maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 15 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1Anonim#181376KPOL2002AsdL
2BaronKrzysztofMPOL1994WieszowaL
3BebiołkaDawidMPOL1993Piekary ŚląskieM
4ChyłkaDarekMPOL2002OpoleM
5CzajaKamilMPOL1989ŚwierklaniecL
6JasMariuszMPOL1996ZabrzeMZapłacono
7KaczyńskaKatarzynaKPOL1983KatowiceSZapłacono
8KazirodBartłomiejMPOL1980Tarnowskie GóryXXLZapłacono
9KoziołArkadiuszMPOL1990WieszowaM
10KoziołKrystianMPOL1989ZabrzeLZapłacono
11KryszkowskiAdamMPOL1977BytomMZapłacono
12KunaMarcinMPOL1985Piekary ŚląskieLZapłacono
13KunaTadeuszMPOL1964BytomLZapłacono
14KwaśniewskaDariaKPOL1993BytomMZapłacono
15LewandowskiDawidMPOL1990Piekary ŚląskieSZapłacono
16MałotaMarzenaKPOL1985ZabrzeM
17MichalskaAndreaKPOL1990KatowiceSZapłacono
18PacudaArkadiuszMPOL1979LubliniecXLZapłacono
19PacudaMajaKPOL1983LubliniecSZapłacono
20PaczkowskiJacekMPOL1971ZabrzeLZapłacono
21PalkaJurandMPOL1965RybnikMZapłacono
22PidantyŁukaszMPOL1984Jastrzębie ZdrójMZapłacono
23PiechuraMateuszMPOL2001DąbrowaS
24PiontekKrzysztofMPOL1975BytomMZapłacono
25PurgołGrzegorzMPOL1988Piekary ŚląskieM
26SrokaKamilMPOL1980SosnowiecXL
27StępieńBartłomiejMPOL1991BytomM
28SzymanskaEwaKPOL1979SosnowiecS
29TrelaSławomirMPOL1974BytomXL
30CocietrapyAnonim#195776MPOL1990RadzionkówL
31WalasSebastianMPOL1989Piekary ŚląskieLZapłacono
32WarwasRomanMPOL1994OpoleLZapłacono
33WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
34WoźniakŁukaszMPOL1980BędzinXL
35WoźniakMałgorzataKPOL1982BędzinS
36ZabielskiMarcelMPOL1987BytomL
37ZadoraMaciejMPOL1987BytomXLZapłacono
38FrycJerzyMPOL1966Ruda SlaskaamatorL
39GrabarzArturMPOL1994Aleksandorw LodzkiamatorS
40GąsiorowskiRafałMPOL1985BaninoBigyellowfoot Adventure TeamL
41Jagieła-ZającAmadeusMPOL1990WieszowabrakL
42JankeMarcinMPOL1986Tarnowskie GórybrakLZapłacono
43KuzickiArturMPOL1981KrakówbrakL
44Napierała-KołodziejKarolinaKPOL1989BytombrakMZapłacono
45SarneckiArturMPOL1982BytombrakXL
46SikoraPiotrMPOL1989Piekary ŚląskiebrakM
47SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskiebrakL
48SzwajnosAlicjaKPOL2003BytombrakMZapłacono
49SzydełkoTomaszMPOL1981OpolebrakXLZapłacono
50TurekDanielMPOL2002PorębabrakMZapłacono
51WasilewskaWiktoriaKPOL2003BytombrakMZapłacono
52WawszczykMarthaKPOL2001BytombrakLZapłacono
53WiśniewskiPrzemysławMPOL1980BytombrakXL
54ŻurMichałMPOL2001GliwicebrakM
55DziedzicAniaKPOL1984BytomBYKI BYTOMMZapłacono
56DziedzicPrzemekMPOL1984BytomBYKI BYTOMXLZapłacono
57MielczarekAdamMPOL1974BytomBYKI BYTOMXXL
58PawłowskiGrzegorzMPOL1977BytomBYKI BYTOMLZapłacono
59MalaraDaliaKPOL1989ZabrzeCarbon OCR Racing TeamS
60TuzinkiewiczJadwigaKPOL1985BrzegEx TeamS
61MęczkowskaAleksandraKPOL1986ChorzówGirls RunnerMZapłacono
62BrożekDariuszMPOL1978ZabawaHusaria Race TeamXL
63HoręzgaDorotaKPOL1990BrzegHusaria Race TeamM
64GoldaMichałMPOL1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
65DendraBeataKPOL1971ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
66DendraMarcinMPOL1969ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
67GachDamianMPOL1993ŚwiętochłowiceKuźnia DamianaMZapłacono
68GawlikowskaKingaKPOL1996MikołówKuźnia DamianaSZapłacono
69HurasMichałMPOL1994Ruda SlaskaKuźnia DamianaMZapłacono
70JankePawełMPOL1989Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaXLZapłacono
71KinelAgnieszkaKPOL1982Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaMZapłacono
72MajchrzykSzymonMPOL1991ChorzówKuźnia DamianaSZapłacono
73RajwaAgnieszkaKPOL1989Ruda ŚląskaKuźnia DamianaSZapłacono
74OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśL
75DecMarekMPOL1980OpoleLEGION DZIKÓWL
76Krauz9SandraKPOL1989OpoleLEGION DZIKÓWS
77LaudaAdamMPOL1981OpoleLEGION DZIKÓWXLZapłacono
78WalkarzKamilaKPOL1984OpoleLEGION DZIKÓWM
79KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamS
80GnidaWeronikaKPOL1997BytomStrefa BykówM
81GrabarczykPatrycjaKPOL1993BytomStrefa BykówM
82KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
83HerbskiArkadiuszMPOL1989MikołówTeam PeciokiM
84PeciakJuliaKPOL2003ZabrzeTeam PeciokiSZapłacono
85PeciakZbigniewMPOL1977KrapkowiceTeam PeciokiLZapłacono
86KaczwińskiPawełMPOL1978Dąbrowa GórniczaZimnokrwiściMZapłacono