maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
2SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
3KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
4KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomMZapłacono
5HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
6KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXLZapłacono
7HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
8LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
9TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL
10WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL
11Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceSZapłacono
12StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
13WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
14DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
15WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
16Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
17StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomMZapłacono
18KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomSZapłacono
19TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
20TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
21KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono
22DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIALZapłacono
23WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXLZapłacono
24WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamLZapłacono
25ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
26ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamSZapłacono
27JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
28PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
29PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamSZapłacono
30Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
31SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
32MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
33ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamMZapłacono
34GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamM
35TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
36PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamMZapłacono
37PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamMZapłacono
38PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechLZapłacono
39WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
40JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamMZapłacono
41HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
42SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
43SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
44TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL
45DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
46PetrusKarolinaKPOL1991KatowiceSTG KatowiceMZapłacono
47CybowiczPawełMPOL1991ŚwiętochłowiceSZapłacono
48PluszczykMarcinMPOL1981Piekary ŚląskieLecymy DurśXLZapłacono
49PluszczykAnnaKPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
50RosaArkadiuszMPOL1983KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
51JuszczakIwonaKPOL1984BytomSZapłacono
52RadołaMarcinMPOL1972KatowiceSTG KatowiceXLZapłacono
53JuszczakDamianMPOL1991BytomMZapłacono
54TraczSławomirMPOL1973MyśleniceHusaria Race TeamMZapłacono
55KomoraAnnaKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
56NowakAleksandraKPOL1985Tarnowskie GóryCrossTeamM
57PakułaAgnieszkaKPOL1978RadzionkówStrefa BykówL
58OlszówkaPrzemysławMPOL1997WojkowiceLZapłacono
59RomikBartoszMPOL1988RadzionkówCrossfit Thorium90MZapłacono
60PotempaBeataKPOL1969Tarnowskie GóryCrossTeamS
61MaruszewskiKrzysztofMPOL1974Tarnowskie GóryCrossTeamM
62WiduchRyszardMPOL1979RybnikL
63SzymańskaIlonaKPOL1976BytomM
64SzymańskiDominikMPOL2001BytomL
65GodziszIwonaKPOL1973Nowe ChechłoCrossTeamS
66BaecAleksandraKPOL1978Tarnowskie GóryMateo Dream TeamMZapłacono
67ZiajaMałgorzataKPOL1981RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
68SzynwelskiMichałMPOL1986KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
69SufinKarolinaKPOL1980KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
70WesołyPiotrMPOL1980KatowiceLubię Burpees'yLZapłacono
71JaroszewskaKatarzynaKPOL1987ChorzówLubię Burpees'yLZapłacono
72RymanowskaAnnaKPOL1982KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
73TomalaArkadiuszMPOL1985Piekary ŚląskieLubię Burpees'yLZapłacono
74OchojskiDominikMPOL1996KatowiceLubię Burpees'yMZapłacono
75SikoraKarolinaKPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
76SikoraSzymonMPOL1977Piekary ŚląskieMateo Dream TeamMZapłacono
77SzklareckaAlicjaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamSZapłacono
78KorzusPawełMPOL1984SosnowiecLubię Burpees'yXLZapłacono
79MichalikKamilMPOL1983SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
80HawlenaMarcinMPOL1971SosnowiecLubię Burpees'yLZapłacono
81StelmaszykMonikaKPOL1980RadzionkówMateo Dream TeamM
82ChudzińskaAnetaKPOL1981BytomMateo Dream TeamL
83PietruchaSoniaKPOL1993Tarnowskie GóryCrossTeamMZapłacono
84Machlowska-HulokKatarzynaKPOL1980Tarnowskie GóryCrossTeamLZapłacono
85HulokTomaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamXLZapłacono
86PykaDanielMPOL1994Piekary ŚląskieLecymy durśMZapłacono
87SzołtysikBarbaraKPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśS
88SzołtysikBartoszMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
89MusialikSabinaKPOL1979Piekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
90Koba StasiakUrszulaKPOL1984Piekary ŚląskieLecymy DurśSZapłacono
91TokarzJoannaKPOL1983Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
92MacińskaEsteraKPOL1992Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
93ZwolińskiMarcinMPOL1981DobieszowiceLecymy DurśLZapłacono
94TomaszewskiŁukaszMPOL1987BytomL
95DudekSandraKPOL1996Piekary ŚląskieLecymy DurśM
96OpiołkaKrzysztofMPOL1988Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
97MałotaKrystianMPOL1982Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
98SzlichcinKaroliaKPOL1987RadzionkówMateo Dream TeamS
99WłochowiczKamilMPOL2001Piekary ŚlLecymy DurśM
100CichyMariaKPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono