maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

I Bieg Gminny "Dycha Lasami Nad Górną Liswartą"

Miejsce i data imprezy: Chwostek (Gmina Herby), 05 października 2019
Organizator: Gmina Herby (ul. Lubliniecka 33, 42-284 Herby)
Ochotnicza Straż Pożarna Chwostek, (ul. Kopernika 31, 42-714 Chwostek)
Ochotnicza Straż Pożarna Lisów, (ul. Budowlanych 2a, 42-714 Lisów)

Koordynatorzy biegu:
Ania Osadnik, +48 667 688 901
Janusz Skubała, +48 889 481 856
Jarosław Czornik, +48 606 517 606

adres e-mail:
dycha.lasami@gmail.com
aktualności o biegu:
https://www.facebook.com/DychaLasamiNadGornaLiswarta/


Regulamin: Regulamin biegu

Opłaty startowe:
30 zł - Bieg Główny
20 zł - Nordic Walking
50 zł - w dniu biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KobielaMagdalenaKPOLBIEG1975Blachownia
2PędziwiatrRobertMPOLBIEG1971BlachowniaChce Ci się ?
3MalcherEwelinaKPOLBIEG, MGH1982Chwostek
4MalcherKrzysztofMPOLBIEG, MGH1983Chwostek
5PasońJustynaKPOLBIEG1985Chwostek
6PasońKrzysztofMPOLBIEG1983Chwostek
7SkubałaJanuszMPOLBIEG, SP1986ChwostekLucky LosersZapłacono
8SobolewskiPiotrMPOLBIEG1958CzeladźToPo Czeladź
9MazurKrzysztofMPOLBIEG1992Częstochowa
10JureczkoMichalinaKPOLBIEG, MGH1993HadraLucky LosersZapłacono
11NowotarskaAgnieszkaKPOLBIEG, MGH1985HadraLucky LosersZapłacono
12WręczyckiRobertMPOLBIEG1976KaletyO co biega w Kaletach
13DanielewiczAnnaKPOLNW1976Kędzierzyn-KoźleKE-KO team Kędzierzyn Koźle
14DudekJanMPOLNW1961Kędzierzyn-Koźle
15KowalczykBożenaKPOLBIEG1976Koszwice
16DądelaAntoniMPOLBIEG1952KrzepiceKB Florian Zajączki Drugie
17CzornikJarosławMPOLBIEG, MGH1982LisówLucky LosersZapłacono
18NanysZdzisławMPOLNW1947LisówZapłacono
19OsadnikAnnaKPOLBIEG, MGH1979LisówZapłacono
20PyrzykSławomirMPOLBIEG, MGH1987LisówZapłacono
21BryłaJarosławMPOLBIEG1989Lubliniec
22FeliksLucynaKPOLBIEG1983Lubliniec
23FokczyńskiJacekMPOLBIEG1974Lubliniec
24GajdaTomaszMPOLBIEG1981Lubliniec
25KaczmarczykSebastianMPOLBIEG1983LubliniecMafia Team Lubliniec
26KlabisIwonaKPOLBIEG1980LubliniecLentex Team
27KordzińskiKazimierzMPOLBIEG1958Lubliniec1958
28KowalikDamianMPOLBIEG1974LubliniecEthosEnergy Poland S.A.
29KucharskaAleksandraKPOLBIEG1978LubliniecLucky Losers
30MichałowskiPiotrMPOLBIEG1984LubliniecLeśny zapierdalacz
31PiskorzAdamMPOLBIEG1974LubliniecAmator
32StudentArkadiuszMPOLBIEG1978LubliniecLucky LosersZapłacono
33SzleperŁukaszMPOLBIEG1983Lubliniec
34BartosikSylwiaKPOLBIEG1980ŁódźReebok Run Crew lodz
35MachońEwaKPOLNW1977Olszyna
36TomczykMagdalenaKPOLBIEG1989Panki
37WilkGrażynaKPOLNW1976Piekary ŚlLecymy Durś
38TaisnerAleksandraKPOLNW1979Ruda ŚląskaEkipa na Kijach
39TaisnerTomaszMPOLNW1971Ruda ŚląskaEkipa na Kijach
40JasińskiLeszekMPOLBIEG1976SadówLucky LosersZapłacono
41KnopikDawidMPOLBIEG1986SadówLucky Losers
42SwobodaLeszekMPOLBIEG1973SolarniaMafia Team Lubliniec
43KosmałaAnetaKPOLNW1978Swaciok
44BregułaEwaKPOLNW1967Tarnowskie GòryZapłacono
45MansfeldDorotaKPOLNW1972Tarnowskie GorySIE CHODZIZapłacono
46KargólRafałMPOLBIEG1980Tarnowskie GóryFantastic 4Zapłacono
47KirszMariolaKPOLNW1976Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
48RogowskiMaciekMPOLBIEG1973Tarnowskie GóryFantastic 4
49SikoraJoannaKPOLNW1976Tarnowskie Góry1976Zapłacono
50HajdaJustynaKPOLBIEG1994Tarnowskie Góry RadzionkówFantastic 4
51DudaAleksanderMPOLNW1951Tarnów1951
52WittEwaKPOLBIEG1991WęglowiceAktywna Wręczyca
53KrowickaHalinaKPOLNW1948WieluńSekcja Cyklistów RELAX Wieluń
54MarczewskaIwonaKPOLNW1960WieluńSekcja Cyklistów RELAX Wieluń
55Klinke-OsadnikAnetaKPOLNW1975Ząbkowice ŚląskieAby do Mety