maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 15 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1Anonim#181376KPOL2002AsdL
2DendraBeataKPOL1971ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
3DziedzicAniaKPOL1984BytomBYKI BYTOMMZapłacono
4GawlikowskaKingaKPOL1996MikołówKuźnia DamianaSZapłacono
5GnidaWeronikaKPOL1997BytomStrefa BykówM
6GrabarczykPatrycjaKPOL1993BytomStrefa BykówM
7HoręzgaDorotaKPOL1990BrzegHusaria Race TeamM
8KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
9KaczyńskaKatarzynaKPOL1983KatowiceSZapłacono
10KinelAgnieszkaKPOL1982Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaMZapłacono
11Krauz9SandraKPOL1989OpoleLEGION DZIKÓWS
12KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamS
13KwaśniewskaDariaKPOL1993BytomMZapłacono
14MalaraDaliaKPOL1989ZabrzeCarbon OCR Racing TeamS
15MałotaMarzenaKPOL1985ZabrzeM
16MęczkowskaAleksandraKPOL1986ChorzówGirls RunnerMZapłacono
17MichalskaAndreaKPOL1990KatowiceSZapłacono
18Napierała-KołodziejKarolinaKPOL1989BytombrakMZapłacono
19PacudaMajaKPOL1983LubliniecSZapłacono
20PeciakJuliaKPOL2003ZabrzeTeam PeciokiSZapłacono
21RajwaAgnieszkaKPOL1989Ruda ŚląskaKuźnia DamianaSZapłacono
22SzwajnosAlicjaKPOL2003BytombrakMZapłacono
23SzymanskaEwaKPOL1979SosnowiecS
24TuzinkiewiczJadwigaKPOL1985BrzegEx TeamS
25WalkarzKamilaKPOL1984OpoleLEGION DZIKÓWM
26WasilewskaWiktoriaKPOL2003BytombrakMZapłacono
27WawszczykMarthaKPOL2001BytombrakLZapłacono
28WoźniakMałgorzataKPOL1982BędzinS
29BaronKrzysztofMPOL1994WieszowaL
30BebiołkaDawidMPOL1993Piekary ŚląskieM
31BrożekDariuszMPOL1978ZabawaHusaria Race TeamXL
32ChyłkaDarekMPOL2002OpoleM
33CzajaKamilMPOL1989ŚwierklaniecL
34DecMarekMPOL1980OpoleLEGION DZIKÓWL
35DendraMarcinMPOL1969ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
36DziedzicPrzemekMPOL1984BytomBYKI BYTOMXLZapłacono
37FrycJerzyMPOL1966Ruda SlaskaamatorL
38GachDamianMPOL1993ŚwiętochłowiceKuźnia DamianaMZapłacono
39GąsiorowskiRafałMPOL1985BaninoBigyellowfoot Adventure TeamL
40GoldaMichałMPOL1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
41GrabarzArturMPOL1994Aleksandorw LodzkiamatorS
42HerbskiArkadiuszMPOL1989MikołówTeam PeciokiM
43HurasMichałMPOL1994Ruda SlaskaKuźnia DamianaMZapłacono
44Jagieła-ZającAmadeusMPOL1990WieszowabrakL
45JankeMarcinMPOL1986Tarnowskie GórybrakLZapłacono
46JankePawełMPOL1989Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaXLZapłacono
47JasMariuszMPOL1996ZabrzeMZapłacono
48KaczwińskiPawełMPOL1978Dąbrowa GórniczaZimnokrwiściMZapłacono
49KazirodBartłomiejMPOL1980Tarnowskie GóryXXLZapłacono
50KoziołArkadiuszMPOL1990WieszowaM
51KoziołKrystianMPOL1989ZabrzeLZapłacono
52KryszkowskiAdamMPOL1977BytomMZapłacono
53KunaMarcinMPOL1985Piekary ŚląskieLZapłacono
54KunaTadeuszMPOL1964BytomLZapłacono
55KuzickiArturMPOL1981KrakówbrakL
56LaudaAdamMPOL1981OpoleLEGION DZIKÓWXLZapłacono
57LewandowskiDawidMPOL1990Piekary ŚląskieSZapłacono
58MajchrzykSzymonMPOL1991ChorzówKuźnia DamianaSZapłacono
59MielczarekAdamMPOL1974BytomBYKI BYTOMXXL
60OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśL
61PacudaArkadiuszMPOL1979LubliniecXLZapłacono
62PaczkowskiJacekMPOL1971ZabrzeLZapłacono
63PalkaJurandMPOL1965RybnikMZapłacono
64PawłowskiGrzegorzMPOL1977BytomBYKI BYTOMLZapłacono
65PeciakZbigniewMPOL1977KrapkowiceTeam PeciokiLZapłacono
66PidantyŁukaszMPOL1984Jastrzębie ZdrójMZapłacono
67PiechuraMateuszMPOL2001DąbrowaS
68PiontekKrzysztofMPOL1975BytomMZapłacono
69PurgołGrzegorzMPOL1988Piekary ŚląskieM
70SarneckiArturMPOL1982BytombrakXL
71SikoraPiotrMPOL1989Piekary ŚląskiebrakM
72SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskiebrakL
73SrokaKamilMPOL1980SosnowiecXL
74StępieńBartłomiejMPOL1991BytomM
75SzydełkoTomaszMPOL1981OpolebrakXLZapłacono
76TrelaSławomirMPOL1974BytomXL
77TurekDanielMPOL2002PorębabrakMZapłacono
78CocietrapyAnonim#195776MPOL1990RadzionkówL
79WalasSebastianMPOL1989Piekary ŚląskieLZapłacono
80WarwasRomanMPOL1994OpoleLZapłacono
81WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
82WiśniewskiPrzemysławMPOL1980BytombrakXL
83WoźniakŁukaszMPOL1980BędzinXL
84ZabielskiMarcelMPOL1987BytomL
85ZadoraMaciejMPOL1987BytomXLZapłacono
86ŻurMichałMPOL2001GliwicebrakM