maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

37. Krapkowicki Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 01 maja 2019
Organizator: Gmina Krapkowice - Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 8
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamekEwaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
2AniołaPrzemysławMPOLM40GłogówekZapłacono
3BaduraTomaszMPOLM30, ROKędzierzyn-Koźle
4BałandziukMarekMPOLM30, ROGłogówekLZapłacono
5BanachowskiBartoszMPOLM30, ROOpoleKS Otmęt KrapkowiceLZapłacono
6BarStanisławMPOLM40, ROStrzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
7BaronKamilMPOLM20, RO, RPKJasionaSilesia RingZapłacono
8BartkowiakMariuszMPOLM30, ROOpoleINSTRUKTOR BIEGANIA TEAMM
9BartkowskiMarcinMPOLM50, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
10BartnikAnnaKPOLK30, ROOpoleParkrun OpoleSZapłacono
11BartochaDariaKPOLK20SzczedrzykXL
12BartonAnnaKPOLK20, ROBrożecNIEZRZESZONYMZapłacono
13BaziukArturMPOLM40, RODobrzeń WielkiLZapłacono
14BaziukDagmaraKPOLK30, RODobrzeń WielkiZapłacono
15BednarczykMalwinaKPOLK20, ROPrudnikZapłacono
16BednarzSzymonMPOLM30, RONysaMZapłacono
17BeerMichałMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
18BekieschPawełMPOLM16, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
19BergerEdytaKPOLK40, ROOtmuchówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSASZapłacono
20BergerPiotrMPOLM40, ROOtmuchówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSASZapłacono
21BernaśDawidMPOLM20BrzegAUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMZapłacono
22BernetŁukaszMPOLM20, RO, RPK, MGKŻużelaOSP ŻużelaLZapłacono
23BębenJerzyMPOLM60, RO, RPKRozwadzaDyczuś TeamXLZapłacono
24BieleckiŁukaszMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
25BieleckiTomaszMPOLM50, RO, RPKZdzieszowiceLZapłacono
26BiernackaBeataKPOLK30, ROOpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
27BigosGrzegorzMPOLM40JaworznoGRAMMIZapłacono
28BlautPiotrMPOLM30, ROKąty OpolskieOKOLZapłacono
29BłachŁukaszMPOLM30, ROKędzierzyn-KoźleMZapłacono
30BłaszczykPiotrMPOLM20, ROOpoleZapłacono
31BłautAgataKPOLK40BoroweMZapłacono
32BoczkowskaMarzenaKPOLK30Lewin BrzeskiLEWIN BIEGAS
33BodnarIzabelaKPOLK50, ROKędzierzyn-KoźleamatorZapłacono
34BorekJózefMPOLM70+, RO, RPK, MGKKrapkowiceKS ZDROWIE
35BoszczarAdamMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceOtmętXXLZapłacono
36BożekMarlenaKPOLK20BalinZapłacono
37BrojDariuszMPOLM30, ROŹliniceKac Running TeamZapłacono
38BrojMarcelMPOLM16, ROŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
39BrojNataliaKPOLK30, ROŹliniceSZapłacono
40BroniakGrzegorzMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceOKR BIKE TEAMZapłacono
41BroyJessicaKPOLK20, ROZimnice MałeMZapłacono
42BroyKatarzynaKPOLK30, ROTarnów Opolski
43BrychcyWioletaKPOLK40GliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
44BuczekMaciejMPOLM40, ROOpoleBuczek TeamZapłacono
45BuczekPawełMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceBuczek TeamZapłacono
46Bukowska-GolakJoannaKPOLK30, ROOpoleGogglePAE
47BulDariuszMPOLM40, ROPrudnikL
48BurczykKlaudiuszMPOLM30, ROUrbanowiceZapłacono
49BurdaGrzegorzMPOLM40, ROOpoleCyklofanZapłacono
