maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

37. Krapkowicki Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Krapkowice, 01 maja 2019
Organizator: Gmina Krapkowice - Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach

Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1WłodarczykPawełMPOLM40, ROOpoleOdra OpoleLZapłacono
2IwańskiJózefMPOLM60, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
3MisiekMarekMPOLM50, ROGłuchołazyPocztowa Grupa Biegowa GłuchołazyS
4DaduraPawełMPOLM40, ROOpoleXLZapłacono
5GalaAndrzejMPOLM20, RO, RPKGogolinM
6WierciochTomaszMPOLM40, ROKędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleM
7RóżyczkaKlaudiaKPOLK30, RO, RPKSerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
8CzernekDarekMPOLM40, RO, RPKGogolinGogolin biegaM
9RudolfJacekMPOLM50, ON, RPK, MGKKrapkowicerudolf medLZapłacono
10WośkoJanMPOLM60, ON, RPK, MGKKrapkowicecross krapkowiceLZapłacono
11PodolakAlfredMPOLM50PyskowiceLAKS FRETPOL PYSKOWICELZapłacono
12PerkaTomekMPOLM50, ROPrószkówRAJSPORTMZapłacono
13MonietaPiotrMPOLM20, RO, RPK, MGKPietnaMZapłacono
14WacławczykRafałMPOLM30, RO, RPKZakrzówLZapłacono
15KosackaOlaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceJa SamaMZapłacono
16StepaniakMaciejMPOLM40GłuchołazyMade in PolandL
17ChachułaRyszardMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
18KoniecznySandraKPOLK30, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamMZapłacono
19GłąbDariaKPOLK20, ROPrudnikTigers Prudnik/Runners Team NysaS
20DąbrowskaNataliaKPOLK30, ROOpoleVege RunnersS
21GruszeckaAgnieszkaKPOLK20BrzegM
22RzepkaBernardMPOLM50, RO, RPKZdzieszowice#SobasTeamMZapłacono
23OsakMałgorzataKPOLK30, ROZawadzkieM
24UnsnerKatarzynaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
25SędzickaMagdalenaKPOLK30, RO, RPK, MGKOpoleM
26ŁazarskaMonikaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
27MatusiakMonikaKPOLK30, RONiemodlinM&M teamS
28JochimczykWitekMPOLM30, ROKędzierzyn-KoźleCZEMPJON TEAML
29DyczekKlaudiaKPOLK30, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamSZapłacono
30ŻytkoMagdalenaKPOLK30, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamL
31SzewiorTomaszMPOLM30, RO, RPK, MGKRozkochówLece bo chceXLZapłacono
32LepichTomaszMPOLM30, RO, RPKZakrzówXLZapłacono
33NowakRafałMPOLM40, RO, RPK, MGKZdzieszowiceDyczuś TeamL
34GruchotMałgorzataKPOLK40, RO, RPKGogolinGogolin biegaS
35JachimowskiMarcinMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceByle do metyM
36PośledniaTeresaKPOLK40, ROOpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
37SitkowskaJoannaKPOLK30, ROOpoleGT KONAMZapłacono
38BrojNataliaKPOLK30, ROŹliniceSZapłacono
39WołoszczukTomekMPOLM30BrzegLZapłacono
40SitkowskiKrzysztofMPOLM40, ROOpoleGT KONA OPOLEXLZapłacono
41JahnGrzegorzMPOLM30, RORaszowaOSP RaszowaLZapłacono
42GryskaGrzegorzMPOLM40, ROOzimekXLZapłacono
43KotOliwiaKPOLK20, RO, RPKZdzieszowiceMORSY NA KOKSIESZapłacono
44CzerniakTobiaszMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceL
45FalkenbergLudwikMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceKrapkowice biegaMZapłacono
46CzerniakJudytaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceL
47ŻydekMałgorzataKPOLK30, ROKędzierzyn-KoźleACTIV EAGLES PROSZapłacono
48ŁazarskiDamianMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceLZapłacono
49ŻytkoPiotrMPOLM30, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
50MalcherekAnnaKPOLK30Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieL
51NiepalaBeataKPOLK20, ROIzbickoIzbicko w bieguLZapłacono
52KaczmarekMichałMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceS
53KowyniaGrzegorzMPOLM20, ROTwardawaANTONTEAML
54LosPatrykMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceLos-TeamL
55HoleczekDominikaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceS
56PaszkiewiczMichałMPOLM30, ROZawadzkieM
57ZadrożnyZbigniewMPOLM40, RO, RPKWalceXXL
58DyczekBasiaKPOLK20, RO, RPKZdzieszowiceDyczus TeamS
59Zelmanowicz - SzłapaEwaKPOLK40, ROIzbickoIzbicko w bieguM
60SkoraLeszekMPOLM40, ROIzbickoIzbicko w bieguL
61LinekRoksanaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceKrapkowice biegaS
62MikaPawełMPOLM16, ROOtmiceIzbicko w bieguM
63GórnyRobertMPOLM40, ROOzimekM
64GlombikTomaszMPOLM30KiełczówG*1986*LXL
65DyczekMariuszMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
66SabramowiczPiotrMPOLM60OpoleIzbicko w bieguLZapłacono
67SzatkaBeataKPOLK40, RO, RPKGogolinGogolin biegaS
68WoszczynaAndrzejMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceMZapłacono
69KołodziejAgnieszkaKPOLK30Dobrzeń WielkiSZapłacono
70KołodziejKrzysztofMPOLM40Dobrzeń WielkiXLZapłacono
71WoszczynaEwelinaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceL
72WęglarzCzesławMPOLM50, ROKędzierzyn-KoźleMulti FitS
73BulDariuszMPOLM40, ROPrudnikL
74BłachŁukaszMPOLM30, ROKędzierzyn-KoźleMZapłacono
75MareckiGrzegorzMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceKrapkowice biegaMZapłacono
76CzepielŁukaszMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceOKR BIKE TEAMXLZapłacono
77PenkalaArturMPOLM30GliwiceL
78KraczkowskaDorotaKPOLK20GliwiceM
79GarbaczPiotrMPOLM40, RO, RPKZdzieszowiceLUKS Rospondek ŻyrowaXXL
80WodzińskaDanutaKPOLK40, RO, RPK, MGKKrapkowiceS
81HańczukEmiliaKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
82RamsAleksandraKPOLK30, RO, RPK, MGKKrapkowiceS
83SchleeMalgorzataKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceSZapłacono
84RamsRobertMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceL
85GrabowskaZuzannaKPOLK20, ROKrośnicaIzbicko w bieguM
86HarynekRobertMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceM
87WyschkaMartaKPOLK20, RO, RPK, MGKKrapkowiceXXL
88JaskółkaRafałMPOLM30, RO, RPKDobraM
89PatlaSławekMPOLM30, RO, RPKZdzieszowiceRajsport ActiveXL
90KowalczukArturMPOLM30CzęstochowaS
91BiernackaBeataKPOLK30, ROOpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
92StaszewskiBartłomiejMPOLM20, RO, RPK, MGKKrapkowiceXL
93CzajaTobiaszMPOLM20ChorulaM
94SzczerekŁukaszMPOLM40, RO, RPK, MGKKrapkowiceActiv Eagles ProS
95KołaczyńskiRafałMPOLM30, RO, RPKGogolinLZapłacono
96SokołowskiMarcinMPOLM30, ROOpoleL
97BednarzSzymonMPOLM30, RONysaMZapłacono
98MajerMartaKPOLK30, ROOpoleSZapłacono
99SchneiderMichałMPOLM30, RO, RPK, MGKKrapkowiceXLZapłacono
100MalinowskiLeszekMPOLM50, RO, RPKZdzieszowiceDyczuś TeamLZapłacono
Strona 1 z 3