaKPOL500M2012KrapkowiceByle do metySZapłacono
35GołąbekMajaKPOL500M2012KrapkowiceKs otmęt Krapkowice szczypiorkiS
36BiemekKamilMPOL1500M2007SteblówSpider KrapkowiceS
37BochniarzWalentynaKPOL500M2012OławaMZapłacono
38BochniarzZuzannaKPOL1500M2007OławaMZapłacono
39ZajęckiKasparMPOL1500M2005OławaLZapłacono
40ZajęckaLeoniaKPOL500M2012OławaSZapłacono
41GradekMichalinaKPOL500M2014KrapkowiceKs otmęt Krapkowice szczypiorkiS
42GardekKajaKPOL500M2012KrapkowiceKs otmęt Krapkowice szczypiorkiS
43WesołowskiOliwierMPOL500M2010KrapkowiceS
44CiszekMiłoszMPOL1500M2007KrapkowiceSZapłacono
45MareckiKacperMPOL500M2010KrapkowiceSpiders KrapkowiceMZapłacono
46FrajNikolaKPOL500M2014KrapkowiceMZapłacono
47RigolBartoszMPOL500M2013KrapkowiceSpiders KrapkowiceS
48LepichMichałMPOL500M2013KrapkowiceSZapłacono
49MalcherczykPaulinaKPOL500M2011GwoździceSZapłacono
50MalcherczykMajaKPOL500M2014GwoździceSZapłacono
51PielaMajaKPOL500M2011SteblówSZapłacono
52RadomskiMichałMPOL500M2011KrapkowiceSpiders KrapkowiceSZapłacono
53NowakMaksymilianMPOL1500M2006KrapkowiceMks GogolinSZapłacono
54KrzykwaMajaKPOL500M2012Strzelce OpolskiePiast Strzelce OpolskieSZapłacono
55KrzykwaOskarMPOL500M2010Strzelce OpolskiePiast Strzelce OpolskieMZapłacono
56ZermanMateuszMPOL500M2009KrapkowiceSZapłacono
57MyślińskaAnnaKPOL500M2011KrapkowiceSZapłacono
58PachAlinaKPOL500M2011KrapkowiceSZapłacono
59PachIgorMPOL500M2014KrapkowiceSZapłacono
60PachOliwierMPOL500M2014KrapkowiceSZapłacono
61TupkoJuliaKPOL500M2014KrapkowiceSZapłacono
62TupkoJakubMPOL500M2010KrapkowiceSZapłacono
63ZarzyckiKonradMPOL500M2009ZdzieszowiceMultiFitSZapłacono
64ChrobakFilipMPOL500M2010Strzelce OpolskiePiast Strzelce OpolskieSZapłacono
65ChrobakEmiliaKPOL1500M2008Strzelce OpolskieSZapłacono
66CiemborowiczAntoniMPOL500M2014KrapkowiceS
67WieszalaNinaKPOL500M2012Gogolin, Krapkowicki, OpolskieSZapłacono
68WieszalaWojciechMPOL500M2014Gogolin, Krapkowicki, OpolskieSZapłacono
69WieszalaZuzannaKPOL500M2014Gogolin, Krapkowicki, OpolskieSZapłacono
70NajdaJagodaKPOL500M2013GogolinSZapłacono
71RemingerTymonMPOL500M2014KrapkowiceByle do metySZapłacono
72WronkaFabianMPOL1500M2007KrapkowiceotmęciakMZapłacono
73WronkaKajaKPOL500M2012KrapkowiceotmęciakSZapłacono
74MalcharekMateuszMPOL500M2014KrapkowiceotmęciakM
75ŻmudaMarekMPOL1500M2008KrapkowiceSZapłacono
76KalinowskiSzymonMPOL1500M2007OpoleSZapłacono
77PłaskuraLenaKPOL500M2010GogolinS
78GębkaBartłomiejMPOL500M2010KrapkowiceSZapłacono
79StępieńMikołajMPOL1500M2006OpoleMZapłacono
80GórskiSzymonMPOL1500M2009ZdzieszowiceSZapłacono
81RadiemerskiMateuszMPOL1500M2004Zimnice MałeSZapłacono
82BrojPatrycjaKPOL1500M2003Dąbrówka GórnaS
83KaszczyszynDominikaKPOL500M2010GrzybianyS