maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

37. Krapkowicki Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 01 maja 2019
Organizator: Gmina Krapkowice - Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 7
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1NiedzielaStefanMPOLM60, ON44-194 KnurówL
2BożekMarlenaKPOLK20BalinZapłacono
3WarzechaNikolaKPOLK20, ROBiadaczS
4GłombicaEwaKPOLK40, ROBiałaBIAŁASZapłacono
5GłombicaPiotrMPOLM40BiałaBIAŁALZapłacono
6ChudalaMonikaKPOLK20, ROBoguszyceZapłacono
7KrokKristinaKPOLK20, ROBoguszyceZapłacono
8RoskoszMichałMPOLM30, ROBoguszyceKac Running TeamZapłacono
9BłautAgataKPOLK40BoroweMZapłacono
10KaweckiMarianMPOLM70+, ROBraniceK.B. BRANICEZapłacono
11BartonAnnaKPOLK20, ROBrożecNIEZRZESZONYMZapłacono
12CebulaDawidMPOLM30, RO, RPKBrożecZapłacono
13KupkaKarolinaKPOLK20BrynicaZapłacono
14PogrzebaKlaudiaKPOLK20, ROBrynicaZapłacono
15BernaśDawidMPOLM20BrzegAUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
16GruszeckaAgnieszkaKPOLK20BrzegMZapłacono
17WeiserDawidMPOLM20BrzegAUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
18WołoszczukTomekMPOLM30BrzegLZapłacono
19SędzikAleksanderMPOLM50Bytom
20PustovitNikitaMUKRM20ChernigovZapłacono
21SelezenArtemMUKRM20ChernigovZapłacono
22CzajaTobiaszMPOLM20ChorulaZapłacono
23KaźmierczakAnitaKPOLK40, RO, RPK, MGKChorulaSZapłacono
24WawerKarolinaKPOLK20ChorulaZapłacono
25MachuraKrzysztofMPOLM30, ROChróscina OpolskaLZapłacono
26SobotaMartinMPOLM20, ROChróściceEurovent AthleticsSZapłacono
27FikusAndrzejMPOLM30, ROChrzowiceLZapłacono
28DębskiBartłomiejMPOLM40CzęstochowaBuczek TeamZapłacono
29KowalczukArturMPOLM30CzęstochowaS
30StasiakEwaKPOLK20DalachówZapłacono
31PółtorakJulianMPOLM16, RODąbrowa
32KołodziejczykDamianMPOLM20Dąbrowa GórniczaZapłacono
33LechowiczAntoniMPOLM60DąbrówkaGogolin biegaLZapłacono
34OstaszewskiSzymonMPOLM20, RO, RPK, MGKDąbrówka GórnaXL
35SzywalskiOskarMPOLM30, RO, RPK, MGKDąbrówka GórnaCyklofanZapłacono
36RudaGrzegorzMPOLM60, RODębowiecXLZapłacono
37JaskółkaRafałMPOLM30, RO, RPKDobraMZapłacono
38BaziukArturMPOLM40, RODobrzeń WielkiLZapłacono
39BaziukDagmaraKPOLK30, RODobrzeń WielkiZapłacono
40CzekajPawełMPOLM50, RODobrzeń Wielkisekcja biegowa NBPM
41KołodziejAgnieszkaKPOLK30Dobrzeń WielkiSZapłacono
42KołodziejKrzysztofMPOLM40Dobrzeń WielkiXLZapłacono
43HałasAdamMPOLM30, RODziewkowiceamatorZapłacono
44HałasMałgorzataKPOLK30, RODziewkowiceamatorMZapłacono
45StankiewiczMarcinMPOLM20GąsiorowiceXXLZapłacono
46ToporekAleksandraKPOLK40, ONGdyniaElite TeamS
47BrychcyWioletaKPOLK40GliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
48HerliczkaRenataKPOLK30GliwiceAML-FLY TEAMZapłacono
49HerliczkaTomaszMPOLM40GliwiceAML-FLY TEAMZapłacono
50KraczkowskaDorotaKPOLK20GliwiceM
51PenkalaArturMPOLM30GliwiceL
