maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

37. Krapkowicki Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 01 maja 2019
Organizator: Gmina Krapkowice - Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 7
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KwokaAndrzejMBELM60Sint-NiklaasamatorZapłacono
2AdamekEwaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
3AniołaPrzemysławMPOLM40GłogówekZapłacono
4BałandziukMarekMPOLM30, ROGłogówekLZapłacono
5BanachowskiBartoszMPOLM30, ROOpoleKS Otmęt KrapkowiceLZapłacono
6BarStanisławMPOLM40, ROStrzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
7BaronKamilMPOLM20, RO, RPKJasionaSilesia RingZapłacono
8BartkowiakMariuszMPOLM30, ROOpoleINSTRUKTOR BIEGANIA TEAMM
9BartkowskiMarcinMPOLM50, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
10BartnikAnnaKPOLK30, ROOpoleParkrun OpoleSZapłacono
11BartochaDariaKPOLK20SzczedrzykXL
12BartonAnnaKPOLK20, ROBrożecNIEZRZESZONYMZapłacono
13BaziukArturMPOLM40, RODobrzeń WielkiLZapłacono
14BaziukDagmaraKPOLK30, RODobrzeń WielkiZapłacono
15BednarczykMalwinaKPOLK20, ROPrudnikZapłacono
16BednarzSzymonMPOLM30, RONysaMZapłacono
17BeerMichałMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
18BekieschPawełMPOLM16, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
19BergerEdytaKPOLK40, ROOtmuchówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSASZapłacono
20BergerPiotrMPOLM40, ROOtmuchówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSASZapłacono
21BernaśDawidMPOLM20BrzegAUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
22BernetŁukaszMPOLM20, RO, RPK, MGKŻużelaOSP ŻużelaLZapłacono
23BębenJerzyMPOLM60, RO, RPKRozwadzaDyczuś TeamXLZapłacono
24BieleckiŁukaszMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
25BieleckiTomaszMPOLM50, RO, RPKZdzieszowiceLZapłacono
26BiernackaBeataKPOLK30, ROOpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
27BlautPiotrMPOLM30, ROKąty OpolskieOKOLZapłacono
28BłachŁukaszMPOLM30, ROKędzierzyn-KoźleMZapłacono
29BłaszczykPiotrMPOLM20, ROOpoleZapłacono
30BłautAgataKPOLK40BoroweMZapłacono
31BoczkowskaMarzenaKPOLK30Lewin BrzeskiLEWIN BIEGAS
32BodnarIzabelaKPOLK50, ROKędzierzyn-KoźleamatorZapłacono
33BorekJózefMPOLM70+, RO, RPK, MGKKrapkowiceKS ZDROWIE
34BoszczarAdamMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceOtmętXXLZapłacono
35BożekMarlenaKPOLK20BalinZapłacono
36BrojDariuszMPOLM30, ROŹliniceKac Running TeamZapłacono
37BrojMarcelMPOLM16, ROŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
38BrojNataliaKPOLK30, ROŹliniceSZapłacono
39BroniakGrzegorzMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceOKR BIKE TEAMZapłacono
40BroyJessicaKPOLK20, ROZimnice MałeMZapłacono
41BroyKatarzynaKPOLK30, ROTarnów Opolski
42BrychcyWioletaKPOLK40GliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
43BuczekMaciejMPOLM40, ROOpoleBuczek TeamZapłacono
44BuczekPawełMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceBuczek TeamZapłacono
45BulDariuszMPOLM40, ROPrudnikL
46BurczykKlaudiuszMPOLM30, ROUrbanowiceZapłacono
47BurdaGrzegorzMPOLM40, ROOpoleCyklofanZapłacono
48CebulaDawidMPOLM30, RO, RPKBrożecZapłacono
49CeglarekRomanMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceKrapkowice biegaMZapłacono
50ChachułaDominikMPOLM16, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamSZapłacono
51ChachułaRyszardMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
52ChatysPrzemysławMPOLM20, ROKędzierzyn-KoźleAkademia Biegania / KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEZapłacono
53ChmuraMaciejKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
54ChudalaMonikaKPOLK20, ROBoguszyceZapłacono
55ChudyRobertMPOLM40, RO, RPK, MGKZdzieszowiceamatorZapłacono
56CzajaTobiaszMPOLM20ChorulaZapłacono
57CzaplaNataliaKPOLK30, ROGłogówekZapłacono
58CzaplaPawełMPOLM30, ROGłogówekLZapłacono
59CzarneckiSzymonMPOLM30, ROOpoleMZapłacono
60CzarnojańczykRafałMPOLM40Ostrów WielkopolskiZapłacono
61CzekajPawełMPOLM50, RODobrzeń Wielkisekcja biegowa NBPM
62CzekałaMagdalenaKPOLK16, RO, RPKGogolinGogolin biegaZapłacono
63CzepielŁukaszMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceOKR BIKE TEAMXLZapłacono
64CzernekDarekMPOLM40, RO, RPKGogolinGogolin biegaMZapłacono
65CzerniakJudytaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
66CzerniakTobiaszMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
67CzokJan PawelMPOLM30IzbickoIzbicko w bieguLZapłacono
68CzyrniaAndrzejMPOLM30, ROTurawaRajsport ActiveMZapłacono
69CzyżGrzegorzMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowicecross krapkowiceZapłacono
70CzyżWiktorMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
71DaduraPawełMPOLM40, ROOpoleXLZapłacono
72DąbrowskaKarolinaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceMKS Gwiazda Prószków
73DekaPatrycjaKPOLK20SosnowiecZapłacono
74DembczakRomanMPOLM30, ROStare Kotkowice
75DembowskiStanisławMPOLM20OpoleMZapłacono
76DębskiBartłomiejMPOLM40CzęstochowaBuczek TeamZapłacono
77DoboszJacekMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceTs iron man gogolinZapłacono
78DrelaMarekMPOLM50, RO, RPK, MGKKrapkowiceXLZapłacono
79DrescherKordianMPOLM20RacławiczkiZapłacono
80DreslerJoachimMPOLM30, RO, RPK, MGKŻywociceL
81DreszerGrzegorzMPOLM30, RO, RPKStrzeleczkiVerva Runinng TeamLZapłacono
82DrobnyMiłoszMPOLM20Kędzierzyn KoźleZapłacono
83DrozdPrzemysławMPOLM40, ROOpoleRajsport ActiveMZapłacono
84DrzewieckiGrzegorzMPOLM30, ROTułowiceTRT TułowiceXLZapłacono
85DudekAlfredMPOLM60, ROOpoleGT KONAL
86DudekEmiliaKPOLK40, RONysaNYSA BIEGASZapłacono
87DudekJuliaKPOLK16, RONysaNYSA BIEGAMZapłacono
88DybaśDorotaKPOLK20, RO, RPKKamień ŚląskiGogolin biegaMZapłacono
89DyczekBasiaKPOLK20, RO, RPKZdzieszowiceDyczus TeamS
90DyczekKlaudiaKPOLK30, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamSZapłacono
91DyczekMariuszMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
92DyllaFranzMPOLM70+, ROTarnów OpolskiMZapłacono
93DziarskiWiesławMPOLM60RybnikERBUDSZapłacono
94DziekanMateuszMPOLM20, ROKędzierzyn-KoźleLZapłacono
95DzierżanowskiŁukaszMPOLM40Żelaznaluz bluzL
96DzierżanowskiTomaszMPOLM40OpoleXLZapłacono
97EinhornAntoineMPOLM20Nysa
98EmerlingRafałMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
99ErbelPaulinaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
100FajlertGrzegorzMPOLM16, RO, RPK, MGKGogolinMKS GogolinZapłacono
Strona 1 z 7