maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Biegi Przełajowe POWITANIE WIOSNY

Biegi Przełajowe POWITANIE WIOSNY
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 31 marca 2019
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim www.mosir.org.pl

Kontakt do organizatora: 
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl
Regulamin: Regulamin

Start w biegach przełajowych POWITANIE WIOSNY jest BEZPŁATNY!!

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 5
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub
1CzyżkowskiPawełMPOLOPEN1985Mińsk MazowieckiMKB Dreptak
2DzięcielskiAleksanderMPOLB10002005Mińsk MazowieckiDTZ
3StachowiczMariaKPOLB4002013Mińsk Mazowiecki
4DzięcielskiJanMPOLB6002007Mińsk MazowieckiDTZ
5DzięcielskiWojciechMPOLB4002011Mińsk MazowieckiDTZ
6DzięcielskaUrszulaKPOLOPEN1978Mińsk MazowieckiDTZ
7DzięcielskiŁukaszMPOLOPEN1978Mińsk MazowieckiDTZ
8ŻywickiAleksanderMPOLOPEN1998Mińsk Mazowiecki
9PechcinOlgaKPOLOPEN1992Mińsk MazowieckiKS Zielono- Czarni
10PaździochKacperMPOLB10002005Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
11KościeszaDominikMPOLG15002003TargówkaKS Zielono- Czarni
12KrupkaMarcinMPOLOPEN1985Kołbiel
13BudzyńskaJuliaKPOLB4002009Mińsk Mazowiecki
14KrupkaKatarzynaKPOLOPEN1987Kołbiel
15KrupkaMikołajMPOLB4002009Kołbiel
16KrupkaOliwiaKPOLWESZ2013Kołbiel
17RokitaPawełMPOLOPEN1985Mińsk MazowieckiKS Zielono- Czarni
18RokitaDariaKPOLB4002010Mińsk Mazowiecki
19MorelowskaMariaKPOLOPEN1979Mińsk MazowieckiWalhalla Fight Club
20ZawadzkaJuliaKPOLG10002004Stara NiedziałkaKS Zielono- Czarni
21MorelowskiJanMPOLB4002010Mińsk MazowieckiUKS5
22MorelowskaMarikaKPOLB6002008Mińsk MazowieckiWalhalla Fight Club
23KubanskaMarlenaKPOLOPEN1983Chochół
24KubanskaKarolinaKPOLWESZ2012Chochół
25KubanskaOliwiaKPOLB4002011Chochół
26BrzezińskaAgnieszkaKPOLOPEN1976Budy BarcząckieDusza Drzewa
27ProczekZosiaKPOLB4002009Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
28BrzezińskiSergiuszMPOLOPEN1976Budy BarcząckieDusza Drzewa
29BrzezińskaMarylaKPOLB8002006Budy Barcząckie
30KuchtaJuliaKPOLB6002007Mińsk Mazowiecki
31BrzezińskaBarbaraKPOLG10002004Budy Barcząckie
32IdźkiewiczAnnaKPOLOPEN1986Dębe Wielkie
33KościeszaPiotrMPOLWESZ2012TargówkaKS Zielono- Czarni
34KuźmaPatrycjaKPOLOPEN1991Mińsk MazowieckiKS Zielono- Czarni
35RedaPiotrMPOLB6002007GamratkaSP. Ruda
36RodzikKubaMPOLWESZ2013CegłówBiegacz Cegłów
37SztyborEwaKPOLWESZ2015Mińsk MazowieckiPrzedszkole nr 1 Mińsk
38SztyborJanMPOLB4002011Mińsk MazowieckiSP nr 6
39RodzikZuziaKPOLB6002008CegłówBiegacz Cegłów
40NowomiejskiMarcinMPOLOPEN1978LublinBiegacz Cegłów
41MazankaMaciejMPOLOPEN1967Mińsk Mazowiecki
42ChrościckaAgnieszkaKPOLOPEN1975Czarnoglow
43WójcikEwaKPOLOPEN1983OtwockTeam ZabieganeDni
44LęgasIlonaKPOLOPEN1994MingosyKlub .
45GlanowskiFranciszekMPOLWESZ2012Kąty Goździejewskie I
46DębałaDominikMPOLOPEN1991Mińsk MazowieckiKlub .
47PiórkowskiMariuszMPOLOPEN1974Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
48MejkaAnetaKPOLOPEN1976WarszawaRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
49WójcikJoannaKPOLWESZ2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 5 "Tęczowa Dolina"
50WójcikKrzysztofMPOLWESZ2015Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 5 "Tęczowa Dolina"
51TkaczykAgataKPOLB8002005Mińsk MazowieckiKS Zielono- Czarni
52AdamiecMonikaKPOLOPEN1984Mienia
53ŚwinarskiDominikMPOLB4002009Mińsk MazowieckiSP4 Mińsk Mazowiecki
54ŚwinarskaPatrycjaKPOLWESZ2014Mińsk MazowieckiPrzedszkole Klub Malucha
55AdamczykAlicjaKPOLWESZ2012Mińsk MazowieckiSP 2 Mińsk Mazowiecki
56AdamczykAleksandraKPOLWESZ2012Mińsk MazowieckiSP 2 Mińsk Mazowiecki
57AdamczykFilipKPOLB4002010Mińsk MazowieckiSP 2 Mińsk Mazowiecki
58SzczepaniakTomaszMPOLOPEN1988Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
59BodoKonradMPOLOPEN1978Mińsk Mazowiecki
60AdamczykJuliaKPOLB6002009Mińsk MazowieckiSP 2 Mińsk Mazowiecki
61SikorskiRafałMPOLWESZ2013CegłówBiegacz Cegłów
62HawryśKacperMPOLOPEN1999Mińsk MazowieckiKS Zielono- Czarni
63HawryśErwinMPOLOPEN1999Mińsk MazowieckiKS Zielono- Czarni
64GrasiakKacperMPOLB6002007CegłówCegłów
65GrasiakMateuszMPOLB4002010Cegłów
66SzubertAlicjaKPOLB6002008Mińsk MazowieckiKS Zielono- Czarni
67SzubertZosiaKPOLB8002006Mińsk MazowieckiKS Zielono- Czarni
68SzubertIwonaKPOLOPEN1981Mińsk Mazowiecki
69SzubertMarcinMPOLOPEN1980Mińsk MazowieckiKS Zielono- Czarni
70LegatBasiaKPOLOPEN1976Latowicz
71PachaczElwiraKPOLOPEN1986Mińsk Maz.MKB Dreptak
72TwardowskiPiotrMPOLOPEN1965Zakole Wiktorowo
73PachaczLauraKPOLWESZ2013Mińsk MazowieckiKlub Walki GRAPPLER
74PachaczMaksymilianMPOLWESZ2012Mińsk MazowieckiKlub Walki GRAPPLER
75LegatDorotaKPOLOPEN1993Mińsk Mazowiecki
76SeroczyńskiWiktorMPOLB6002008Stara Niedziałka
77SeroczyńskiMikołajMPOLWESZ2013Stara Niedziałka
78ZawadzkiIgnacyMPOLB4002010Stara Niedziałka
79KalinowskiMarcinMPOLOPEN1991Mińsk MazowieckiKlub .
80SobiechTymonMPOLWESZ2013Mińsk Mazowiecki
81KulhawikDianaKPOLB4002011Mińsk Mazowiecki
82AbramowskaAgnieszkaKPOLOPEN1997Mińsk Mazowiecki
83KotKrzysztofMPOLOPEN1997Dłużew
84HemperekZofiaKPOLWESZ2012Mińsk MazowieckiO
85HemperekJakubMPOLWESZ2015Mińsk MazowieckiO
86HemperekDominikMPOLOPEN1981Mińsk MazowieckiO
87OłdakHubertMPOLB4002010Mińsk MazowieckiSP4 Mińsk Mazowiecki
88OłdakNorbertMPOLWESZ2014Mińsk Mazowiecki
89KępińskaKatarzynaKPOLOPEN1979Wiązowna
90KępińskaAleksandraKPOLWESZ2012Wiązowna
91PiekutMagdalenaKPOLB6002007Mińsk MazowieckiSP 5 Mińsk Mazowiecki
92SitarskaAnnaKPOLWESZ2013Mińsk MazowieckiPrzedszkole nr 6
93SitarskiBartoszMPOLB4002010Mińsk MazowieckiSP4 Mińsk Mazowiecki
94KrzewskaKatarzynaKPOLOPEN1982Mińsk Mazowiecki
95KrzewskiGrzegorzMPOLB6002008Mińsk MazowieckiSP 6 Mińsk Mazowiecki
96KrzewskaAmeliaKPOLB8002005Mińsk MazowieckiSP 6 Mińsk Mazowiecki
97ŁukasiakArkadiuszMPOLOPEN1966Mińsk MazowieckiMińska Grupa Rowerowa
98ŁukasiakMateuszMPOLB10002005Mińsk MazowieckiMińska Grupa Rowerowa
99PietrzkiewiczStanisławMPOLWESZ2012Mińsk MazowieckiKlub Walki GRAPPLER
100PietrzkiewiczAndżelikaKPOLOPEN1978Mińsk MazowieckiKlub Walki GRAPPLER
Strona 1 z 5