maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 15 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1DendraBeataKPOL1971ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
2DendraMarcinMPOL1969ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
3DziedzicAniaKPOL1984BytomBYKI BYTOMMZapłacono
4DziedzicPrzemekMPOL1984BytomBYKI BYTOMXLZapłacono
5GachDamianMPOL1993ŚwiętochłowiceKuźnia DamianaMZapłacono
6GawlikowskaKingaKPOL1996MikołówKuźnia DamianaSZapłacono
7HurasMichałMPOL1994Ruda SlaskaKuźnia DamianaMZapłacono
8JankeMarcinMPOL1986Tarnowskie GórybrakLZapłacono
9JankePawełMPOL1989Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaXLZapłacono
10JasMariuszMPOL1996ZabrzeMZapłacono
11KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
12KaczwińskiPawełMPOL1978Dąbrowa GórniczaZimnokrwiściMZapłacono
13KaczyńskaKatarzynaKPOL1983KatowiceSZapłacono
14KazirodBartłomiejMPOL1980Tarnowskie GóryXXLZapłacono
15KinelAgnieszkaKPOL1982Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaMZapłacono
16KoziołKrystianMPOL1989ZabrzeLZapłacono
17KryszkowskiAdamMPOL1977BytomMZapłacono
18KunaMarcinMPOL1985Piekary ŚląskieLZapłacono
19KunaTadeuszMPOL1964BytomLZapłacono
20KwaśniewskaDariaKPOL1993BytomMZapłacono
21LaudaAdamMPOL1981OpoleLEGION DZIKÓWXLZapłacono
22LewandowskiDawidMPOL1990Piekary ŚląskieSZapłacono
23MajchrzykSzymonMPOL1991ChorzówKuźnia DamianaSZapłacono
24MęczkowskaAleksandraKPOL1986ChorzówGirls RunnerMZapłacono
25MichalskaAndreaKPOL1990KatowiceSZapłacono
26Napierała-KołodziejKarolinaKPOL1989BytombrakMZapłacono
27PacudaArkadiuszMPOL1979LubliniecXLZapłacono
28PacudaMajaKPOL1983LubliniecSZapłacono
29PaczkowskiJacekMPOL1971ZabrzeLZapłacono
30PalkaJurandMPOL1965RybnikMZapłacono
31PawłowskiGrzegorzMPOL1977BytomBYKI BYTOMLZapłacono
32PeciakJuliaKPOL2003ZabrzeTeam PeciokiSZapłacono
33PeciakZbigniewMPOL1977KrapkowiceTeam PeciokiLZapłacono
34PidantyŁukaszMPOL1984Jastrzębie ZdrójMZapłacono
35PiontekKrzysztofMPOL1975BytomMZapłacono
36RajwaAgnieszkaKPOL1989Ruda ŚląskaKuźnia DamianaSZapłacono
37SzwajnosAlicjaKPOL2003BytombrakMZapłacono
38SzydełkoTomaszMPOL1981OpolebrakXLZapłacono
39TurekDanielMPOL2002PorębabrakMZapłacono
40WalasSebastianMPOL1989Piekary ŚląskieLZapłacono
41WarwasRomanMPOL1994OpoleLZapłacono
42WasilewskaWiktoriaKPOL2003BytombrakMZapłacono
43WawszczykMarthaKPOL2001BytombrakLZapłacono
44ZadoraMaciejMPOL1987BytomXLZapłacono
45Anonim#181376KPOL2002AsdL
46BaronKrzysztofMPOL1994WieszowaL
47BebiołkaDawidMPOL1993Piekary ŚląskieM
48BrożekDariuszMPOL1978ZabawaHusaria Race TeamXL
49ChyłkaDarekMPOL2002OpoleM
50CzajaKamilMPOL1989ŚwierklaniecL
51DecMarekMPOL1980OpoleLEGION DZIKÓWL
52FrycJerzyMPOL1966Ruda SlaskaamatorL
53GąsiorowskiRafałMPOL1985BaninoBigyellowfoot Adventure TeamL
54GnidaWeronikaKPOL1997BytomStrefa BykówM
55GoldaMichałMPOL1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
56GrabarczykPatrycjaKPOL1993BytomStrefa BykówM
57GrabarzArturMPOL1994Aleksandorw LodzkiamatorS
58HerbskiArkadiuszMPOL1989MikołówTeam PeciokiM
59HoręzgaDorotaKPOL1990BrzegHusaria Race TeamM
60Jagieła-ZającAmadeusMPOL1990WieszowabrakL
61KoziołArkadiuszMPOL1990WieszowaM
62Krauz9SandraKPOL1989OpoleLEGION DZIKÓWS
63KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamS
64KuzickiArturMPOL1981KrakówbrakL
65MalaraDaliaKPOL1989ZabrzeCarbon OCR Racing TeamS
66MałotaMarzenaKPOL1985ZabrzeM
67MielczarekAdamMPOL1974BytomBYKI BYTOMXXL
68OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśL
69PiechuraMateuszMPOL2001DąbrowaS
70PurgołGrzegorzMPOL1988Piekary ŚląskieM
71SarneckiArturMPOL1982BytombrakXL
72SikoraPiotrMPOL1989Piekary ŚląskiebrakM
73SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskiebrakL
74SrokaKamilMPOL1980SosnowiecXL
75StępieńBartłomiejMPOL1991BytomM
76SzymanskaEwaKPOL1979SosnowiecS
77TrelaSławomirMPOL1974BytomXL
78TuzinkiewiczJadwigaKPOL1985BrzegEx TeamS
79CocietrapyAnonim#195776MPOL1990RadzionkówL
80WalkarzKamilaKPOL1984OpoleLEGION DZIKÓWM
81WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
82WiśniewskiPrzemysławMPOL1980BytombrakXL
83WoźniakŁukaszMPOL1980BędzinXL
84WoźniakMałgorzataKPOL1982BędzinS
85ZabielskiMarcelMPOL1987BytomL
86ŻurMichałMPOL2001GliwicebrakM