maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

37. Krapkowicki Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 01 maja 2019
Organizator: Gmina Krapkowice - Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 7
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BoszczarAdamMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceOtmętXXLZapłacono
2FidotAdamMPOLM40, ROGłogówekBezNasWy GłogówekLZapłacono
3HałasAdamMPOLM30, RODziewkowiceamatorZapłacono
4KałwińskiAdamMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceRUN HARD SYSTEM TEAMSZapłacono
5KardyśAdamMPOLM20, ROOpoleZapłacono
6KubieńAdamMPOLM40, ROKędzierzyn-KoźleKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
7MajewskiAdamMPOLM50, ROLisięciceFILPLAST
8NykielAdamMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
9PoradaAdamMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceMulti FitZapłacono
10PrzygodzkiAdamMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
11SięborAdamMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
12SowińskiAdamMPOLM60, ROOpoleOPOLE TEAMMZapłacono
13WalczykAdamMPOLM50, RO, RPKJanuszkowiceMZapłacono
14MaziarekAdelaKPOLK30, RONiemodlinZapłacono
15KaniaAdrianMPOLM20, ROOpoleZapłacono
16KowohlAdrianMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
17LeśniakAdrianMPOLM30, RONysaTigers Prudnik/Runners Team NysaLZapłacono
18MrózAdrianMPOLM40, RO, RPKGogolinTs iron man gogolinZapłacono
19StefanAdrianMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
20GłośnickaAdriannaKPOLK20OpoleLZapłacono
21BłautAgataKPOLK40BoroweMZapłacono
22KurpasAgataKPOLK30, RO, RPKZdzieszowiceMulti FitSZapłacono
23NicpońAgataKPOLK40, RO, RPK, MGKKrapkowiceS
24TworkowskaAgataKPOLK30GogolinGogolin biegaZapłacono
25GerlachAgnieszkaKPOLK40, RO, RPK, MGKKrapkowiceS
26GruszeckaAgnieszkaKPOLK20BrzegMZapłacono
27KołodziejAgnieszkaKPOLK30Dobrzeń WielkiSZapłacono
28MaćkówAgnieszkaKPOLK40, ROPakosławiceLZapłacono
29SobieszczańskaAgnieszkaKPOLK30, ROPrudnikDyczuś TeamMZapłacono
30SzywalskiAlanMPOLM30, RO, RPKGogolinMulti FitZapłacono
31FrankAleksanderMPOLM20, ROOpoleKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
32GrzechAleksanderMPOLM30, ROSidzinaZapłacono
33RacławickiAleksanderMPOLM50, ROOpoleZapłacono
34SędzikAleksanderMPOLM50Bytom
35SpałekAleksanderMPOLM30KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
36SzkaradekAleksanderMPOLM40KłodzkoEBIEGI.plL
37RamsAleksandraKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceS
38SobótkaAleksandraKPOLK16, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
39ToporekAleksandraKPOLK40, ONGdyniaElite TeamS
40WyszkaAleksandraKPOLK20WalceZapłacono
41DudekAlfredMPOLM60, ROOpoleGT KONAL
42PodolakAlfredMPOLM50PyskowiceLAKS FRETPOL PYSKOWICELZapłacono
43FesserAlicjaMPOLM20, RO, RPKKamionekMulti FitZapłacono
44GrzejszczakAlicjaKPOLK16, RO, RPK, MGKKrapkowiceKPR JELENIA GÓRALZapłacono
45KocandaAlinaKPOLK30, ROPrószkówRajsport ActiveM
46MurzynAlinaKPOLK30, ROPrężynka
47CzyrniaAndrzejMPOLM30, ROTurawaRajsport ActiveMZapłacono
48FikusAndrzejMPOLM30, ROChrzowiceLZapłacono
49GalaAndrzejMPOLM20, RO, RPKGogolinM
50JosekAndrzejMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
