maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana - Fala 2 KIDS (2011 - 2008)

IV Bieg Harpagana - Fala 2 KIDS (2011 - 2008)
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 15 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin

POBIERZ OŚWIADCZENIE OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkoleRozm.Pł.
1BaldyszDominikMPOL2011BytomZapłacono
2BartylaLiroyMPOL2009LubliniecZapłacono
3CichyMaksymilianMPOL2008RadzionkówZapłacono
4CichyMikołajMPOL2009RadzionkówZapłacono
5ColkosNadiaKPOL2010BytomBytomZapłacono
6DziurkaOliwiaKPOL2010BytomSP 32Zapłacono
7GadowskiFilipMPOL2010BytomSzkoła Podstawowa nr 33 BytomZapłacono
8JuszczakDorotaKPOL2008BytomSMS BytomZapłacono
9KanieckiBartłomiejMPOL2011BytomSzkoła Podstawowa nr 51Zapłacono
10KapelaSaumelMPOL2009BytomSMS Bytom/WTS POLONIA BYTOMZapłacono
11KocurPatrykMPOL2008RadzionkówCidry LotajomZapłacono
12LaudaNataliaKPOL2010OpoleZapłacono
13LaudaRobertMPOL2008OpoleZapłacono
14LesieckiDariuszMPOL2011ZabrzeSzalone ślimakiZapłacono
15PacudaZuzannaKPOL2010LubliniecZapłacono
16TokarzAleksandraKPOL2008Piekary ŚląskieLecymy DurśZapłacono
17ZakrzewskaJagodaKPOL2010BytomSzkołaZapłacono
18BłeszyńskaAlicjaKPOL2011BytomSzkoła Podstawowa nr 33 Bytom
19DepczyńskiDominikMPOL2011BytomBytom
20GaliosOskarMPOL2010Kalety
21JankowskiBartoszMPOL2009BytomSp28
22KadłubekEuzebiuszMPOL2008Tarnowskie Góryszkoła podstawowa nr15 w tarnowskich górach
23KapelaSamuelMPOL2009BytomSMS Bytom/WTS POLONIA BYTOM
24KrólPiotrMPOL2010ŚwiętochłowiceSzkoła Podstawowa nr 1 Świętochłowice
25KrzywickaAleksandraKPOL2009Bytom
26NawrotHannaKPOL2008BytomSP45 w Bytomiu
27NowakLauraKPOL2011BytomBytom
28OlejnikKamilaKPOL2011ChorzówSP 24 w Chorzowie
29PacudaZuzanaKPOL2010Bytom
30PelkaBiankaKPOL2011BytomSP 26140
31PogodaMaksymilianMPOL2009WymysłówWymysłów
32PolakJuliaKPOL2009BytomSP 45
33PołećWiktoriaKPOL2009KrapkowicePSP nr 1 Krapkowice
34SkibaWojciechMPOL2009Tarnowskie GórySP nr 12 w Tarnowskich Górach
35SzreterMartaKPOL2010Kalety
36UrbańczykRobertMPOL2011PyskowiceSzkoła podstawowa nr 3 Pyskowice l
37WalkarzJakubMPOL2010Opole
38WiśniewskiDawidMPOL2010BytomSP 45
39WoźniakWojciechMPOL2011Będzin
40ZabłockiDanielMPOL2009TychySP 5