maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Kotowski Bieg i Marsz Charytatywny

II Kotowski Bieg i Marsz Charytatywny
Miejsce i data imprezy: Koty k. Tworoga, 03 sierpnia 2019
Organizator: Sołectwo w Kotach

Partnerzy:
Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu
Klub Sportowy ORZEŁ Koty

Kontakt do Organizatora:
Adam Wandzik, +48 502 317 521, awan74@wp.pl
https://fb.me/charytatywnybiegimarsz


Regulamin: Regulamin
.
Kategorie:
- Bieg ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 76
- Nordic Walking ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 76

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KubicaAgataKPOLNW1991Tarnowskie Góry
2DawczakPaulinaKPOLBIEG1991KotyHappy Team Orzeł KotyZapłacono
3Serzysko-WieczorekBernadetaKPOLBIEG1986CiasnaMafia Team Lubliniec
4TiahnybokPawełMPOLBIEG1972KaletyDecathlon CAR Gliwice
5HajdaJustynaKPOLBIEG1994RadzionkówSrebrni Biegacze Tarnowskie GóryZapłacono
6DziuronMarlenaKPOLBIEG1992BarutKurła Kaj Ta Meta!?Zapłacono
7WręczyckiŁukaszMPOLBIEG1989Lubliniec5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRY
8WitczakAdamMPOLBIEG1984PyskowiceM.A.J. CorrereZapłacono
9KalagaHalinaKPOLNW1951BytomZapłacono
10ProszowskaOlaKPOLNW1977.tarnowskie GoryNordicUS
11DudkiewiczAnnaKPOLNW1974Tarnowskie GóryStrzybnicaZapłacono
12SzleperŁukaszMPOLBIEG1983Lubliniec
13MałkaMarianMPOLNW2005Gliwice
14MałkaIrenaKPOLNW1956Gliwice
15MartyniukIzabelaKPOLNW1982Strzelce OpolskieCHODZE Z KIJAMI
16MartyniukRyszardMPOLBIEG1984Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
17RygolDanielMPOLBIEG1991TworógGibke GizdyZapłacono
18PradelokJerzyMPOLBIEG1968TworógGibke GizdyZapłacono
19PradelokDawidMPOLBIEG2002TworógGibke GizdyZapłacono
20RygolDominikaKPOLBIEG1992TworógGibke GizdyZapłacono
21PanchyrzPiotrMPOLBIEG1974PniowiecGibke GizdyZapłacono
22BrzezinaArkadiuszMPOLBIEG1979Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryZapłacono
23DragonMirosławMPOLBIEG1965Tarnowskie GóryTarnowskie GóryZapłacono
24SzalaDanutaKPOLNW1965Tarnowskie GóryTarnowskie GóryZapłacono
25KowalikDamianMPOLBIEG1974LubliniecEthosEnergy Poland S.A.
26KaszubaGrzegorzMPOLBIEG1978KotyHappy Team Orzeł KotyZapłacono
27SobaniaMateuszMPOLBIEG1994TworógOSP TworógZapłacono
28ŻeloskoKacperMPOLBIEG2000TworógOSP TWORÓG
29PastuskaMarcinMPOLBIEG1989TworógOSP Tworóg
30MichalskiPawełMPOLBIEG2000TworógOSP Tworóg
31MocWojciechMPOLBIEG1997TworógOSP Tworóg
32DramskiMichałMPOLBIEG1984TworógOSP TworógZapłacono
33DramskiSylwiaKPOLBIEG1988TworógOSP TworógZapłacono
34SzuflaRobertMPOLBIEG1991TworógOSP Tworóg
35DarmochwałBogdanMPOLBIEG1975TworógOSP TworógZapłacono
36ŻyłkaAdamMPOLNW1985TworógOSP TworógZapłacono
37MichalskiTomaszMPOLBIEG1997TworógOSP Tworóg
38KandziaKrzysztofMPOLBIEG1984Bytom⬆️Łoni dolecą ⬆️
39ŚlimakKatarzynaKPOLBIEG2000PotępaOSP Tworóg
40ImachPiotrMPOLBIEG1985KotyGibke GizdyZapłacono
41KoniecznyMichałMPOLBIEG2002TworógOSP Tworóg
42BielaLucynaKPOLNW1960CzerwionkaZapłacono
43ImachŁucjaKPOLNW1964KotyZapłacono
44DanielewiczAnnaKPOLNW1976Kędzierzyn-KoźleKE-KO team Kędzierzyn Koźle
45DudekJanMPOLNW1961Kędzierzyn-KoźleKE-KO team Kędzierzyn Koźle
46WłodarczykAleksandraKPOLBIEG1978TworógZapłacono
47GliwaMartaKPOLBIEG2003BrynekZapłacono
48MikoszMartaKPOLBIEG1990Tworóg
