maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1CybowiczPawełMPOL1991ŚwiętochłowiceSZapłacono
2JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
3JuszczakDamianMPOL1991BytomMZapłacono
4JuszczakIwonaKPOL1984BytomSZapłacono
5OlszówkaPrzemysławMPOL1997WojkowiceLZapłacono
6PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechLZapłacono
7Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceSZapłacono
8SzymańskaIlonaKPOL1976BytomM
9SzymańskiDominikMPOL2001BytomL
10TomaszewskiŁukaszMPOL1987BytomL
11WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
12WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL
13WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
14RomikBartoszMPOL1988RadzionkówCrossfit Thorium90MZapłacono
15ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamMZapłacono
16GodziszIwonaKPOL1973Nowe ChechłoCrossTeamS
17GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamMZapłacono
18HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
19HulokTomaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamXLZapłacono
20JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamMZapłacono
21KomoraAnnaKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
22Machlowska-HulokKatarzynaKPOL1980Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
23MaruszewskiKrzysztofMPOL1974Tarnowskie GóryCrossTeamM
24NowakAleksandraKPOL1985Tarnowskie GóryCrossTeamM
25PietruchaSoniaKPOL1993Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
26PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamMZapłacono
27PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamMZapłacono
28PotempaBeataKPOL1969Tarnowskie GóryCrossTeamS
29TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
30TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL
31WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
32TraczSławomirMPOL1973MyśleniceHusaria Race TeamMZapłacono
33DudekSandraKPOL1996Piekary ŚląskieLecymy DurśM
34Koba StasiakUrszulaKPOL1984Piekary ŚląskieLecymy DurśSZapłacono
35MacińskaEsteraKPOL1992Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
36MałotaKrystianMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
37MusialikSabinaKPOL1979Piekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
38OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
39PluszczykAnnaKPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
40PluszczykMarcinMPOL1981Piekary ŚląskieLecymy DurśXLZapłacono
41PykaDanielMPOL1994Piekary ŚląskieLecymy durśMZapłacono
42SzołtysikBarbaraKPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśS
43SzołtysikBartoszMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
44TokarzJoannaKPOL1983Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
45WłochowiczKamilMPOL2001Piekary ŚlLecymy DurśM
46ZwolińskiMarcinMPOL1981DobieszowiceLecymy DurśLZapłacono
47HawlenaMarcinMPOL1971SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
48JaroszewskaKatarzynaKPOL1987ChorzówLubię Burpees'yLZapłacono
49KorzusPawełMPOL1984SosnowiecLubię Burpees'yXLZapłacono
50MichalikKamilMPOL1983SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
51OchojskiDominikMPOL1996KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
52RymanowskaAnnaKPOL1982KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
53SufinKarolinaKPOL1980KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
54SzynwelskiMichałMPOL1986KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
55TomalaArkadiuszMPOL1985Piekary ŚląskieLubię Burpees'yLZapłacono
56WesołyPiotrMPOL1980KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
57BaecAleksandraKPOL1978Tarnowskie GóryMateo Dream TeamMZapłacono
58ChudzińskaAnetaKPOL1981BytomMateo Dream TeamL
59CichyMariaKPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
60DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
61Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
62MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
63PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
64PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
65SikoraKarolinaKPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
66SikoraSzymonMPOL1977Piekary ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
67SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
68SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
69SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
70StelmaszykMonikaKPOL1980RadzionkówMateo Dream TeamM
71SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
72SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
73SzklareckaAlicjaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
74SzlichcinKaroliaKPOL1987RadzionkówMateo Dream TeamS
75WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
76WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamLZapłacono
77ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
78ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
79ZiajaMałgorzataKPOL1981RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
80KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono
81Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
82DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
83HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
84HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
85KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomMZapłacono
86KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXLZapłacono
87KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
88LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
89StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
90StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
91TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
92TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
93WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
94DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIALZapłacono
95PetrusKarolinaKPOL1991KatowiceSTG KatowiceMZapłacono
96RadołaMarcinMPOL1972KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
97RosaArkadiuszMPOL1983KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
98PakułaAgnieszkaKPOL1978RadzionkówStrefa BykówL
99KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
100TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL