maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BaecAleksandraKPOL1978Tarnowskie GóryMateo Dream TeamMZapłacono
2Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
3ChudzińskaAnetaKPOL1981BytomMateo Dream TeamL
4CichyMariaKPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
5DudekSandraKPOL1996Piekary ŚląskieLecymy DurśM
6DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
7GodziszIwonaKPOL1973Nowe ChechłoCrossTeamS
8HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
9HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
10JaroszewskaKatarzynaKPOL1987ChorzówLubię Burpees'yLZapłacono
11JuszczakIwonaKPOL1984BytomSZapłacono
12KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
13KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomMZapłacono
14Koba StasiakUrszulaKPOL1984Piekary ŚląskieLecymy DurśSZapłacono
15KomoraAnnaKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
16KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
17KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono
18LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
19Machlowska-HulokKatarzynaKPOL1980Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
20Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
21MacińskaEsteraKPOL1992Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
22MusialikSabinaKPOL1979Piekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
23NowakAleksandraKPOL1985Tarnowskie GóryCrossTeamM
24PakułaAgnieszkaKPOL1978RadzionkówStrefa BykówL
25PetrusKarolinaKPOL1991KatowiceSTG KatowiceMZapłacono
26PietruchaSoniaKPOL1993Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
27PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
28PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamMZapłacono
29PluszczykAnnaKPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
30PotempaBeataKPOL1969Tarnowskie GóryCrossTeamS
31RymanowskaAnnaKPOL1982KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
32SikoraKarolinaKPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
33SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
34Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceSZapłacono
35StelmaszykMonikaKPOL1980RadzionkówMateo Dream TeamM
36StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
37SufinKarolinaKPOL1980KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
38SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
39SzklareckaAlicjaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
40SzlichcinKaroliaKPOL1987RadzionkówMateo Dream TeamS
41SzołtysikBarbaraKPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśS
42SzymańskaIlonaKPOL1976BytomM
43TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
44TokarzJoannaKPOL1983Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
45TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL
46WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
47WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
48WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
49WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL
50ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
51ZiajaMałgorzataKPOL1981RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
52ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamMZapłacono
53CybowiczPawełMPOL1991ŚwiętochłowiceSZapłacono
54DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIALZapłacono
55DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
56GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamMZapłacono
57HawlenaMarcinMPOL1971SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
58HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
59HulokTomaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamXLZapłacono
60JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
61JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamMZapłacono
62JuszczakDamianMPOL1991BytomMZapłacono
63KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXLZapłacono
64KorzusPawełMPOL1984SosnowiecLubię Burpees'yXLZapłacono
65MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
66MałotaKrystianMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
67MaruszewskiKrzysztofMPOL1974Tarnowskie GóryCrossTeamM
68MichalikKamilMPOL1983SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
69OchojskiDominikMPOL1996KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
70OlszówkaPrzemysławMPOL1997WojkowiceLZapłacono
71OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
72PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
73PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamMZapłacono
74PluszczykMarcinMPOL1981Piekary ŚląskieLecymy DurśXLZapłacono
75PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechLZapłacono
76PykaDanielMPOL1994Piekary ŚląskieLecymy durśMZapłacono
77RadołaMarcinMPOL1972KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
78RomikBartoszMPOL1988RadzionkówCrossfit Thorium90MZapłacono
79RosaArkadiuszMPOL1983KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
80SikoraSzymonMPOL1977Piekary ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
81SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
82SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
83StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
84SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
85SzołtysikBartoszMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
86SzymańskiDominikMPOL2001BytomL
87SzynwelskiMichałMPOL1986KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
88TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
89TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
90TomalaArkadiuszMPOL1985Piekary ŚląskieLubię Burpees'yLZapłacono
91TomaszewskiŁukaszMPOL1987BytomL
92TraczSławomirMPOL1973MyśleniceHusaria Race TeamMZapłacono
93TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL
94WesołyPiotrMPOL1980KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
95WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
96WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamLZapłacono
97WłochowiczKamilMPOL2001Piekary ŚlLecymy DurśM
98WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
99ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
100ZwolińskiMarcinMPOL1981DobieszowiceLecymy DurśLZapłacono