maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1StolarekMałgorzataKPOL1978BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomSZapłacono
2TwardokęsŁukaszMPOL1983Tarnowskie GóryPLOMMBAXL
3FijałkowskiTomaszMPOL1978KrapkowiceVERTICAL MADNESSMZapłacono
4SkibaMirosławMPOL1970BytomENCIERRO - Strefa Byków BytomMZapłacono
5JonakKrzysztofMPOL1985BytomJonak TeamXLZapłacono
6PełkaDanielMPOL1980BytomStrefa BykówXXLZapłacono
7StaszakBarbaraKPOL1989BytomJonak TeamL
8StaszakKalebMPOL1984BytomJonak TeamL
9ŚwięchRafałMPOL1974MyśleniceNEGRA- SPORTLZapłacono
10MigalaEwelinaKPOL1978Wegierska GorkaMapetyTeamMZapłacono
11MigalaAmeliaKPOL2002Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
12BiegunPatrycjaKPOL1996Wegierska GorkaMapety TeamMZapłacono
13KrygowskaPaulinaKPOL1986ZywiecMapety TeamSZapłacono
14Bielska-WrazyMartaKPOL1979Piekary ŚląskieMapety TeamM
15FaryniarzKamilaKPOL1979Szklarska PorebaMapety TeamM
16WilczekDawidMPOL1979GliwiceMZapłacono
17WoznicaIrenaKPOL1982KatowiceMZapłacono
18SiwirskiMichalMPOL1985ZabrzeLZapłacono
19PająkJustynaKPOL1981OpoleParkrun OpoleSZapłacono
20WydrzyńskiMarekMPOL1983KatowiceL
21Chałubiec-KurzejaAgataKPOL1989Tarnowskie GórySZapłacono
22FabianOliwerMPOL2000Miasteczko ŚląskieMZapłacono
23ChojnackaKajaKPOL1987OpoleParkrun OpoleXLZapłacono
24PrończukPrzemysławMPOL1985BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
25SzapertAgnieszkaKPOL1978Węgierska GórkaMapety TeamM
26SzapertMarekMPOL1975WęgierskaMapety TeamM
27SokółMarianMPOL1973Dąbrowa GórniczaDZIADY OCR RADAL
28GrudzieńMartynaKPOL1992BytomStrefa BykówS
29GrudzieńMateuszMPOL1990BytomM
30WilczekKrzysztofMPOL1971BytomStrefa BykówM
31WinczirszŁukaszMPOL1989BytomM
32KaczmarczykKrzysztofMPOL1981BytomXL
33BremerAdamMPOL1987BytomMiraz Race TeamLZapłacono
34SikoraRafalMPOL1992Piekary ŚląskieL
35SikoraPiotrekMPOL1989Piekary ŚląskieL
36SarneckiArturMPOL1982BytomXL
37KapelaMariuszMPOL1977BytomMZapłacono
38RudzkiMichałMPOL1976BytomStrefa BykówM
39RudzkiJakubMPOL2002BytomStrefa BykówL
40KrukKrzysztofMPOL1978ZabrzeStrefa BykówS
41WitonArielMPOL1988PyskowiceL