maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

37. Krapkowicki Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 01 maja 2019
Organizator: Gmina Krapkowice - Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 8
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1WłodarczykPawełMPOLM40, ROOpoleKB Odra OpoleLZapłacono
2IwańskiJózefMPOLM60, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
3MisiekMarekMPOLM50, ROGłuchołazyPocztowa Grupa Biegowa GłuchołazyS
4DaduraPawełMPOLM40, ROOpoleXLZapłacono
5GalaAndrzejMPOLM20, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
6WierciochTomaszMPOLM40, ROKędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleM
7RóżyczkaKlaudiaKPOLK30, RO, RPKSerwitutZ bieganiem mi do twarzyMZapłacono
8CzernekDarekMPOLM40, RO, RPKGogolinGogolin biegaMZapłacono
9RudolfJacekMPOLM50, ON, RPK, MGKKrapkowicerudolf medLZapłacono
10WośkoJanMPOLM60, ON, RPK, MGKKrapkowicecross krapkowiceLZapłacono
11PodolakAlfredMPOLM50PyskowiceLAKS FRETPOL PYSKOWICELZapłacono
12PerkaTomekMPOLM50, ROPrószkówRAJSPORTMZapłacono
13MonietaPiotrMPOLM20, RO, RPK, MGKPietnaMZapłacono
14WacławczykRafałMPOLM30, RO, RPKZakrzówLZapłacono
15KosackaOlaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceJa SamaMZapłacono
16StepaniakMaciejMPOLM40GłuchołazyMade in PolandLZapłacono
17ChachułaRyszardMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
18KoniecznySandraKPOLK30, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamMZapłacono
19GłąbDariaKPOLK20, ROPrudnikTigers Prudnik/Runners Team NysaZapłacono
20GruszeckaAgnieszkaKPOLK20BrzegMZapłacono
21RzepkaBernardMPOLM50, RO, RPKZdzieszowice#SobasTeamMZapłacono
22OsakMałgorzataKPOLK30, ROZawadzkieM
23UnsnerKatarzynaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
24SędzickaMagdalenaKPOLK30, RO, RPK, MGKOpoleM
25ŁazarskaMonikaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
26MatusiakMonikaKPOLK30, RONiemodlinM&M teamS
27JochimczykWitekMPOLM30, ROKędzierzyn-KoźleCZEMPJON TEAML
28DyczekKlaudiaKPOLK30, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamSZapłacono
29ŻytkoMagdalenaKPOLK30, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamL
30SzewiorTomaszMPOLM30, RO, RPK, MGKRozkochówLece bo chceXLZapłacono
31LepichTomaszMPOLM30, RO, RPKZakrzówXLZapłacono
32NowakRafałMPOLM40, RO, RPK, MGKZdzieszowiceDyczuś TeamL
33GruchotMałgorzataKPOLK40, RO, RPKGogolinGogolin biegaSZapłacono
34JachimowskiMarcinMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceByle do metyMZapłacono
35PośledniaTeresaKPOLK40, ROOpoleWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
36SitkowskaJoannaKPOLK30, ROOpoleGT KONAMZapłacono
37BrojNataliaKPOLK30, ROŹliniceSZapłacono
38WołoszczukTomekMPOLM30BrzegLZapłacono
39SitkowskiKrzysztofMPOLM40, ROOpoleGT KONA OPOLEXLZapłacono
40JahnGrzegorzMPOLM30, RORaszowaOSP RaszowaLZapłacono
41GryskaGrzegorzMPOLM40, ROOzimekXLZapłacono
42KotOliwiaKPOLK20, RO, RPKZdzieszowiceMORSY NA KOKSIESZapłacono
43CzerniakTobiaszMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
44FalkenbergLudwikMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceKrapkowice biegaMZapłacono
45CzerniakJudytaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
46ŻydekMałgorzataKPOLK30, ROKędzierzyn-KoźleACTIV EAGLES PROSZapłacono
47ŁazarskiDamianMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
48ŻytkoPiotrMPOLM30, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
49MalcherekAnnaKPOLK30Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieL
50NiepalaBeataKPOLK20, ROIzbickoIzbicko w bieguLZapłacono
51KaczmarekMichałMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
52KowyniaGrzegorzMPOLM20, ROTwardawaANTONTEAML
53LosPatrykMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLos-TeamLZapłacono
54HoleczekDominikaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
55PaszkiewiczMichałMPOLM30, ROZawadzkieMZapłacono
56ZadrożnyZbigniewMPOLM40, RO, RPKWalceXXLZapłacono
57DyczekBasiaKPOLK20, RO, RPKZdzieszowiceDyczus TeamS
58Zelmanowicz - SzłapaEwaKPOLK40, ROIzbickoIzbicko w bieguMZapłacono
59SkóraLeszekMPOLM40, ROIzbickoIzbicko w bieguZapłacono
60LinekRoksanaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceKrapkowice biegaS
61MikaPawełMPOLM16, ROOtmiceIzbicko w bieguMZapłacono
62GórnyRobertMPOLM40, ROOzimekM
63GlombikTomaszMPOLM30KiełczówG*1986*LXLZapłacono
64DyczekMariuszMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
65SabramowiczPiotrMPOLM60OpoleIzbicko w bieguLZapłacono
66SzatkaBeataKPOLK40, RO, RPKGogolinGogolin biegaSZapłacono
67WoszczynaAndrzejMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
68KołodziejAgnieszkaKPOLK30Dobrzeń WielkiSZapłacono
69KołodziejKrzysztofMPOLM40Dobrzeń WielkiXLZapłacono
70WoszczynaEwelinaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceL
71WęglarzCzesławMPOLM50, ROKędzierzyn-KoźleMulti FitSZapłacono
72BulDariuszMPOLM40, ROPrudnikL
73BłachŁukaszMPOLM30, ROKędzierzyn-KoźleMZapłacono
74MareckiGrzegorzMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceKrapkowice biegaMZapłacono
75CzepielŁukaszMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceOKR BIKE TEAMXLZapłacono
76PenkalaArturMPOLM30GliwiceL
77KraczkowskaDorotaKPOLK20GliwiceM
78GarbaczPiotrMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceLUKS Rospondek ŻyrowaXXL
79WodzińskaDanutaKPOLK40, RO, RPK, MGKKrapkowiceINSTRUKTOR BIEGANIA TEAMZapłacono
80HańczukEmiliaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
81RamsAleksandraKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
82SchleeMalgorzataKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
83RamsRobertMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceL
84GrabowskaZuzannaKPOLK20, ROKrośnicaIzbicko w bieguMZapłacono
85HarynekRobertMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
86WyschkaMartaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceXXL
87JaskółkaRafałMPOLM30, RO, RPKDobraMZapłacono
88PatlaSławekMPOLM30, RO, RPKZdzieszowiceRajsport ActiveXL
89KowalczukArturMPOLM30CzęstochowaS
90BiernackaBeataKPOLK30, ROOpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
91StaszewskiBartłomiejMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceXLZapłacono
92CzajaTobiaszMPOLM20ChorulaZapłacono
93SzczerekŁukaszMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceActiv Eagles ProSZapłacono
94KołaczyńskiRafałMPOLM30, RO, RPKGogolinLZapłacono
95SokołowskiMarcinMPOLM30, ROOpoleL
96BednarzSzymonMPOLM30, RONysaMZapłacono
97MajerMartaKPOLK30, ROOpoleSZapłacono
98SchneiderMichałMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceXLZapłacono
99MalinowskiLeszekMPOLM50, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
100WręczyckiŁukaszMPOLM30Lubliniec5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRYM
Strona 1 z 8