maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BiegunPatrycjaKPOL1996Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
2Bielska-WrazyMartaKPOL1979Piekary ŚląskieMapety TeamM
3BremerAdamMPOL1987BytomMiraz Race TeamLZapłacono
4Chałubiec-KurzejaAgataKPOL1989Tarnowskie GórySZapłacono
5ChojnackaKajaKPOL1987OpoleParkrun OpoleXLZapłacono
6FabianOliwerMPOL2000Miasteczko ŚląskieMZapłacono
7FaryniarzKamilaKPOL1979Szklarska PorebaMapety TeamM
8FijałkowskiTomaszMPOL1978KrapkowiceVERTICAL MADNESSMZapłacono
9GrudzieńMartynaKPOL1992BytomStrefa BykówS
10GrudzieńMateuszMPOL1990BytomM
11JonakKrzysztofMPOL1985BytomJonak TeamXLZapłacono
12KaczmarczykKrzysztofMPOL1981BytomXL
13KapelaMariuszMPOL1977BytomMZapłacono
14KrukKrzysztofMPOL1978ZabrzeStrefa BykówS
15KrygowskaPaulinaKPOL1986ZywiecMapety TeamSZapłacono
16MigalaAmeliaKPOL2002Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
17MigalaEwelinaKPOL1978Wegierska GorkaMapetyTeamMZapłacono
18PająkJustynaKPOL1981OpoleParkrun OpoleSZapłacono
19PełkaDanielMPOL1980BytomStrefa BykówXXLZapłacono
20PrończukPrzemysławMPOL1985BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
21RudzkiJakubMPOL2002BytomStrefa BykówL
22RudzkiMichałMPOL1976BytomStrefa BykówM
23SarneckiArturMPOL1982BytomXL
24SikoraPiotrekMPOL1989Piekary ŚląskieL
25SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskieL
26SiwirskiMichalMPOL1985ZabrzeLZapłacono
27SkibaMirosławMPOL1970BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomMZapłacono
28SokółMarianMPOL1973Dąbrowa GórniczaDZIADY OCR RADAL
29StaszakBarbaraKPOL1989BytomJonak TeamL
30StaszakKalebMPOL1984BytomJonak TeamL
31StolarekMałgorzataKPOL1978BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomSZapłacono
32SzapertAgnieszkaKPOL1978Węgierska GórkaMapety TeamM
33SzapertMarekMPOL1975WęgierskaMapety TeamM
34ŚwięchRafałMPOL1974MyśleniceNEGRA- SPORTLZapłacono
35TwardokęsŁukaszMPOL1983Tarnowskie GóryPLOMMBAXL
36WilczekDawidMPOL1979GliwiceMZapłacono
37WilczekKrzysztofMPOL1971BytomStrefa BykówM
38WinczirszŁukaszMPOL1989BytomM
39WoznicaIrenaKPOL1982KatowiceMZapłacono
40WydrzyńskiMarekMPOL1983KatowiceL