maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

37. Krapkowicki Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 01 maja 2019
Organizator: Gmina Krapkowice - Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 3 z 8
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
201WaniowskiJerzyMPOLM50, RO, RPK, MGKKrapkowiceXXLZapłacono
202WaniowskaEmiliaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
203DrescherKordianMPOLM20RacławiczkiZapłacono
204ŁapińskaNataliaKPOLK30, RO, RPK, MGKZdzieszowiceSZapłacono
205LeśniakTomaszMPOLM30, ROKędzierzyn KoźleLZapłacono
206KądzielewskiJacekMPOLM30, ROKluczborkKGB KluczborkMZapłacono
207LeszczyńskaBożenaKPOLK60, RONiemodlinNiemodlin BiegaMZapłacono
208LeszczyńskiJanuszMPOLM60, RONiemodlinNiemodlin BiegaLZapłacono
209JaśkowiecMichałMPOLM20, ROPrudnikLZapłacono
210MachuraKrzysztofMPOLM30, ROChróscina OpolskaLZapłacono
211CzekajPawełMPOLM50, RODobrzeń Wielkisekcja biegowa NBPM
212SchlappaSebastianMPOLM40, ROIzbickoIzbicko w bieguXLZapłacono
213LeśniakAdrianMPOLM30, RONysaTigers Prudnik/Runners Team NysaLZapłacono
214WęgrzynowiczDamianMPOLM20, ROOpoleXXL
215WarzechaNikolaKPOLK20, ROBiadaczS
216BergerPiotrMPOLM40, ROOtmuchówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSASZapłacono
217JacekDawidMPOLM30, ROLeśnicaGogolin biegaMZapłacono
218PieniążekArkadiuszMPOLM40OpoleMZapłacono
219NicpońDominikMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceL
220NicpońAgataKPOLK40, RO, RPK, MGKKrapkowiceS
221FryzielŁukaszMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceKlub Sportowy GLADIATORESLZapłacono
222BergerEdytaKPOLK40, ROOtmuchówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSASZapłacono
223MurawskaAnetaKPOLK40, ROStrzelce OpolskieGMINA STRZELCE OPOLSKIEMZapłacono
224SujkaGrażynaKPOLK50WieluńWieluń BiegaXLZapłacono
225PudelkoKrystynaKPOLK30Kamień ŚląskiMZapłacono
226BartkowskiMarcinMPOLM50, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
227NiedzielaStefanMPOLM60, ON44-194 KnurówL
228SwierczynskiGrzegorzMPOLM40KrapkowiceLZapłacono
229KlyszczMichałMPOLM20, ROOtmiceIzbicko w bieguSZapłacono
230KaczorGrzegorzMPOLM20KrapkowicePocztowa Grupa Biegowa GłuchołazyMZapłacono
231MachuraMarcin PiotrMPOLM30, RO, RPK, MGKSteblowSPEC INSTAL RUNL
232TopołaAnnaKPOLK40, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
233BoszczarAdamMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceOtmętXXLZapłacono
234WróbelMariuszMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceDyczus TeamL
235WyrozumskiGrzegorzMPOLM40, RONysaXLZapłacono
236JarosławskiMarekMPOLM30, RO, RPKGogolinM
237GebauerDawidMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceamatorXLZapłacono
238BaronKamilMPOLM20, RO, RPKJasionaSilesia RingZapłacono
239MajdakPawełMPOLM30, ROOpoleamatorMZapłacono
240PiaseckiMariuszMPOLM30GliwiceXL
241DudekEmiliaKPOLK40, RONysaNYSA BIEGASZapłacono
242KaniaAdrianMPOLM20, ROOpoleZapłacono
243ZajdelDariuszMPOLM50, ROZawadzkieZawadzkie BiegnieSZapłacono
244FrączekJanuszMPOLM40Stare KotkowiceLZapłacono
245Strzałek-KawaZuzannaKPOLK30, RO, RPKKamień ŚląskiMZapłacono
246KawaPiotrMPOLM30, RO, RPKKamień ŚląskiMZapłacono
247PandelMichalMPOLM30, RO, RPKGogolinNiezapoznotoMZapłacono
