maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 15 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1GrabarzArturMPOL1994Aleksandorw LodzkiamatorS
2Anonim#181376KPOL2002AsdL
3GąsiorowskiRafałMPOL1985BaninoBigyellowfoot Adventure TeamL
4WoźniakŁukaszMPOL1980BędzinXL
5WoźniakMałgorzataKPOL1982BędzinS
6HoręzgaDorotaKPOL1990BrzegHusaria Race TeamM
7TuzinkiewiczJadwigaKPOL1985BrzegEx TeamS
8DziedzicAniaKPOL1984BytomBYKI BYTOMMZapłacono
9DziedzicPrzemekMPOL1984BytomBYKI BYTOMXLZapłacono
10GnidaWeronikaKPOL1997BytomStrefa BykówM
11GrabarczykPatrycjaKPOL1993BytomStrefa BykówM
12KryszkowskiAdamMPOL1977BytomMZapłacono
13KunaTadeuszMPOL1964BytomLZapłacono
14KwaśniewskaDariaKPOL1993BytomMZapłacono
15MielczarekAdamMPOL1974BytomBYKI BYTOMXXL
16Napierała-KołodziejKarolinaKPOL1989BytombrakMZapłacono
17PawłowskiGrzegorzMPOL1977BytomBYKI BYTOMLZapłacono
18PiontekKrzysztofMPOL1975BytomMZapłacono
19SarneckiArturMPOL1982BytombrakXL
20StępieńBartłomiejMPOL1991BytomM
21SzwajnosAlicjaKPOL2003BytombrakMZapłacono
22TrelaSławomirMPOL1974BytomXL
23WasilewskaWiktoriaKPOL2003BytombrakMZapłacono
24WawszczykMarthaKPOL2001BytombrakLZapłacono
25WiśniewskiPrzemysławMPOL1980BytombrakXL
26ZabielskiMarcelMPOL1987BytomL
27ZadoraMaciejMPOL1987BytomXLZapłacono
28DendraBeataKPOL1971ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
29DendraMarcinMPOL1969ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
30MajchrzykSzymonMPOL1991ChorzówKuźnia DamianaSZapłacono
31MęczkowskaAleksandraKPOL1986ChorzówGirls RunnerMZapłacono
32PiechuraMateuszMPOL2001DąbrowaS
33KaczwińskiPawełMPOL1978Dąbrowa GórniczaZimnokrwiściMZapłacono
34ŻurMichałMPOL2001GliwicebrakM
35PidantyŁukaszMPOL1984Jastrzębie ZdrójMZapłacono
36KaczyńskaKatarzynaKPOL1983KatowiceSZapłacono
37MichalskaAndreaKPOL1990KatowiceSZapłacono
38KuzickiArturMPOL1981KrakówbrakL
39PeciakZbigniewMPOL1977KrapkowiceTeam PeciokiLZapłacono
40PacudaArkadiuszMPOL1979LubliniecXLZapłacono
41PacudaMajaKPOL1983LubliniecSZapłacono
42GawlikowskaKingaKPOL1996MikołówKuźnia DamianaSZapłacono
43HerbskiArkadiuszMPOL1989MikołówTeam PeciokiM
44GoldaMichałMPOL1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
45ChyłkaDarekMPOL2002OpoleM
46DecMarekMPOL1980OpoleLEGION DZIKÓWL
47Krauz9SandraKPOL1989OpoleLEGION DZIKÓWS
48LaudaAdamMPOL1981OpoleLEGION DZIKÓWXLZapłacono
49SzydełkoTomaszMPOL1981OpolebrakXLZapłacono
50WalkarzKamilaKPOL1984OpoleLEGION DZIKÓWM
51WarwasRomanMPOL1994OpoleLZapłacono
52BebiołkaDawidMPOL1993Piekary ŚląskieM
53KunaMarcinMPOL1985Piekary ŚląskieLZapłacono
54LewandowskiDawidMPOL1990Piekary ŚląskieSZapłacono
55OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśL
56PurgołGrzegorzMPOL1988Piekary ŚląskieM
57SikoraPiotrMPOL1989Piekary ŚląskiebrakM
58SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskiebrakL
59WalasSebastianMPOL1989Piekary ŚląskieLZapłacono
60TurekDanielMPOL2002PorębabrakMZapłacono
61CocietrapyAnonim#195776MPOL1990RadzionkówL
62FrycJerzyMPOL1966Ruda SlaskaamatorL
63HurasMichałMPOL1994Ruda SlaskaKuźnia DamianaMZapłacono
64RajwaAgnieszkaKPOL1989Ruda ŚląskaKuźnia DamianaSZapłacono
65PalkaJurandMPOL1965RybnikMZapłacono
66WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
67JankePawełMPOL1989Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaXLZapłacono
68KinelAgnieszkaKPOL1982Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaMZapłacono
69SrokaKamilMPOL1980SosnowiecXL
70SzymanskaEwaKPOL1979SosnowiecS
71CzajaKamilMPOL1989ŚwierklaniecL
72GachDamianMPOL1993ŚwiętochłowiceKuźnia DamianaMZapłacono
73JankeMarcinMPOL1986Tarnowskie GórybrakLZapłacono
74KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
75KazirodBartłomiejMPOL1980Tarnowskie GóryXXLZapłacono
76BaronKrzysztofMPOL1994WieszowaL
77Jagieła-ZającAmadeusMPOL1990WieszowabrakL
78KoziołArkadiuszMPOL1990WieszowaM
79BrożekDariuszMPOL1978ZabawaHusaria Race TeamXL
80JasMariuszMPOL1996ZabrzeMZapłacono
81KoziołKrystianMPOL1989ZabrzeLZapłacono
82MalaraDaliaKPOL1989ZabrzeCarbon OCR Racing TeamS
83MałotaMarzenaKPOL1985ZabrzeM
84PaczkowskiJacekMPOL1971ZabrzeLZapłacono
85PeciakJuliaKPOL2003ZabrzeTeam PeciokiSZapłacono
86KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamS