maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

5. Mazowiecka Piątka

5. Mazowiecka Piątka
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2019
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl

Współorganizatorzy: 
Klub Sportowy BARAKUDA 
Miński Klub Biegacza DREPTAK

Patronat Honorowy:
Burmistrz Mista Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski
Regulamin: Regulamin


Start biegu: 10:00.

Opłata startowa: 
01.03-12.05.2019 - 40 zł (bez koszulki)
01.03-12.05.2019 - 50 zł (z koszulką)
w dniu biegu - 90 zł

Osoby niepełnosprawne i po 70 roku życia - opłata symboliczna 1 zł (z koszulką)
Członkowie KS BARAKUDA oraz KB DREPTAK - opłata 35 zł (z koszulką)

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1RosińskaBarbaraKPOLK501962MilanówekSTO-nogi MilanówekZapłacono
2RosińskiEugeniuszMPOLM501962MilanówekSTO-nogi MilanówekZapłacono
3LegatBasiaKPOLK401976LatowiczSZapłacono
4ChłopikKamilMPOLM30, MMM1984Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubS
5KubanskaMarlenaKPOLK301983Chochol
6MorelowskMariaKPOLK40, MMM1979Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubM
7KowalczykAnetaKPOLK401977Mińsk Mazowiecki
8LęgasIlonaKPOLK201994MingosyKlub .SZapłacono
9MiąsekPrzemysławMPOLM301988Mińsk MazowieckiXLZapłacono
10LegatDorotaKPOLK201993Mińsk MazowieckiMZapłacono
11SzubertMarcinMPOLM30, MMM1980Mińsk MazowieckiKS Zielono - Czarni
12PrusińskaMartaKPOLK301983Mińsk Mazowiecki
13JaśkiewiczMichałMPOLM401977Mińsk MazowieckiKS Zielono - CzarniXXLZapłacono
14WójcikEwaKPOLK301983OtwockTeam zabieganedni
15LeszczyńskiRobertMPOLM40, MMM1973Mińsk MazowieckiL
16TulejBożenaKPOLK50, MMM1963Mińsk Mazowiecki
17OkuniewskiGrzegorzMPOLM301981Mińsk MazowieckiAlior Runnig TeamXL
18PiórkowskiMariuszMPOLM40, MMM1974Mińsk MazowieckiK. S. Barakuda Mińsk MazowieckiZapłacono
19KrzewskaKatarzynaKPOLK30, MMM1982Mińsk MazowieckiSZapłacono
20WietrzyckiMarcinMPOLM301983WarszawaRebellion Of Free RunnersLZapłacono
21WójcickaMagdalenaKPOLK301986Mińsk MazowieckiM
22Wicik-KowalczykAleksandraKPOLK30, MMM1985Mińsk MazowieckiMKB DREPTAKZapłacono
23NowakowskaBeataKPOLK401977HipolitówRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieZapłacono
24NowakowskiSławomirMPOLM401977HipolitówZapłacono
25KoperskaAnnaKPOLK201993Budy JanowskieMKB DREPTAKZapłacono
26Pokora-KunkaKarolinaKPOLK201991KałuszynTeam zabieganedni
27BiernatKatarzynaKPOLK301984Janów PodlaskiJanów Podlaski teamZapłacono
28PieńkowskaMonikaKPOLK40, MMM1973Mińsk MazowieckiMZapłacono
29PieńkowskiPiotrMPOLM40, MMM1974Mińsk MazowieckiXXLZapłacono
30TruszczyńskiRadosławMPOLM301983ŻukówMKB DREPTAKZapłacono
31DębałaGrzegorzMPOLM20, MMM1999Mińsk MazowieckiZapłacono
32PechcinOlgaKPOLK201992Mińsk MazowieckiKS Zielono - CzarniMZapłacono
33MikołajczukKamilMPOLM162000GołąbekGrupa Biegaczy Skórzec Biega
34KossowskiLeszekMPOLM401979Mińsk MazowieckiL
35AdamiecMonikaKPOLK30, MMM1984Mińsk Mazowiecki
36KuźmaPatrycjaKPOLK201991Mińsk MazowieckiKS Zielono - CzarniZapłacono
37KrzewskaEdytaKPOLK401977Dębe WielkieRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieMZapłacono
38Pokora-LaskowskaMagdalenaKPOLK301984Kałuszyn
39ŁubiankaJulitaKPOLK201992SiedlceKSPZ GreyS
40KunkaPiotrMPOLM201998JakubówTeam ZabieganeDniLZapłacono
41ŚwistakPiotrMPOLM301984WarszawaZapłacono
42RokitaPawełMPOLM30, MMM1985Mińsk MazowieckiKS Zielono - Czarni
43BarzałArturMPOLM401977Ostrów MazowieckaOstrów BiegaL
44KotAnnaKPOLK301981Wólka MińskaSZapłacono
45BarzałDawidMPOLM162003Ostrów MazowieckaOstrów BiegaL
46PrzybylkoDariuszMPOLM40, MMM1977KałuszynVictoria KałuszynMZapłacono
47KrólGrzegorzMPOLM401975Mińsk MazowieckiLZapłacono
48PaprockaMariolaKPOLK301981Dębe WielkieRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieZapłacono
49SmutekKarolMPOLM301987Mińsk MazowieckiMKB DREPTAKM
50PyszelFlorianMPOLM20, MMM1995Mińsk MazowieckiŚwiat Okiem BiegaczaZapłacono
51ZbiećAngelikaKPOLK301984SiedlceDARFIK TeamZapłacono
52MisiakMariuszMPOLM301987SiedlceXLZapłacono
53StaruchAndrzejMPOLM60+1957Dębe WielkieZapłacono
54IlyuchykNatalliaKPOLK301989BrestBrest Runners
55WysockiMateuszMPOLM201995SkórzecKlub Aktywnych parkrun SkórzecMZapłacono
56CelejJarosławMPOLM40, MMM1974LatowiczLatowiczL
57ŚwiderskaKatarzynaKPOLK201993SkórzecKlub Aktywnych parkrun SkórzecSZapłacono
58ŚciechowskiBartłomiejMPOLM16, MMM2001Mińsk MazowieckiRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieL
59KaliszukJanuszMPOLM40, ON1977Biała PodlaskaKolegium sędziów BOZPNZapłacono
60MalkaMarcinMPOLM40, MMM1976Mińsk MazowieckiMZapłacono
61MalkaFranciszekMPOLM16, MMM2003Mińsk MazowieckiMZapłacono
62MalkaKatarzynaKPOLK40, MMM1976Mińsk MazowieckiMZapłacono
63AbelskiLeszekMPOLM50, MMM1960Mińsk MazowieckiSZapłacono
64KonopackiPiotrMPOLM401978EmówMZapłacono
65StradczukDanielMPOLM40, MMM1978Mińsk MazowieckiUKS Probasket Mińsk MazowieckiXL
66SadkowskaMagdalenaKPOLK301982OtwockEMÓW TEAMMZapłacono
67LipkoAdamMPOLM401977SławatyczeDzik SławatyczeZapłacono
68WoźniakKlaudiaKPOLK162002Mińsk MazowieckiM
69WitkowskaPatrycjaKPOLK162002Mińsk MazowieckiS
70SzczerekPawełMPOLM501966Warszawa- WesołaM
71WęclewskiJacekMPOLM501964WarszawaZapłacono
72ŚwierczyńskiNorbertMPOLM162001Dębe WielkieRaceFighter - GOSiR Dębe WielkieMZapłacono
73ZatońskiMarcinMPOLM401976WarszawaL
74RadzikowskaJoannaKPOLK401975SiedlceL
75ZańkoEwaKPOLK301981SkórzecKlub Aktywnych parkrun SkórzecZapłacono
76RosłaniecAnnaKPOLK301984Stara WieśPółmaraton WiązowskiSZapłacono
77RóżańskaElżbietaKPOLK401978WiązownaXLZapłacono
78KućMieczyslawMPOLM60+1957SiedlceM
79KowalewskiPawełMPOLM30, MMM1984Mińsk MazowieckiLZapłacono
80MirosEdytaKPOLK401975EmówEMÓW TEAMLZapłacono
81SzczerekWeronikaKPOLK162001Warszawa- WesołaS
82AfaltowskiGrzegorzMPOLM301985KąkolewnicaMiędzyrzecka Grupa BiegowaZapłacono
83KuciejczykHenrykMPOLM60+1959Szydłowo
84PustołaPiotrMPOLM201992MariankaMZapłacono
85NaskrętMariuszMPOLM401975RacotZapłacono
86ZdanowiczMartaKPOLK401976Mińsk MazowieckiMZapłacono
87KotaraSławomirMPOLM401979Mińsk MazowieckiMZapłacono
88ParapuraKrzysztofMPOLM301982EmówL
89PietrzkiewiczAndżelikaKPOLK401978Mińsk MazowieckiKlub Walki Grappler Mińsk MazowieckiM
90GrelewskiKrzysztofMPOLM40, MMM1975Mińsk Mazowiecki
91ZabiegałowskiPiotrekMPOLM30, MMM1982WygodaLZapłacono
92BorowskaAnnaKPOLK30, MMM1987WygodaMZapłacono
93Sobiech-BałdaKarinaKPOLK301983HipolitówRozpędzone LeniwceSZapłacono
94CiozdaTomaszMPOLM301980Mińsk MazowieckiXLZapłacono
95RochaczewskaRenataKPOLK301981Mińsk MazowieckiLZapłacono
96BłaszczykZbigniew8MPOLM60+1959Częstochowa
97UrbańskiMirosławMPOLM501969Sieradz
98MisztoArkadiuszMPOLM16, MMM2000Mińsk MazowieckiZSZ Nr 2 w Mińsku Mazowieckim/ASW Teakwo DoXLZapłacono
99Barszcz-WinnickaGrazynaKPOLK501961WarszawaPZU SPORT TEAM
100KotowiczTadeuszMPOLM60+1953Otwock
Strona 1 z 2