248KitaDamianMPOLM40UjazdKS BursztynowaXL
249ZiemniakPiotrMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
250RydzakPrzemysławMPOLM20, ROGłubczyceKP PSP GłubczyceLZapłacono
251GromekMichałMPOLM20, ROOpoleKM PSP BIELSKO BIAŁALZapłacono
252ZapadkaTomaszMPOLM30, ROTułowiceTRT TułowiceMZapłacono
253NagabaGrzegorzMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceXLZapłacono
254NagabaMagdaKPOLK16, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
255WalczykAdamMPOLM50, RO, RPKJanuszkowiceMZapłacono
256LignarAndrzejMPOLM60, RO, RPK, MGKGwoździceNIEZRZESZONYXLZapłacono
257JagiełłoMalgorzataKPOLK50, ROLewin BrzeskiLEWIN BIEGAL
258Rymwid-MickiewiczPrzemysławMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
259BoczkowskaMarzenaKPOLK30Lewin BrzeskiLEWIN BIEGAS
260GrabowskaDariaKPOLK30, ROOtmiceIzbicko w bieguMZapłacono
261BartochaDariaKPOLK20SzczedrzykXL
262BroyJessicaKPOLK20, ROZimnice MałeMZapłacono
263MichalikGrzegorzMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
264HyjekEwaKPOLK30RacibórzZapłacono
265HyjekWojciechMPOLM30RacibórzL
266WawrzynekMariuszMPOLM30, RO, RPKGogolinLZapłacono
267KłodzińskaMartaKPOLK20OpoleMZapłacono
268JendruschMałgorzataKPOLK20, RO, RPKGogolinPV VOLLEY KrapkowiceMZapłacono
269MikullaAnnaKPOLK20, ROOpoleMZapłacono
270ZawiślakBartoszMPOLM20GliwiceLZapłacono
271RetkiewiczRobertMPOLM50, RO, RPK, MGKKrapkowiceNiezrzeszonyXLZapłacono
272ChmuraMaciejKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
273PłaczekKrzysztofMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
274MaciuszekŁukaszMPOLM30, ROOpoleL
275KowalczykŁukaszMPOLM30, ROZębowiceL
276DrelaMarekMPOLM50, RO, RPK, MGKKrapkowiceXLZapłacono
277CzokJan PawelMPOLM30IzbickoIzbicko w bieguLZapłacono
278GłośnickaAdriannaKPOLK20OpoleLZapłacono
279SobotaMartinMPOLM20, ROChróściceEurovent AthleticsSZapłacono
280WęgrzykEugeniuszMPOLM60, RONieznaszynNIEZRZESZONYXLZapłacono
281MarcinowskiPawełMPOLM30Stara ŁomnicaMZapłacono
282WojtanowiczMariuszMPOLM50, RO, RPK, MGKŚciborowiceL
283GugulskiPawełMPOLM30, ROOpoleMZapłacono
284KuczekKrzysztofMPOLM30GorzanówULKS Bystrzyca KłodzkaMZapłacono
285CzarneckiSzymonMPOLM30, ROOpoleMZapłacono
286LeśniakSebastianMPOLM30, RONysaTigers Prudnik/Runners Team NysaSZapłacono
287GebauerKrzysztofMPOLM20, RO, RPKMalniaLZapłacono
288GajekHalinaKPOLK40, ROPrudnikTigers Prudnik/Runners Team NysaMZapłacono
289SzynolRobertMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceXLZapłacono
290JachymskiTomaszMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
291SłodkiewiczGrzegorzMPOLM40GliwiceXLZapłacono
292KapturWojciechMPOLM70+Wodzisław ŚląskiKRS TKKF Relaks Wodzisław ŚląskiMZapłacono
293NiekrawiecDariuszMPOLM40, ROOpoleLZapłacono
294MarkiewiczWiesławMPOLM60, ROKalyGmina MurówMZapłacono
295MichalikRafałMPOLM20, RO, RPK, MGKŻużelaOSP ŻużelaMZapłacono
296BernetŁukaszMPOLM20, RO, RPK, MGKŻużelaOSP ŻużelaLZapłacono
297FryzielBarbaraKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
298IlnickaMonikaKPOLK30, RORacławice Śląskie/opoleMZapłacono
299PeteckiMichałMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceXLZapłacono
300DziarskiWiesławMPOLM60RybnikERBUDSZapłacono
Strona 3 z 8