maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
2ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamM
3DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIAL
4DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
5DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamM
6GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamM
7HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
8HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
9HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
10JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
11JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamM
12KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
13KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomM
14KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXL
15KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomS
16KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono
17LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomS
18Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamM
19MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamM
20PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamS
21PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamS
22PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamM
23PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamM
24PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechL
25SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamS
26SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamS
27SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamM
28Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceS
29StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomM
30StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomM
31SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
32SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
33TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
34TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
35TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamM
36TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL
37TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL
38WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
39WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXL
40WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamL
41WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
42WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL
43WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
44ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamS
45ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamS