maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
2DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamM
3HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
4HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
5KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
6KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomM
7KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomS
8KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono
9LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomS
10Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamM
11PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamS
12PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamM
13SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamS
14Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceS
15StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomM
16SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
17TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
18TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL
19WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
20WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXL
21WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
22WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL
23ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamS
24ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamM
25DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIAL
26DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
27GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamM
28HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
29JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
30JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamM
31KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXL
32MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamM
33PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamS
34PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamM
35PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechL
36SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamS
37SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamM
38StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomM
39SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
40TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
41TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamM
42TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL
43WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamL
44WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
45ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamS