maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1SkibaMirosławMPOL1970BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomMZapłacono
2WilczekKrzysztofMPOL1971BytomStrefa BykówM
3SokółMarianMPOL1973Dąbrowa GórniczaDZIADY OCR RADAL
4ŚwięchRafałMPOL1974MyśleniceNEGRA- SPORTLZapłacono
5SzapertMarekMPOL1975WęgierskaMapety TeamM
6RudzkiMichałMPOL1976BytomStrefa BykówM
7KapelaMariuszMPOL1977BytomMZapłacono
8FijałkowskiTomaszMPOL1978KrapkowiceVERTICAL MADNESSMZapłacono
9KrukKrzysztofMPOL1978ZabrzeStrefa BykówS
10MigalaEwelinaKPOL1978Wegierska GorkaMapetyTeamMZapłacono
11StolarekMałgorzataKPOL1978BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomSZapłacono
12SzapertAgnieszkaKPOL1978Węgierska GórkaMapety TeamM
13Bielska-WrazyMartaKPOL1979Piekary ŚląskieMapety TeamM
14FaryniarzKamilaKPOL1979Szklarska PorebaMapety TeamM
15WilczekDawidMPOL1979GliwiceMZapłacono
16PełkaDanielMPOL1980BytomStrefa BykówXXLZapłacono
17KaczmarczykKrzysztofMPOL1981BytomXL
18PająkJustynaKPOL1981OpoleParkrun OpoleSZapłacono
19SarneckiArturMPOL1982BytomXL
20WoznicaIrenaKPOL1982KatowiceMZapłacono
21TwardokęsŁukaszMPOL1983Tarnowskie GóryPLOMMBAXL
22WydrzyńskiMarekMPOL1983KatowiceL
23StaszakKalebMPOL1984BytomJonak TeamL
24JonakKrzysztofMPOL1985BytomJonak TeamXLZapłacono
25PrończukPrzemysławMPOL1985BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
26SiwirskiMichalMPOL1985ZabrzeLZapłacono
27KrygowskaPaulinaKPOL1986ZywiecMapety TeamSZapłacono
28BremerAdamMPOL1987BytomMiraz Race TeamLZapłacono
29ChojnackaKajaKPOL1987OpoleParkrun OpoleXLZapłacono
30Chałubiec-KurzejaAgataKPOL1989Tarnowskie GórySZapłacono
31SikoraPiotrekMPOL1989Piekary ŚląskieL
32StaszakBarbaraKPOL1989BytomJonak TeamL
33WinczirszŁukaszMPOL1989BytomM
34GrudzieńMateuszMPOL1990BytomM
35GrudzieńMartynaKPOL1992BytomStrefa BykówS
36SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskieL
37BiegunPatrycjaKPOL1996Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
38FabianOliwerMPOL2000Miasteczko ŚląskieMZapłacono
39MigalaAmeliaKPOL2002Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
40RudzkiJakubMPOL2002BytomStrefa BykówL