52PiaseckiMariuszMPOLM30GliwiceXL
53SłodkiewiczGrzegorzMPOLM40GliwiceXLZapłacono
54WiazaniaMarekMPOLM40GliwiceZapłacono
55ZawiślakBartoszMPOLM20GliwiceLZapłacono
56ZemłaPiotrMPOLM50GliwiceZapłacono
57LitwinJozefMPOLM70+, ROGlubvzyceMarysienkaM
58SzpakMarcinMPOLM30, ROGłogowekMZapłacono
59AniołaPrzemysławMPOLM40GłogówekZapłacono
60BałandziukMarekMPOLM30, ROGłogówekLZapłacono
61CzaplaNataliaKPOLK30, ROGłogówekZapłacono
62CzaplaPawełMPOLM30, ROGłogówekLZapłacono
63FidotAdamMPOLM40, ROGłogówekBezNasWy GłogówekLZapłacono
64GoczPiotrMPOLM20GłogówekZapłacono
65KadłuczkaJanMPOLM30, ROGłogówekCROSS KrapkowiceZapłacono
66MisiakJacekMPOLM30GłogówekZapłacono
67OssowskiArkadiuszMPOLM40, ROGłogówekZapłacono
68PustułkaEwaKPOLK30GłogówekZapłacono
69KaraczanMarcinMPOLM30, ROGłubczyceMarysienkaZapłacono
70RydzakPrzemysławMPOLM20, ROGłubczyceKP PSP GłubczyceLZapłacono
71MisiekMarekMPOLM50, ROGłuchołazyPocztowa Grupa Biegowa GłuchołazyS
72SkorupaTadeuszMPOLM60, ROGłuchołazyMistrz AmatorZapłacono
73SkubikowskiTomaszMPOLM40, ROGłuchołazyAthletics NysaZapłacono
74StepaniakMaciejMPOLM40GłuchołazyMade in PolandLZapłacono
75HarmansaKorneliaKPOLK40, RO, RPKGoglinGogolin biegaZapłacono
76BekieschPawełMPOLM16, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
77CzekałaMagdalenaKPOLK16, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
78CzernekDarekMPOLM40, RO, RPKGogolinGogolin biegaMZapłacono
79FajlertGrzegorzMPOLM16, RO, RPK, MGKGogolinMKS GogolinZapłacono
80GalaAndrzejMPOLM20, RO, RPKGogolinM
81GiecewiczPiotrMPOLM40, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
82GozdekMałgorzataKPOLK40GogolinGogolin biegaXLZapłacono
83GrochlaMateuszMPOLM20GogolinZapłacono
84GruchotMałgorzataKPOLK40, RO, RPKGogolinGogolin biegaSZapłacono
85GrzybKrzysztofMPOLM40, RO, RPK, MGKGogolinZapłacono
86GrzywaczykRafałMPOLM40, RO, RPKGogolinLZapłacono
87HarmansaPiotrMPOLM50, RO, RPKGogolinTriathlon GogolinLZapłacono
88HudalaTomaszMPOLM40, RO, RPKGogolinGogolin biegaLZapłacono
89JadaszAnnaKPOLK30, RO, RPKGogolinArkadiusz Gardzielewski Running TeamSZapłacono
90JadaszSzymonMPOLM20, RO, RPKGogolinMKS Gogolin
91JarosławskiMarekMPOLM30, RO, RPKGogolinM
92JendruschMałgorzataKPOLK20, RO, RPKGogolinPV VOLLEY KrapkowiceMZapłacono
93Kasprzak-DżybertiAndrzejMPOLM60, ON, RPKGogolinGogolin BiegaZapłacono
94KołaczyńskiRafałMPOLM30, RO, RPKGogolinLZapłacono
95KosickiArkadiuszMPOLM40, RO, RPK, MGKGogolinDomex Construction TeamLZapłacono
96LisWaldemarMPOLM40, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
97ŁodzianaPrzemysławMPOLM16, RO, RPKGogolinZapłacono
98Miczka-OfieraAnnaKPOLK30, RO, RPKGogolinFITAN AEROBICSZapłacono
99MrózAdrianMPOLM40, RO, RPKGogolinTs iron man gogolinZapłacono
100OfieraDamianMPOLM30, RO, RPKGogolinFITAN AEROBICLZapłacono
Strona 1 z 7