maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BaecAleksandraKPOL1978Tarnowskie GóryMateo Dream TeamMZapłacono
2ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamMZapłacono
3CichyMariaKPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
4CybowiczPawełMPOL1991ŚwiętochłowiceSZapłacono
5DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIALZapłacono
6DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
7HawlenaMarcinMPOL1971SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
8HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
9HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
10HulokTomaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamXLZapłacono
11JaroszewskaKatarzynaKPOL1987ChorzówLubię Burpees'yLZapłacono
12JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamMZapłacono
13JuszczakDamianMPOL1991BytomMZapłacono
14JuszczakIwonaKPOL1984BytomSZapłacono
15KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
16KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomMZapłacono
17KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXLZapłacono
18Koba StasiakUrszulaKPOL1984Piekary ŚląskieLecymy DurśSZapłacono
19KomoraAnnaKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
20KorzusPawełMPOL1984SosnowiecLubię Burpees'yXLZapłacono
21KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
22KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono
23LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
24Machlowska-HulokKatarzynaKPOL1980Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
25Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
26MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
27MacińskaEsteraKPOL1992Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
28MałotaKrystianMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
29MichalikKamilMPOL1983SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
30MusialikSabinaKPOL1979Piekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
31OchojskiDominikMPOL1996KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
32OlszówkaPrzemysławMPOL1997WojkowiceLZapłacono
33OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
34PetrusKarolinaKPOL1991KatowiceSTG KatowiceMZapłacono
35PietruchaSoniaKPOL1993Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
36PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
37PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
38PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamMZapłacono
39PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamMZapłacono
40PluszczykAnnaKPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
41PluszczykMarcinMPOL1981Piekary ŚląskieLecymy DurśXLZapłacono
42PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechLZapłacono
43PykaDanielMPOL1994Piekary ŚląskieLecymy durśMZapłacono
44RadołaMarcinMPOL1972KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
45RomikBartoszMPOL1988RadzionkówCrossfit Thorium90MZapłacono
46RosaArkadiuszMPOL1983KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
47RymanowskaAnnaKPOL1982KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
48SikoraKarolinaKPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
49SikoraSzymonMPOL1977Piekary ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
50SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
51SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
52SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
53Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceSZapłacono
54StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
55StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
56SufinKarolinaKPOL1980KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
57SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
58SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
59SzklareckaAlicjaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
60SzołtysikBartoszMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
61SzynwelskiMichałMPOL1986KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
62TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
63TokarzJoannaKPOL1983Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
64TomalaArkadiuszMPOL1985Piekary ŚląskieLubię Burpees'yLZapłacono
65TraczSławomirMPOL1973MyśleniceHusaria Race TeamMZapłacono
66WesołyPiotrMPOL1980KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
67WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
68WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamLZapłacono
69WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
70ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
71ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
72ZiajaMałgorzataKPOL1981RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
73ZwolińskiMarcinMPOL1981DobieszowiceLecymy DurśLZapłacono
74Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
75ChudzińskaAnetaKPOL1981BytomMateo Dream TeamL
76DudekSandraKPOL1996Piekary ŚląskieLecymy DurśM
77DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
78GodziszIwonaKPOL1973Nowe ChechłoCrossTeamS
79GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamM
80HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
81JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
82MaruszewskiKrzysztofMPOL1974Tarnowskie GóryCrossTeamM
83NowakAleksandraKPOL1985Tarnowskie GóryCrossTeamM
84PakułaAgnieszkaKPOL1978RadzionkówStrefa BykówL
85PotempaBeataKPOL1969Tarnowskie GóryCrossTeamS
86StelmaszykMonikaKPOL1980RadzionkówMateo Dream TeamM
87SzlichcinKaroliaKPOL1987RadzionkówMateo Dream TeamS
88SzołtysikBarbaraKPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśS
89SzymańskaIlonaKPOL1976BytomM
90SzymańskiDominikMPOL2001BytomL
91TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
92TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
93TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL
94TomaszewskiŁukaszMPOL1987BytomL
95TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL
96WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
97WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
98WłochowiczKamilMPOL2001Piekary ŚlLecymy DurśM
99WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
100WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL