maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

37. Krapkowicki Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 01 maja 2019
Organizator: Gmina Krapkowice - Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 8
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamekEwaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
2AniołaPrzemysławMPOLM40GłogówekZapłacono
3BałandziukMarekMPOLM30, ROGłogówekLZapłacono
4BanachowskiBartoszMPOLM30, ROOpoleKS Otmęt KrapkowiceLZapłacono
5BarStanisławMPOLM40, ROStrzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
6BaronKamilMPOLM20, RO, RPKJasionaSilesia RingZapłacono
7BartkowskiMarcinMPOLM50, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
8BartnikAnnaKPOLK30, ROOpoleParkrun OpoleSZapłacono
9BartonAnnaKPOLK20, ROBrożecNIEZRZESZONYMZapłacono
10BaziukArturMPOLM40, RODobrzeń WielkiLZapłacono
11BaziukDagmaraKPOLK30, RODobrzeń WielkiZapłacono
12BednarczykMalwinaKPOLK20, ROPrudnikZapłacono
13BednarzSzymonMPOLM30, RONysaMZapłacono
14BeerMichałMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
15BekieschPawełMPOLM16, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
16BergerEdytaKPOLK40, ROOtmuchówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSASZapłacono
17BergerPiotrMPOLM40, ROOtmuchówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSASZapłacono
18BernaśDawidMPOLM20BrzegAUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMZapłacono
19BernetŁukaszMPOLM20, RO, RPK, MGKŻużelaOSP ŻużelaLZapłacono
20BębenJerzyMPOLM60, RO, RPKRozwadzaDyczuś TeamXLZapłacono
21BieleckiŁukaszMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
22BieleckiTomaszMPOLM50, RO, RPKZdzieszowiceLZapłacono
23BiernackaBeataKPOLK30, ROOpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
24BigosGrzegorzMPOLM40JaworznoGRAMMIZapłacono
25BlautPiotrMPOLM30, ROKąty OpolskieOKOLZapłacono
26BłachŁukaszMPOLM30, ROKędzierzyn-KoźleMZapłacono
27BłaszczykPiotrMPOLM20, ROOpoleZapłacono
28BłautAgataKPOLK40BoroweMZapłacono
29BodnarIzabelaKPOLK50, ROKędzierzyn-KoźleamatorZapłacono
30BoszczarAdamMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceOtmętXXLZapłacono
31BożekMarlenaKPOLK20BalinZapłacono
32BrojDariuszMPOLM30, ROŹliniceKac Running TeamZapłacono
33BrojMarcelMPOLM16, ROŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
34BrojNataliaKPOLK30, ROŹliniceSZapłacono
35BroniakGrzegorzMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceOKR BIKE TEAMZapłacono
36BroyJessicaKPOLK20, ROZimnice MałeMZapłacono
37BrychcyWioletaKPOLK40GliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
38BuczekMaciejMPOLM40, ROOpoleBuczek TeamZapłacono
39BuczekPawełMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceBuczek TeamZapłacono
40BurczykKlaudiuszMPOLM30, ROUrbanowiceZapłacono
41BurdaGrzegorzMPOLM40, ROOpoleCyklofanZapłacono
42BurghardtMatthiasMPOLM30MonachiumZapłacono
43CebulaDawidMPOLM30, RO, RPKBrożecZapłacono
44CeglarekRomanMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceKrapkowice biegaMZapłacono
45ChachułaDominikMPOLM16, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamSZapłacono
46ChachułaRyszardMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
47ChatysPrzemysławMPOLM20, ROKędzierzyn-KoźleAkademia Biegania / KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEZapłacono
48ChmuraMaciejKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
49ChudalaMonikaKPOLK20, ROBoguszyceZapłacono
50ChudyRobertMPOLM40, RO, RPK, MGKZdzieszowiceamatorZapłacono
51CipperDawidMPOLM16, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
52CzajaTobiaszMPOLM20ChorulaZapłacono
53CzaplaNataliaKPOLK30, ROGłogówekZapłacono
54CzaplaPawełMPOLM30, ROGłogówekLZapłacono
55CzarneckiSzymonMPOLM30, ROOpoleMZapłacono
56CzarnojańczykRafałMPOLM40Ostrów WielkopolskiZapłacono
57CzekałaMagdalenaKPOLK16, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
58CzepielŁukaszMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceOKR BIKE TEAMXLZapłacono
59CzernekDarekMPOLM40, RO, RPKGogolinGogolin biegaMZapłacono
60CzerniakJudytaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
61CzerniakTobiaszMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
62CzokJan PawelMPOLM30IzbickoIzbicko w bieguLZapłacono
63CzyrniaAndrzejMPOLM30, ROTurawaRajsport ActiveMZapłacono
64CzyżGrzegorzMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowicecross krapkowiceZapłacono
65CzyżWiktorMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
66DaduraPawełMPOLM40, ROOpoleXLZapłacono
67DekaPatrycjaKPOLK20SosnowiecZapłacono
68DembczakRomanMPOLM30, ROStare KotkowiceZapłacono
69DembowskiStanisławMPOLM20OpoleMZapłacono
70DębskiBartłomiejMPOLM40CzęstochowaBuczek TeamZapłacono
71DidovodiukDmytroMUKRM30Ivano-FrankivskSC BIG-TIME RIVNEZapłacono
72DidovodiukOlesiaKUKRK20Ivano-FrankivskSC BIG-TIME RIVNEZapłacono
73DoboszJacekMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceTs iron man gogolinZapłacono
74DrelaMarekMPOLM50, RO, RPK, MGKKrapkowiceXLZapłacono
75DrescherKordianMPOLM20RacławiczkiZapłacono
76DreslerJoachimMPOLM30, RO, RPK, MGKŻywociceLZapłacono
77DreszerGrzegorzMPOLM30, RO, RPKStrzeleczkiVerva Runinng TeamLZapłacono
78DrobnyMiłoszMPOLM20Kędzierzyn KoźleZapłacono
79DrozdPrzemysławMPOLM40, ROOpoleRajsport ActiveMZapłacono
80DrzewieckiGrzegorzMPOLM30, ROTułowiceTRT TułowiceXLZapłacono
81DudekEmiliaKPOLK40, RONysaNYSA BIEGASZapłacono
82DudekJuliaKPOLK16, RONysaNYSA BIEGAMZapłacono
83DybaśDorotaKPOLK20, RO, RPKKamień ŚląskiGogolin biegaMZapłacono
84DyczekBarbaraKPOLK20, RO, RPK, MGKZdzieszowiceZapłacono
85DyczekKlaudiaKPOLK30, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamSZapłacono
86DyczekMariuszMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
87DyllaFranzMPOLM70+, ROTarnów OpolskiMZapłacono
88DziarskiWiesławMPOLM60RybnikERBUDSZapłacono
89DziekanMateuszMPOLM20, ROKędzierzyn-KoźleLZapłacono
90DzierżanowskiTomaszMPOLM40OpoleXLZapłacono
91DziwiszStanisławMPOLM60, ROOpoleOPOLE BiegaZapłacono
92EmerlingRafałMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
93ErbelPaulinaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
94FajlertGrzegorzMPOLM16, RO, RPK, MGKGogolinMKS GogolinZapłacono
95FalkenbergLudwikMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceKrapkowice biegaMZapłacono
96FedorowiczJacekMPOLM40WrocławKB Vamos Amigos WrocławZapłacono
97FesserAlicjaMPOLM20, RO, RPKKamionekMulti FitZapłacono
98FicekJaninaKPOLK40OpoleMKS Gwiazda PrószkówZapłacono
99FidotAdamMPOLM40, ROGłogówekBezNasWy GłogówekLZapłacono
100FikusAndrzejMPOLM30, ROChrzowiceLZapłacono
Strona 1 z 8