51Kasprzak-DżybertiAndrzejMPOLM60, ON, RPKGogolinGogolin BiegaZapłacono
52KotulaAndrzejMPOLM40, ROSchodniaZapłacono
53KukuśAndrzejMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
54KwokaAndrzejMBELM60Sint-NiklaasamatorZapłacono
55LignarAndrzejMPOLM60, RO, RPK, MGKGwoździceNIEZRZESZONYXLZapłacono
56PlochAndrzejMPOLM50PławniowiceZapłacono
57PołećAndrzejMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
58WoszczynaAndrzejMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
59HońkaAnetaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceamatorMZapłacono
60MurawskaAnetaKPOLK40, ROStrzelce OpolskieGMINA STRZELCE OPOLSKIEMZapłacono
61MajkowskaAngelikaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceZapłacono
62ZwetlerAngelikaKPOLK20, RO, RPKZdzieszowiceSZapłacono
63KopećAnielaKPOLK40, RO, RPK, MGKKrapkowiceBIEGAM BO NIE LUBIĘZapłacono
64KaźmierczakAnitaKPOLK40, RO, RPK, MGKChorulaSZapłacono
65BartnikAnnaKPOLK30, ROOpoleParkrun OpoleSZapłacono
66BartonAnnaKPOLK20, ROBrożecNIEZRZESZONYMZapłacono
67GolakAnnaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
68JadaszAnnaKPOLK30, RO, RPKGogolinArkadiusz Gardzielewski Running TeamSZapłacono
69LapmanAnnaKPOLK40RydultowyMZapłacono
70MalcherekAnnaKPOLK30Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieL
71Miczka-OfieraAnnaKPOLK30, RO, RPKGogolinFITAN AEROBICSZapłacono
72MikullaAnnaKPOLK20, ROOpoleMZapłacono
73PastuchaAnnaKPOLK60, RO, RPK, MGKKrapkowiceCross KrapkowiceSZapłacono
74PytelAnnaKPOLK40, ROOtmiceIzbicko w bieguSZapłacono
75SchichtaAnnaKPOLK30, RO, RPK, MGKGogolinUczniowski klub sportowy "Szkółka Piłkarska Dziesiątka"Zapłacono
76TopołaAnnaKPOLK40, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
77WróbelAnnaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceZKS Gogolin ZapasySZapłacono
78EinhornAntoineMPOLM20Nysa
79LechowiczAntoniMPOLM60DąbrówkaGogolin biegaLZapłacono
80JajugaArkadiuszMPOLM40, RO, RPK, MGKZdzieszowiceANTONTEAM
81JanickiArkadiuszMPOLM40, ROPartęczynyNiezrzeszonyMZapłacono
82KosickiArkadiuszMPOLM40, RO, RPK, MGKGogolinDomex Construction TeamLZapłacono
83KurpArkadiuszMPOLM30, RO, RPKZdzieszowiceZapłacono
84OssowskiArkadiuszMPOLM40, ROGłogówekZapłacono
85PieniążekArkadiuszMPOLM40OpoleMZapłacono
86RadajewskiArkadiuszMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceCross KrapkowiceZapłacono
87SelezenArtemMUKRM20ChernigovZapłacono
88BaziukArturMPOLM40, RODobrzeń WielkiLZapłacono
89KowalczukArturMPOLM30CzęstochowaS
90MakośArturMPOLM30, RO, RPKKamień ŚląskiSilesia RingMZapłacono
91MossakowskyArturMPOLM40, RO, RPK, MGKPietnaz CharlotteZapłacono
92MusiałArturMPOLM40, RONamysłówNkb Zryw NamysłówZapłacono
93PenkalaArturMPOLM30GliwiceL
94SikorskiArturMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
95FryzielBarbaraKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
96PerkaBarbaraKPOLK40, ROPrószkówBieg Opolski,Wieczorne Bieganie, Załoga GórskaZapłacono
97SzmantaBarbaraKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
98DębskiBartłomiejMPOLM40CzęstochowaBuczek TeamZapłacono
99StaszewskiBartłomiejMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceXLZapłacono
100WiśniewskiBartłomiejMPOLM20, ROOpolePierwszy startZapłacono
Strona 1 z 7