maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open

IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open
Miejsce i data imprezy: Bytom - Dolomity Sportowa Dolina, 16 czerwca 2019
Organizator: Katarzyna Szołtysik Kaczmarek
Adrian Czerwiński
Strefa Byków
Regulamin: Regulamin
.
Oswiadczenie zawodnika do pobrania
.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1SzastokAdamMPOL1971RadzionkówMateo Dream TeamMZapłacono
2SzastokKatarzynaKPOL1974RadzionkówMateo Dream TeamSZapłacono
3KachelAgataKPOL1991Tarnowskie GórySzturmSZapłacono
4KamudaAleksandraKPOL1991KatowiceNAJki Polonia BytomM
5HofmanMałgorzataKPOL1977ChorzówNAJki Polonia BytomSZapłacono
6KamudaMichałMPOL1988KatowiceNAJki Polonia BytomXXL
7HofmanKamilMPOL1973ChorzówNAJki Polonia BytomMZapłacono
8LitwaRoksanaKPOL1987BytomNAJki Polonia BytomS
9TrelaSławomirMPOL1974BytomSzturmXL
10WszołekKatarzynaKPOL1975BytomXXL
11Stefanska-WylezekSławomiraKPOL1974WojkowiceS
12StępieńBartłomiejMPOL1991BytomNAJki Polonia BytomM
13WawrzkiewiczMelaniaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
14DybaśŁukaszMPOL1994BytomNAJki Polonia BytomL
15WylężekMateuszMPOL1987Nakło ŚląskieMZapłacono
16Borecka-LeszczukDorotaKPOL1977BytomNAJki Polonia BytomM
17StępieńKatarzynaKPOL1972BytomNAJki Polonia BytomM
18KrzyszkowskaKasia Cat IkryszKPOL1976BytomNAJki Polonia BytomS
19TkaczBeataKPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomL
20TkaczMarcinMPOL1978KatowiceNAJki Polonia BytomXL
21KuligowskaAgataKPOL1979ŻoryMiraz Race TeamSZapłacono
22DąbrowskiKrzysztofMPOL1973ZabrzeSOCIOS SILESIAL
23WielbińskaKarolinaKPOL1978BytomMateo Dream TeamXL
24WielbińskiSławomirMPOL1978BytomMateo Dream TeamL
25ZawadzkiMateuszMPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamS
26ZawadzkaMonikaKPOL1984Tarnowskie GóryMateo Dream TeamS
27JaworskiDawidMPOL1989Tarnowskie Góry.M
28PlatenKlaudiaKPOL1972ŚwierklaniecMateo Dream TeamS
29PlatenKrystianMPOL1967ŚwierklaniecMateo Dream TeamS
30Maciejewska SiwyElaKPOL1982RadzionkówMateo Dream TeamM
31SiwyArturMPOL1983RadzionkówMateo Dream TeamM
32MaciejewskiDanielMPOL1993Miasteczko ŚląskieMateo Dream TeamM
33ChlebowskiPawełMPOL1980BytomCrossTeamM
34GołombekMarekMPOL1976OrzechCrossTeamM
35TokarskiŁukaszMPOL1978Tarnowskie GóryCrossTeamM
36PlazaDanielMPOL1998OrzechCrossTeamM
37PlazaAgataKPOL1976OrzechCrossTeamM
38PrzybyszTomaszMPOL1978OrzechL
39WolańskaEwaKPOL1977BytomCrossTeamS
40JeziorskiMarcinMPOL1979Tarnowskie GoryCrossTeamM
41HasińskaAleksandraKPOL1973Tarnowskie GóryCrossTeamM
42SiwekMarcinMPOL1979Piekary ŚląskieMateo Dream TeamS
43SiwekKarinaKPOL1980Piekary ŚląskieMateo Dream TeamS
44TomalaAngelikaKPOL1998SwierklaniecCrossTeamL
45DziembałaAgnieszkaKPOL1985RadzionkówMateo Dream TeamM