50BurghardtMatthiasMPOLM30MonachiumZapłacono
51CebulaDawidMPOLM30, RO, RPKBrożecZapłacono
52CeglarekRomanMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceKrapkowice biegaMZapłacono
53ChachułaDominikMPOLM16, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamSZapłacono
54ChachułaRyszardMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
55ChatysPrzemysławMPOLM20, ROKędzierzyn-KoźleAkademia Biegania / KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEZapłacono
56ChmuraMaciejKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
57ChudalaMonikaKPOLK20, ROBoguszyceZapłacono
58ChudyRobertMPOLM40, RO, RPK, MGKZdzieszowiceamatorZapłacono
59CipperDawidMPOLM16, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
60CzajaTobiaszMPOLM20ChorulaZapłacono
61CzaplaNataliaKPOLK30, ROGłogówekZapłacono
62CzaplaPawełMPOLM30, ROGłogówekLZapłacono
63CzarneckiSzymonMPOLM30, ROOpoleMZapłacono
64CzarnojańczykRafałMPOLM40Ostrów WielkopolskiZapłacono
65CzekajPawełMPOLM50, RODobrzeń Wielkisekcja biegowa NBPM
66CzekałaMagdalenaKPOLK16, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
67CzepielŁukaszMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceOKR BIKE TEAMXLZapłacono
68CzernekDarekMPOLM40, RO, RPKGogolinGogolin biegaMZapłacono
69CzerniakJudytaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
70CzerniakTobiaszMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
71CzokJan PawelMPOLM30IzbickoIzbicko w bieguLZapłacono
72CzyrniaAndrzejMPOLM30, ROTurawaRajsport ActiveMZapłacono
73CzyżGrzegorzMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowicecross krapkowiceZapłacono
74CzyżWiktorMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
75DaduraPawełMPOLM40, ROOpoleXLZapłacono
76DąbrowskaKarolinaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceMKS Gwiazda Prószków
77DekaPatrycjaKPOLK20SosnowiecZapłacono
78DembczakRomanMPOLM30, ROStare KotkowiceZapłacono
79DembowskiStanisławMPOLM20OpoleMZapłacono
80DębskiBartłomiejMPOLM40CzęstochowaBuczek TeamZapłacono
81DidovodiukDmytroMUKRM30Ivano-FrankivskSC BIG-TIME RIVNEZapłacono
82DidovodiukOlesiaKUKRK20Ivano-FrankivskSC BIG-TIME RIVNEZapłacono
83DoboszJacekMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceTs iron man gogolinZapłacono
84DrelaMarekMPOLM50, RO, RPK, MGKKrapkowiceXLZapłacono
85DrescherKordianMPOLM20RacławiczkiZapłacono
86DreslerJoachimMPOLM30, RO, RPK, MGKŻywociceLZapłacono
87DreszerGrzegorzMPOLM30, RO, RPKStrzeleczkiVerva Runinng TeamLZapłacono
88DrobnyMiłoszMPOLM20Kędzierzyn KoźleZapłacono
89DrozdPrzemysławMPOLM40, ROOpoleRajsport ActiveMZapłacono
90DrzewieckiGrzegorzMPOLM30, ROTułowiceTRT TułowiceXLZapłacono
91DudekAlfredMPOLM60, ROOpoleGT KONAL
92DudekEmiliaKPOLK40, RONysaNYSA BIEGASZapłacono
93DudekJuliaKPOLK16, RONysaNYSA BIEGAMZapłacono
94DybaśDorotaKPOLK20, RO, RPKKamień ŚląskiGogolin biegaMZapłacono
95DyczekBarbaraKPOLK20, RO, RPK, MGKZdzieszowiceZapłacono
96DyczekBasiaKPOLK20, RO, RPKZdzieszowiceDyczus TeamS
97DyczekKlaudiaKPOLK30, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamSZapłacono
98DyczekMariuszMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
99DyllaFranzMPOLM70+, ROTarnów OpolskiMZapłacono
100DziarskiWiesławMPOLM60RybnikERBUDSZapłacono
Strona 1 z 8