maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BaecAleksandraKPOL1978Tarnowskie GóryMateo Dream TeamMZapłacono
2Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
3ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamMZapłacono
4ChudzińskaAnetaKPOL1981BytomMateo Dream TeamL
5CichyMariaKPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
6CybowiczPawełMPOL1991ŚwiętochłowiceSZapłacono
7DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIALZapłacono
8DudekSandraKPOL1996Piekary ŚląskieLecymy DurśM
9DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
10DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
11GodziszIwonaKPOL1973Nowe ChechłoCrossTeamS
12GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamM
13HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
14HawlenaMarcinMPOL1971SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
15HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
16HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
17HulokTomaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamXLZapłacono
18JaroszewskaKatarzynaKPOL1987ChorzówLubię Burpees'yLZapłacono
19JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
20JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamMZapłacono
21JuszczakDamianMPOL1991BytomMZapłacono
22JuszczakIwonaKPOL1984BytomSZapłacono
23KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
24KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomMZapłacono
25KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXLZapłacono
26Koba StasiakUrszulaKPOL1984Piekary ŚląskieLecymy DurśSZapłacono
27KomoraAnnaKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
28KorzusPawełMPOL1984SosnowiecLubię Burpees'yXLZapłacono
29KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
30KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono
31LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
32Machlowska-HulokKatarzynaKPOL1980Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
33Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
34MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
35MacińskaEsteraKPOL1992Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
36MałotaKrystianMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
37MaruszewskiKrzysztofMPOL1974Tarnowskie GóryCrossTeamM
38MichalikKamilMPOL1983SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
39MusialikSabinaKPOL1979Piekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
40NowakAleksandraKPOL1985Tarnowskie GóryCrossTeamM
41OchojskiDominikMPOL1996KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
42OlszówkaPrzemysławMPOL1997WojkowiceLZapłacono
43OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
44PakułaAgnieszkaKPOL1978RadzionkówStrefa BykówL
45PetrusKarolinaKPOL1991KatowiceSTG KatowiceMZapłacono
46PietruchaSoniaKPOL1993Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
47PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
48PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
49PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamMZapłacono
50PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamMZapłacono
51PluszczykAnnaKPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
52PluszczykMarcinMPOL1981Piekary ŚląskieLecymy DurśXLZapłacono
53PotempaBeataKPOL1969Tarnowskie GóryCrossTeamS
54PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechLZapłacono
55PykaDanielMPOL1994Piekary ŚląskieLecymy durśMZapłacono
56RadołaMarcinMPOL1972KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
57RomikBartoszMPOL1988RadzionkówCrossfit Thorium90MZapłacono
58RosaArkadiuszMPOL1983KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
59RymanowskaAnnaKPOL1982KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
60SikoraKarolinaKPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
61SikoraSzymonMPOL1977Piekary ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
62SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
63SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
64SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
65Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceSZapłacono
66StelmaszykMonikaKPOL1980RadzionkówMateo Dream TeamM
67StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
68StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
69SufinKarolinaKPOL1980KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
70SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
71SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
72SzklareckaAlicjaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
73SzlichcinKaroliaKPOL1987RadzionkówMateo Dream TeamS
74SzołtysikBarbaraKPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśS
75SzołtysikBartoszMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
76SzymańskaIlonaKPOL1976BytomM
77SzymańskiDominikMPOL2001BytomL
78SzynwelskiMichałMPOL1986KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
79TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
80TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
81TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
82TokarzJoannaKPOL1983Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
83TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL
84TomalaArkadiuszMPOL1985Piekary ŚląskieLubię Burpees'yLZapłacono
85TomaszewskiŁukaszMPOL1987BytomL
86TraczSławomirMPOL1973MyśleniceHusaria Race TeamMZapłacono
87TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL
88WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
89WesołyPiotrMPOL1980KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
90WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
91WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
92WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamLZapłacono
93WłochowiczKamilMPOL2001Piekary ŚlLecymy DurśM
94WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
95WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL
96WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
97ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
98ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
99ZiajaMałgorzataKPOL1981RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
100ZwolińskiMarcinMPOL1981DobieszowiceLecymy DurśLZapłacono