maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 15 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1Anonim#181376KPOL2002AsdL
2KryszkowskiAdamMPOL1977BytomMZapłacono
3LaudaAdamMPOL1981OpoleLEGION DZIKÓWXLZapłacono
4MielczarekAdamMPOL1974BytomBYKI BYTOMXXL
5KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
6KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamS
7KinelAgnieszkaKPOL1982Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaMZapłacono
8RajwaAgnieszkaKPOL1989Ruda ŚląskaKuźnia DamianaSZapłacono
9MęczkowskaAleksandraKPOL1986ChorzówGirls RunnerMZapłacono
10SzwajnosAlicjaKPOL2003BytombrakMZapłacono
11Jagieła-ZającAmadeusMPOL1990WieszowabrakL
12MichalskaAndreaKPOL1990KatowiceSZapłacono
13DziedzicAniaKPOL1984BytomBYKI BYTOMMZapłacono
14HerbskiArkadiuszMPOL1989MikołówTeam PeciokiM
15KoziołArkadiuszMPOL1990WieszowaM
16PacudaArkadiuszMPOL1979LubliniecXLZapłacono
17GrabarzArturMPOL1994Aleksandorw LodzkiamatorS
18KuzickiArturMPOL1981KrakówbrakL
19SarneckiArturMPOL1982BytombrakXL
20KazirodBartłomiejMPOL1980Tarnowskie GóryXXLZapłacono
21StępieńBartłomiejMPOL1991BytomM
22DendraBeataKPOL1971ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
23MalaraDaliaKPOL1989ZabrzeCarbon OCR Racing TeamS
24GachDamianMPOL1993ŚwiętochłowiceKuźnia DamianaMZapłacono
25TurekDanielMPOL2002PorębabrakMZapłacono
26ChyłkaDarekMPOL2002OpoleM
27KwaśniewskaDariaKPOL1993BytomMZapłacono
28BrożekDariuszMPOL1978ZabawaHusaria Race TeamXL
29BebiołkaDawidMPOL1993Piekary ŚląskieM
30LewandowskiDawidMPOL1990Piekary ŚląskieSZapłacono
31HoręzgaDorotaKPOL1990BrzegHusaria Race TeamM
32SzymanskaEwaKPOL1979SosnowiecS
33PawłowskiGrzegorzMPOL1977BytomBYKI BYTOMLZapłacono
34PurgołGrzegorzMPOL1988Piekary ŚląskieM
35PaczkowskiJacekMPOL1971ZabrzeLZapłacono
36TuzinkiewiczJadwigaKPOL1985BrzegEx TeamS
37FrycJerzyMPOL1966Ruda SlaskaamatorL
38PeciakJuliaKPOL2003ZabrzeTeam PeciokiSZapłacono
39PalkaJurandMPOL1965RybnikMZapłacono
40CzajaKamilMPOL1989ŚwierklaniecL
41SrokaKamilMPOL1980SosnowiecXL
42WalkarzKamilaKPOL1984OpoleLEGION DZIKÓWM
43Napierała-KołodziejKarolinaKPOL1989BytombrakMZapłacono
44KaczyńskaKatarzynaKPOL1983KatowiceSZapłacono
45GawlikowskaKingaKPOL1996MikołówKuźnia DamianaSZapłacono
46KoziołKrystianMPOL1989ZabrzeLZapłacono
47BaronKrzysztofMPOL1994WieszowaL
48OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśL
49PiontekKrzysztofMPOL1975BytomMZapłacono
50PidantyŁukaszMPOL1984Jastrzębie ZdrójMZapłacono
51WoźniakŁukaszMPOL1980BędzinXL
52ZadoraMaciejMPOL1987BytomXLZapłacono
53PacudaMajaKPOL1983LubliniecSZapłacono
54WoźniakMałgorzataKPOL1982BędzinS
55ZabielskiMarcelMPOL1987BytomL
56DendraMarcinMPOL1969ChorzówKuźnia DamianaMZapłacono
57JankeMarcinMPOL1986Tarnowskie GórybrakLZapłacono
58KunaMarcinMPOL1985Piekary ŚląskieLZapłacono
59DecMarekMPOL1980OpoleLEGION DZIKÓWL
60JasMariuszMPOL1996ZabrzeMZapłacono
61WawszczykMarthaKPOL2001BytombrakLZapłacono
62MałotaMarzenaKPOL1985ZabrzeM
63PiechuraMateuszMPOL2001DąbrowaS
64CocietrapyAnonim#195776MPOL1990RadzionkówL
65GoldaMichałMPOL1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
66HurasMichałMPOL1994Ruda SlaskaKuźnia DamianaMZapłacono
67ŻurMichałMPOL2001GliwicebrakM
68GrabarczykPatrycjaKPOL1993BytomStrefa BykówM
69JankePawełMPOL1989Siemianowice ŚląskieKuźnia DamianaXLZapłacono
70KaczwińskiPawełMPOL1978Dąbrowa GórniczaZimnokrwiściMZapłacono
71SikoraPiotrMPOL1989Piekary ŚląskiebrakM
72DziedzicPrzemekMPOL1984BytomBYKI BYTOMXLZapłacono
73WiśniewskiPrzemysławMPOL1980BytombrakXL
74SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskiebrakL
75GąsiorowskiRafałMPOL1985BaninoBigyellowfoot Adventure TeamL
76WarwasRomanMPOL1994OpoleLZapłacono
77WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
78Krauz9SandraKPOL1989OpoleLEGION DZIKÓWS
79WalasSebastianMPOL1989Piekary ŚląskieLZapłacono
80TrelaSławomirMPOL1974BytomXL
81MajchrzykSzymonMPOL1991ChorzówKuźnia DamianaSZapłacono
82KunaTadeuszMPOL1964BytomLZapłacono
83SzydełkoTomaszMPOL1981OpolebrakXLZapłacono
84GnidaWeronikaKPOL1997BytomStrefa BykówM
85WasilewskaWiktoriaKPOL2003BytombrakMZapłacono
86PeciakZbigniewMPOL1977KrapkowiceTeam PeciokiLZapłacono