maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

3. NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY "BIEGNIJ Z GWIAZDAMI"

3. NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY
Miejsce i data imprezy: Oleśnica, 11 maja 2019
Organizator: Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Regulamin: Regulamin biegu

KARTA DRUŻYNY - pobiera kapitan druzyny i odsyła na mail sztafeta.ogt@gmail.com 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Organizatorem Biegu: sztafeta.ogt@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięImię i nazwisko zawodnika nr 2Imię i nazwisko zawodnika nr 3Imię i nazwisko zawodnika nr 4MiejscowośćKlubPł.
11PurzyńskiMarcinDariusz ŁukasikRafał DecDariusz KarczyńskiOleśnicaORLENOWCYZapłacono
22BąkJustynaMARTA BILICKAKAROLINA KUŁACZJULIA ŚWIERCZYŃSKAOleśniaWOMEN TEAM GUILLIN POLSKAZapłacono
33TkaczykPiotrGRZEGORZ TABAKAPRZEMYSŁAW OLEJNIKBARTŁOMIEJ ŁYSAKOWSKIOleśniaMEN TEAM GUILLIN POLSKAZapłacono
44SurmaMariuszAgnieszka SudolskaEwa NajdekPiotr KawczyńskiOleśnicaElektro-PlusZapłacono
55StępieńMaciejEmilia KostrzewskaJagoda GałanŁukasz GałanOleśnicaOLPOŻZapłacono
66KaczmarekMagdalenaKamila KrzyszowiczEdyta TarnowyMonika LosterWrocławSavi TechnologieZapłacono
7SudolskiJacekEmil SudolskiMichał Lewandowski Tomasz MateusiakOleśnicaWymasowani Budowlani
8CzaickiSebaBartłomiej PrzedwojewskiGrzegorz WcisłoArkadiusz OpalińskiWrocławSTRAŻ POŻARNA WROCŁAW
9Turaj-KaczyńskaMałgorzataMonika KawczyńskaAnna SudolskaNatalia Soja-ŚwiątkowskaOleśnicaWyRachowane
10ZimnyGrzegorzJacek SzandałaZbigniew RodziewiczMarcin CiepluchOleśnicaDziki
11BarzdoWładekAndrzej AbratkiewiczRafał PatolaPaweł PawlikOleśnicaeDial Łącznościowcy
12ChrzanMariuszGRZEGORZ JĘDRYSIAKJAROSŁAW MUSIAŁEK PIOTR BALICKIOleśnicaPenny Gondek TEAM Oleśnica
13PaluchAdrianAndrzej KotowskiJerzy CiesielskiMarek StefanowskiOleśnicaTemida Oleśnica
14JumaMaciejWolneAnna PilarskaPatryk PorębskiOleśnicaJumNet/EUCO
15KiragaMałgorzataMonika BiedaPaweł JankiewiczPiotr RzepkaOleśnicaJankesi
16SiworskiGrzegorzDariusz WróbelMateusz NowickiMariusz PelcOleśnicaTeam Plast
17JarmuszewiczWojciechDorota FurgałKarolina RasałaAndrzej RemiszewskiOleśnicaFundacja Warto Pomagać
18PudłoPiotrMarek PiotrowskiSzymon DackowŁukasz ZimniakDobroszyceKerry Runners #1
19Zawada-GrabJolantaDamianKoceraBartosz DróżdżGrzegorz ZimochOlesnicaKerry Runners #2
20ŁuczakKrystianDamian JamrożyKrystian PrzytułaBartosz CiszewskiOleśnicaKerry Runners #3
21DibelkaUrszulaMarta ImielaAnetta AdamczukBeata SurdejOleśnicaBELFERKI
22Krawiec-PalińskaPaulinaMagdalena KosWiesław FabjanBogdan FabjanOleśnicaZELEKTRYFIKOWANI
23TerkaDominikMateusz KrólJarosław KowalskiJakub KupczykOleśnicaDrogowcy
24CeboArkadiuszGrzegorz ROTTERTomasz HOLAKKrystian WOŁOTKIEWICZOleśnicaGEO-MONTERSI - Oleśnica