49BojdaDanutaKPOLNW1969Kędzierzyn - KoźleKE-KO team Kędzierzyn Koźle
50PiskorzAdamMPOLBIEG1974LubliniecAmatorZapłacono
51GrochowskiMarianMPOLBIEG1958BytomMiechowicka Grupa BiegowaZapłacono
52GrochowskiMichałMPOLBIEG1984BytomMiechowicka Grupa BiegowaZapłacono
53KrawczykMartaKPOLBIEG1970ZawadzkieZapłacono
54OsakMałgorzataKPOLBIEG1983ZawadzkieZapłacono
55LangerMagdalenaKPOLNW1984GliwiceZapłacono
56LisewskaGrażynaKPOLNW1956GliwiceZapłacono
57LisewskiLeszekMPOLNW1954GliwiceZapłacono
58HilgnerKatarzynaKPOLNW1971Tarnowskie GóryNordicus StrzybnicaZapłacono
59MarczewskaIwonaKPOLNW1960WieluńSekcja Cyklistów RELAKS Wieluń
60Libardi-KłyśSylwiaKPOLNW1959GliwiceBłyskawica GliwiceZapłacono
61KłyśRyszardMPOLNW1960GliwiceBłyskawica GliwiceZapłacono
62ImachSebastianMPOLBIEG1989KotyOSP Koty
63MichalikAnnaKPOLNW2019Nowe Chechło
64MichalikTomaszMPOLBIEG1979Nowe Chechło
65HalderPawełMPOLBIEG1988WojskaLegion WojskaZapłacono
66JaworekAgnieszkaKPOLBIEG1992WojskaLegion WojskaZapłacono
67StanickiRadosławMPOLBIEG1985Pyskowice
68KrukMarekMPOLBIEG1965WidzowekAmator
69KrukMarzannaKPOLNW1966WidzowekAmator
70LonkaMichałMPOLBIEG1980Piekary ŚląskiePiekary Śląskie
71GojMichałMPOLBIEG1978BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
72GojKatarzynaKPOLBIEG1979BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
73GojMagdalenaKPOLBIEG2006BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
74SzumiałPawełMPOLBIEG1979HanusekBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
75SzumiałWeronikaKPOLBIEG1981HanusekBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
76SzumiałKsaweryMPOLBIEG2006HanusekBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUB
77OpenchowskiRafałMPOLBIEG1976BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
78OpenchowskiKamilMPOLBIEG2007BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
79ChmielPiotrMPOLBIEG1970BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
80WojciechowskiMaciejMPOLBIEG1976ZbrosławiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
81Rajtar-WojciechowskaKlaudiaKPOLBIEG1972ZbrosławiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
82WojciechowskaAgataKPOLBIEG2007ZbrosławiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
83WarzechaOliwierMPOLBIEG2004TworógBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
84PordzikTomaszMPOLBIEG1979BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUB
85GrzywnaGrzegorzMPOLBIEG1992LubliniecKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN - KOŹLEZapłacono
86SomiakPiotrMPOLNW1978Tarnowskie Góry1978
87SomiakMartaKPOLNW1980Tarnowskie GóryNordicus Strzybnica
88KowalczykBożenaKPOLBIEG1976Koszwice
89KowalczykJózefkMPOLBIEG1973Koszwice
90ŻyłaRyszardMPOLNW1955Tarnowskie GóryTarnowskie Góry
91ŻyłaMariaKPOLNW1956Tarnowskie GóryTarnowskie Góry
92KrzychowiczMariaKPOLNW1982Tarnowskie GóryNordicus StrzybnicaZapłacono
93GrzebielaArturMPOLNW1979Tarnowskie GóryNordicUSZapłacono
94Jureczko-GrzebielaEwaKPOLNW1973Tarnowskie GóryNordicUSZapłacono
95BartczakEwaKPOLNW1973PotępaUnia Miast
96BartczakMarcinMPOLBIEG1976PotępaUnia Miast
97KowalczykMichałMPOLBIEG1981LubliniecEthosEnergy Poland S.A.
98KasprzakTadeuszMPOLNW1958OsiekZapłacono
99JanyKamilMPOLBIEG1969Tarnowskie Góry PniowiecZapłacono
100MikaStanisławMPOLBIEG1980TworógTworógZapłacono
Strona 1 z 2