maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XVII Atlantis Bieg Opolski - Nordic Walking

XVII Atlantis Bieg Opolski - Nordic Walking
Miejsce i data imprezy: Opole, 06 lipca 2019
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin: Regulamin dostępny na stronie http://www.atlantisbiegopolski.pl/regulamin/

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BarańskaAgnieszkaKPOLMWO1986PopielówZapłacono
2BartosiakBeataKPOL1968KotunZapłacono
3BednarzDariuszMPOLMWO1972KobielaKastelik-teamZapłacono
4BednarzEdytaKPOLMWO1975KobielaKastelik-teamZapłacono
5BednarzKacperMPOLMWO2003KobielaKastelik-teamZapłacono
6BednarzPatrycjaKPOLMWO1999KobielaKastelik-team
7Borecka-TratkiewiczKatarzynaKPOLMWO1987Lewin BrzeskiCGW RAZEM W BIEGUZapłacono
8BorkowskaElżbietaKPOLMMO, MWO1958OpoleniezrzeszonyZapłacono
9Anonim#184019KPOLMMO, MWO1990OpoleCGW RAZEM W BIEGUZapłacono
10CzaplickaAnnaKPOLMWO1980BrzegCGW RAZEM W BIEGUZapłacono
11CzapranKatarzynaKPOLMMO, MWO1976OpoleZapłacono
12CzerebaLeszekMPOLMWO1967PrudnikZapłacono
13DanielewiczAnnaKPOLMWO1976Kędzierzyn-KoźleKE-KO TEAM Kędzierzyn-KoźleZapłacono
14DerlatkaPawełMPOL1980KrakówUltra-Trail Małopolska Team
15DudekJanMPOLMWO1961Kędzierzyn-KoźleKE-KO team Kędzierzyn KoźleZapłacono
16DworakowskiAndrzejMPOLMMO, MWO1974OpoleZapłacono
17DziadkiewiczKarolinaKPOLMWO1996PrószkówAtlantis Deweloper
18DzieniszewskaAlinaKPOL1977Małkinia
19DziukAgataKPOLMMO, MWO1980OpoleZapłacono
20DziwiszStanisławMPOLMMO, MWO1959OpoleZapłacono
21FerkalukKatarzynaKPOL1979OławaZapłacono
22GarbiecTeresaKPOLMMO, MWO1961OpoleZapłacono
23GąsiorowskaOliwiaKPOLMMO, MWO1986OpoleZapłacono
24GonetAlicjaKPOLMWO1969OtmiceZapłacono
25GórnyRobertMPOLMWO1976OzimekZapłacono
26GuzyJolantaKPOLMMO, MWO1963Opole
27HajzykAleksandraKPOL2003Racibórz
28HarmansaPiotrMPOLMWO1969GogolinTriathlon GogolinZapłacono
29JasikBeataKPOLMWO1979ŁącznikZapłacono
30JasińskiPiotrMPOL1977Nowa HutaUltra-Trail Małopolska Team
31KaminskaAdrianaKPOLMMO, MWO1981OpoleNordic Walking OpoleZapłacono
32KastelikKazimierzMPOLMWO1955JędrzejówKastelik-teamZapłacono
33KastelikZofiaKPOLMWO1956JędrzejówKastelik-teamZapłacono
34KawońGrażynaKPOLMWO1956NamysłówZapłacono
35KopkaArkadiuszMPOLMMO, MWO1981Opole
36KubiakTomaszMPOL1976Jelcz-Laskowice
37MagnuskiDariuszMPOLMWO1980KrapkowiceWesoly borsuk team
38MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSPARTANIE DZIECIOMZapłacono
39Matukin-PakuszynskaAnnaKPOLMMO, MWO1973OpoleniezrzeszonyZapłacono
40MielnikAnnaKPOL1971OławaZapłacono
41MiśkowiczAnnaKPOLMWO1958GłogówekZapłacono
42NowackaKarolinaKPOLMMO, MWO1981OpoleZapłacono
43OstrowskaMonikaKPOLMMO, MWO1977Opoleniezrzeszony
44PintakArturMPOLMWO1979KolnowiceZapłacono
45PolcynMieczysławMPOLMWO1968NiewodnikiniezrzeszonyZapłacono
46RasiukAlicjaKPOLMWO1962KietrzZapłacono
47RawaAgnieszkaKPOLMMO, MWO1979OpoleZapłacono
48RawaKrzysztofMPOLMMO, MWO1979OpoleZapłacono
49SitkowskiKonradMPOL1984Dobroszyce
50StachowiakJustynaKPOL1982DomaszczynZapłacono
51SupernakKrystynaKPOLMMO, MWO1949OpoleZapłacono
52Surmiak-KopkaKamilaKPOLMWO1985Strzelce OpolskieZapłacono
53SzlosarekAchimMPOL1950ZabrzeniezrzeszonyZapłacono
54ŚliwkaGrażynaKPOLMMO, MWO1957OpoleZapłacono
55ŚliwkaWiesławMPOLMMO, MWO1956OpoleZapłacono
56TeichmannBernardMPOLMWO1968NysaZapłacono
57TelegaMariaKPOLMWO1952WysokaZapłacono
58TowarnickaMałgorzataKPOL1984RybnikZapłacono
59WarcholińskaAnnaKPOL1986RacibórzEko-okna Runners
60WawrykówKatarzynaKPOLMMO, MWO1964OpoleZapłacono
61WiatrzykBeataKPOLMMO, MWO1971OpoleZapłacono
62WitkowskiJarosławMPOLMWO1977NakłoLABTAR TEAM
63WojczyszynMonikaKPOLMMO, MWO1980OpoleZapłacono
64WróbelMariuszMPOLMWO1974ZdzieszowiceDyczuś Team
65ZającEwaKPOLMWO1963KurznieZapłacono
66ZapalskaMonikaKPOLMWO1977MiodaryMarkowy TeamZapłacono