maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
2PotempaBeataKPOL1969Tarnowskie GóryCrossTeamS
3HawlenaMarcinMPOL1971SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
4SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
5PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
6RadołaMarcinMPOL1972KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
7StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
8DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIALZapłacono
9GodziszIwonaKPOL1973Nowe ChechłoCrossTeamS
10HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
11HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
12KomoraAnnaKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
13TraczSławomirMPOL1973MyśleniceHusaria Race TeamMZapłacono
14MaruszewskiKrzysztofMPOL1974Tarnowskie GóryCrossTeamM
15Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceSZapłacono
16SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
17TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL
18WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL
19GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamMZapłacono
20KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
21PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamMZapłacono
22SzymańskaIlonaKPOL1976BytomM
23Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
24HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
25SikoraSzymonMPOL1977Piekary ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
26WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
27WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
28BaecAleksandraKPOL1978Tarnowskie GóryMateo Dream TeamMZapłacono
29HulokTomaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamXLZapłacono
30PakułaAgnieszkaKPOL1978RadzionkówStrefa BykówL
31PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechLZapłacono
32TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
33TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
34TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
35WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
36WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamLZapłacono
37JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamMZapłacono
38KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono
39MusialikSabinaKPOL1979Piekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
40SikoraKarolinaKPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
41SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
42WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
43ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamMZapłacono
44Machlowska-HulokKatarzynaKPOL1980Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
45SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
46StelmaszykMonikaKPOL1980RadzionkówMateo Dream TeamM
47SufinKarolinaKPOL1980KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
48SzklareckaAlicjaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
49WesołyPiotrMPOL1980KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
50ChudzińskaAnetaKPOL1981BytomMateo Dream TeamL
51PluszczykMarcinMPOL1981Piekary ŚląskieLecymy DurśXLZapłacono
52ZiajaMałgorzataKPOL1981RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
53ZwolińskiMarcinMPOL1981DobieszowiceLecymy DurśLZapłacono
54Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
55MałotaKrystianMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
56PluszczykAnnaKPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
57RymanowskaAnnaKPOL1982KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
58SzołtysikBartoszMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
59CichyMariaKPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
60MichalikKamilMPOL1983SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
61RosaArkadiuszMPOL1983KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
62SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
63TokarzJoannaKPOL1983Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
64JuszczakIwonaKPOL1984BytomSZapłacono
65Koba StasiakUrszulaKPOL1984Piekary ŚląskieLecymy DurśSZapłacono
66KorzusPawełMPOL1984SosnowiecLubię Burpees'yXLZapłacono
67ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
68ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
69DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
70NowakAleksandraKPOL1985Tarnowskie GóryCrossTeamM
71TomalaArkadiuszMPOL1985Piekary ŚląskieLubię Burpees'yLZapłacono
72SzołtysikBarbaraKPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśS
73SzynwelskiMichałMPOL1986KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
74JaroszewskaKatarzynaKPOL1987ChorzówLubię Burpees'yLZapłacono
75LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
76SzlichcinKaroliaKPOL1987RadzionkówMateo Dream TeamS
77TomaszewskiŁukaszMPOL1987BytomL
78WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
79KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXLZapłacono
80OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
81RomikBartoszMPOL1988RadzionkówCrossfit Thorium90MZapłacono
82JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
83CybowiczPawełMPOL1991ŚwiętochłowiceSZapłacono
84JuszczakDamianMPOL1991BytomMZapłacono
85KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
86KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomMZapłacono
87PetrusKarolinaKPOL1991KatowiceSTG KatowiceMZapłacono
88StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
89MacińskaEsteraKPOL1992Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
90MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
91PietruchaSoniaKPOL1993Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
92DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
93PykaDanielMPOL1994Piekary ŚląskieLecymy durśMZapłacono
94DudekSandraKPOL1996Piekary ŚląskieLecymy DurśM
95OchojskiDominikMPOL1996KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
96OlszówkaPrzemysławMPOL1997WojkowiceLZapłacono
97PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamMZapłacono
98TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL
99SzymańskiDominikMPOL2001BytomL
100WłochowiczKamilMPOL2001Piekary ŚlLecymy DurśM