maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamS
2SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
3PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamS
4StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomM
5DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIAL
6HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
7HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
8Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceS
9SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
10TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL
11WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL
12GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamM
13KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomS
14PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamM
15Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
16HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
17WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
18WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
19PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechL
20TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
21TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
22TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamM
23WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXL
24WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamL
25JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamM
26KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono
27SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamS
28ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamM
29SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamS
30Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamM
31SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamM
32ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamS
33ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamS
34DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamM
35LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomS
36WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
37KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXL
38JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
39KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
40KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomM
41StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomM
42MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamM
43DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
44PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamM
45TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL