maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

I Bieg Gminny "Dycha Lasami Nad Górną Liswartą"

Miejsce i data imprezy: Chwostek (Gmina Herby), 05 października 2019
Organizator: Gmina Herby (ul. Lubliniecka 33, 42-284 Herby)
Ochotnicza Straż Pożarna Chwostek, (ul. Kopernika 31, 42-714 Chwostek)
Ochotnicza Straż Pożarna Lisów, (ul. Budowlanych 2a, 42-714 Lisów)

Koordynatorzy biegu:
Ania Osadnik, +48 667 688 901
Janusz Skubała, +48 889 481 856
Jarosław Czornik, +48 606 517 606

adres e-mail:
dycha.lasami@gmail.com
aktualności o biegu:
https://www.facebook.com/DychaLasamiNadGornaLiswarta/


Regulamin: Regulamin biegu

Opłaty startowe:
30 zł - Bieg Główny
20 zł - Nordic Walking
50 zł - w dniu biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 97
- Nordic Walking 6,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 97

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1NowotarskaAgnieszkaKPOLBIEG, MGH1985HadraLucky LosersZapłacono
2KucharskaAleksandraKPOLBIEG1978LubliniecLucky Losers
3SkubałaJanuszMPOLBIEG, SP1986ChwostekLucky LosersZapłacono
4JureczkoMichalinaKPOLBIEG, MGH1993HadraLucky LosersZapłacono
5OsadnikAnnaKPOLBIEG, MGH1979LisówZapłacono
6NanysZdzisławMPOLNW1947LisówZapłacono
7CzornikJarosławMPOLBIEG, MGH1982LisówLucky LosersZapłacono
8StudentArkadiuszMPOLBIEG1978LubliniecLucky LosersZapłacono
9KargólRafałMPOLBIEG1980Tarnowskie GóryFantastic 4Zapłacono
10MichałowskiPiotrMPOLBIEG1984LubliniecLeśny zapierdalacz
11GajdaTomaszMPOLBIEG1981Lubliniec
12MachońEwaKPOLNW1977Olszyna
13KnopikDawidMPOLBIEG1986SadówLucky Losers
14BryłaJarosławMPOLBIEG1989Lubliniec
15KaczmarczykSebastianMPOLBIEG1983LubliniecMafia Team Lubliniec
16WręczyckiRobertMPOLBIEG1976KaletyO co biega w KaletachZapłacono
17Klinke-OsadnikAnetaKPOLNW1975Ząbkowice ŚląskieAby do MetyZapłacono
18FeliksLucynaKPOLBIEG1983Lubliniec
19KordzińskiKazimierzMPOLBIEG1958Lubliniec1958
20SwobodaLeszekMPOLBIEG1973SolarniaMafia Team Lubliniec
21DudekJanMPOLNW1961Kędzierzyn-KoźleZapłacono
22DanielewiczAnnaKPOLNW1976Kędzierzyn-KoźleKE-KO team Kędzierzyn KoźleZapłacono
23PyrzykSławomirMPOLBIEG, MGH1987LisówZapłacono
24JasińskiLeszekMPOLBIEG1976SadówLucky LosersZapłacono
25KowalczykBożenaKPOLBIEG1976Koszwice
26PiskorzAdamMPOLBIEG1974LubliniecAmator
27KobielaMagdalenaKPOLBIEG1975Blachownia
28FokczyńskiJacekMPOLBIEG1974Lubliniec
29PędziwiatrRobertMPOLBIEG1971BlachowniaChce Ci się ?
30TaisnerAleksandraKPOLNW1979Ruda ŚląskaEkipa na Kijach
31TaisnerTomaszMPOLNW1971Ruda ŚląskaEkipa na Kijach
32SzleperŁukaszMPOLBIEG1983Lubliniec
33KowalikDamianMPOLBIEG1974LubliniecEthosEnergy Poland S.A.
34WittEwaKPOLBIEG1991WęglowiceAktywna Wręczyca
35KrowickaHalinaKPOLNW1948WieluńSekcja Cyklistów RELAX Wieluń
36MazurKrzysztofMPOLBIEG1992Częstochowa
37MarczewskaIwonaKPOLNW1960WieluńSekcja Cyklistów RELAX Wieluń
38TomczykMagdalenaKPOLBIEG1989Panki
39WilkGrażynaKPOLNW1976Piekary ŚlLecymy Durś
40DądelaAntoniMPOLBIEG1952KrzepiceKB Florian Zajączki Drugie
41RogowskiMaciekMPOLBIEG1973Tarnowskie GóryFantastic 4Zapłacono
42SobolewskiPiotrMPOLBIEG1958CzeladźToPo Czeladź
43MalcherEwelinaKPOLBIEG, MGH1982Chwostek
44MalcherKrzysztofMPOLBIEG, MGH1983Chwostek
45SikoraJoannaKPOLNW1976Tarnowskie Góry1976Zapłacono
46MansfeldDorotaKPOLNW1972Tarnowskie GorySIE CHODZIZapłacono
47BregułaEwaKPOLNW1967Tarnowskie GòryZapłacono
48BartosikSylwiaKPOLBIEG1980ŁódźReebok Run Crew lodz
49HajdaJustynaKPOLBIEG1994Tarnowskie Góry RadzionkówFantastic 4Zapłacono
50DudaAleksanderMPOLNW1951Tarnów1951
51KosmałaAnetaKPOLNW1978Swaciok
52KirszMariolaKPOLNW1976Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
53PasońJustynaKPOLBIEG, MGH1985Chwostek
54PasońKrzysztofMPOLBIEG, MGH1983Chwostek
55KlabisIwonaKPOLBIEG1980LubliniecLentex Team
56WiewiórWiewiórMPOLBIEG1985LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
57WiewiórkaAnonim#199069KPOLBIEG1984LubliniecLubliniec
58KowalczykMichałMPOLBIEG1981LubliniecEthosEnergy Poland S.A.
59JeruszkaPawełMPOLBIEG1977Częstochowaamator
60JeruszkaAgnieszkaKPOLNW1976Częstochowa
61OsadnikRyszardMPOLBIEG1972Ząbkowice ŚląskieRysiobiega
62SłotoszMonikaKPOLNW1983Kamieńskie Młyny
63BuchenfeldJadwigaKPOLNW1965Kamieńskie Młyny
64TokarzJoannaKPOLNW1983Piekary ŚląskieLecymy DurśZapłacono
65KulikRobertMPOLBIEG1987KielczaOSP KielczaZapłacono
66ChrobokEwaKPOLNW1985LubliniecLubliniec
67HilgnerKatarzynaKPOLNW1971Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
68Gąsewicz - FilipiakAgnieszkaKPOLNW1976Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
69SiwczykGrażynaKPOLNW1958Piekary ŚląskieLecymy Durś
70ŁebekEwelinaKPOLBIEG, SP1994ŁebkiOSP Tanina
71OsadnikWiesławMPOLBIEG1981Sadów
72OsadnikJoannaKPOLNW1982Sadów
73MazurAgnieszkaKPOLBIEG1997KochanowiceZapłacono
74PorwichIwonaKPOLBIEG1994LubliniecRysiobiega
75BambynekEwaKPOLBIEG2003Dronowice
76PerkowskiMichałMPOLBIEG, MGH1989Lisów
77KubicielZofiaKPOLNW1975SadówPani
78LedwońEwaKPOLNW1967Chwostek
79ŁupierzJoannaKPOLNW1971Chwostek
80MachońPawełMPOLBIEG1985Lubliniec
81KasprzakTadeuszMPOLNW1958Osiek
82DomańskaBarbaraKPOLBIEG1986Opole
83CzyrniaMartinMPOLBIEG1991DobrodzieńMafia Team Lubliniec
84BojdaDanutaKPOLNW1969Kędzierzyn-KoźleKE-KO team Kędzierzyn Koźle
85DudaPatrycjaKPOLBIEG1990LubliniecLucky Losers
86BambynekAndrzejMPOLBIEG1974DronowiceWKB Meta Lubliniec
87BuryAndrzejMPOLBIEG1956BlachowniaTEAM Blachownia
88HyraRobertMPOLBIEG1969BlachowniaTEAM Blachownia
89DryndaFranciszekMPOLNW1948Tarnowskie GoryNordicus
90WiklikPiotrMPOLNW1966KatowiceWataha Team
91GrobaraMiłoszMPOLBIEG, SP2000ChwostekOSP Chwostek
92KosmałaJacekMPOLBIEG1970Swaciok
93StalmachLeszekMPOLBIEG1958LubliniecWKB Meta Lubliniec
94OlejnikRafałMPOLBIEG, SP1973ChorzówOSP Tanina / Wataha Team
95WrucińskiAdamMPOLNW1966RadzionkówOSP TANINA / WATAHA TEAM
96StasiczekAdrianMPOLBIEG, SP1996BytomOSP Tanina / Wataha Team
97StasiczekPiotrMPOLBIEG, SP1962BytomOSP Tanina / Wataha Team
98KlubaŁukaszMPOLBIEG1982WilkowieckoNGB Kłobuck
99DmochowskaAgnieszkaKPOLBIEG, SP1988RadzionkówOSP Tanina/Wataha Team
100SukiennikAlinaKPOLBIEG, MGH1979LisówBrak
Strona 1 z 2