maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
2ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamMZapłacono
3ChudzińskaAnetaKPOL1981BytomMateo Dream TeamL
4DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
5JuszczakDamianMPOL1991BytomMZapłacono
6JuszczakIwonaKPOL1984BytomSZapłacono
7KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
8LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
9StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
10StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
11SzymańskaIlonaKPOL1976BytomM
12SzymańskiDominikMPOL2001BytomL
13TomaszewskiŁukaszMPOL1987BytomL
14TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL
15WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
16WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
17WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamLZapłacono
18WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
19WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL
20HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
21HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
22JaroszewskaKatarzynaKPOL1987ChorzówLubię Burpees'yLZapłacono
23ZwolińskiMarcinMPOL1981DobieszowiceLecymy DurśLZapłacono
24KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomMZapłacono
25KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXLZapłacono
26OchojskiDominikMPOL1996KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
27PetrusKarolinaKPOL1991KatowiceSTG KatowiceMZapłacono
28RadołaMarcinMPOL1972KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
29RosaArkadiuszMPOL1983KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
30RymanowskaAnnaKPOL1982KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
31SufinKarolinaKPOL1980KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
32SzynwelskiMichałMPOL1986KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
33TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
34TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
35WesołyPiotrMPOL1980KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
36MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
37TraczSławomirMPOL1973MyśleniceHusaria Race TeamMZapłacono
38WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
39GodziszIwonaKPOL1973Nowe ChechłoCrossTeamS
40GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamM
41PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamMZapłacono
42PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamMZapłacono
43PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechLZapłacono
44MusialikSabinaKPOL1979Piekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
45WłochowiczKamilMPOL2001Piekary ŚlLecymy DurśM
46DudekSandraKPOL1996Piekary ŚląskieLecymy DurśM
47Koba StasiakUrszulaKPOL1984Piekary ŚląskieLecymy DurśSZapłacono
48MacińskaEsteraKPOL1992Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
49MałotaKrystianMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
50OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
51PluszczykAnnaKPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
52PluszczykMarcinMPOL1981Piekary ŚląskieLecymy DurśXLZapłacono
53PykaDanielMPOL1994Piekary ŚląskieLecymy durśMZapłacono
54SikoraKarolinaKPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
55SikoraSzymonMPOL1977Piekary ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
56SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
57SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
58SzklareckaAlicjaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
59SzołtysikBarbaraKPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśS
60SzołtysikBartoszMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
61TokarzJoannaKPOL1983Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
62TomalaArkadiuszMPOL1985Piekary ŚląskieLubię Burpees'yLZapłacono
63CichyMariaKPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
64DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
65Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
66PakułaAgnieszkaKPOL1978RadzionkówStrefa BykówL
67RomikBartoszMPOL1988RadzionkówCrossfit Thorium90MZapłacono
68SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
69StelmaszykMonikaKPOL1980RadzionkówMateo Dream TeamM
70SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
71SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
72SzlichcinKaroliaKPOL1987RadzionkówMateo Dream TeamS
73ZiajaMałgorzataKPOL1981RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
74WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
75HawlenaMarcinMPOL1971SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
76KorzusPawełMPOL1984SosnowiecLubię Burpees'yXLZapłacono
77MichalikKamilMPOL1983SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
78TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL
79PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
80PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
81CybowiczPawełMPOL1991ŚwiętochłowiceSZapłacono
82JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamMZapłacono
83BaecAleksandraKPOL1978Tarnowskie GóryMateo Dream TeamMZapłacono
84HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
85HulokTomaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamXLZapłacono
86KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
87KomoraAnnaKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
88Machlowska-HulokKatarzynaKPOL1980Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
89MaruszewskiKrzysztofMPOL1974Tarnowskie GóryCrossTeamM
90NowakAleksandraKPOL1985Tarnowskie GóryCrossTeamM
91PietruchaSoniaKPOL1993Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
92PotempaBeataKPOL1969Tarnowskie GóryCrossTeamS
93TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
94ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
95ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
96JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
97OlszówkaPrzemysławMPOL1997WojkowiceLZapłacono
98Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceSZapłacono
99DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIALZapłacono
100KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono