maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VII Bieg Nyski

Miejsce i data imprezy: Nysa, 08 czerwca 2019
Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "GIM 2" w Nysie, ul. Bolesława Prusa 14, 48-303 Nysa,
Fundacja „W działaniu” z siedzibą w Nysie.
Partnerzy:
• Gmina Nysa,
• Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego,
• Agencja Rozwoju Nysy
• Nyski Grupa biegowa NYSA BIEGA,
• Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "EKOM" Sp. o.o. w Nysie,
• Komenda Powiatowa Policji w Nysie,
• Straż Miejska w Nysie,
• Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Nysa,
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 10
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubOsoba niepełnosprawna (tak)Pł.
1KuchtíkováAnnaKCZEK16SumperkSumperkZapłacono
2PłonkaKlaudiaKPOLK16GrodkówGZ LZS GrodkówZapłacono
3DudekJuliaKPOLK16, GN, PN, WONysaNYSA BIEGAZapłacono
4KleczaAgnieszkaKPOLK16, GN, PN, WONysaZapłacono
5MikodaSandraKPOLK16, GN, PN, WOPrzełękAthletics Nysa
6WróbelKarolinaKPOLK16, PNOtmuchówZapłacono
7ToporowskaAnnaKPOLK16, WOBrzegZapłacono
8BednarskáVeronikaKCZEK20SumperkSumperkZapłacono
9BerthoudAdélieKFRAK20LyonZapłacono
10DuziakKlaudiaKPOLK20OławaZapłacono
11FortovaEliskaKCZEK20PisekZapłacono
12GajdukIlonaKPOLK20WrocławNight Runners Wrocław
13GędłekMartynaKPOLK20Ząbkowice Śląskie
14GędłekNataliaKPOLK20Ząbkowice Śląskie
15KiliarskaValentynaKUKRK20Nikolaev
16KrasuskaAleksandraKPOLK20StrzelimZapłacono
17LipińskaMartaKPOLK20WojnowiceGwiezdna FlotaZapłacono
18LisowiecEwaKPOLK20SiechniceZapłacono
19Majcher- MachMartaKPOLK20PieszyceZapłacono
20MbogoJane NgimaKKENK20EldoretBenedek-TeamZapłacono
21MichalskaMarzenaKPOLK20WrocławZapłacono
22RudaAnnaKPOLK20ŚcinawaŚcinawaZapłacono
23RzeźnikKarolinaKPOLK20Popławy
24SchlemmerováMarkétaKCZEK20SumperkSumperkZapłacono
25StanisławskaMariolaKPOLK20OpoleDecathlon Opole
26Staudt-BednarskaMartaKPOLK20Oława
27StudenaKlaraKCZEK20KremzeZapłacono
28SzostakMartaKPOLK20HenrykówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
29ŚwiatKarolinaKPOLK20PrudnikZapłacono
30TanuiEuliter JepchirchirKKENK20EldoretBenedek-TeamZapłacono
31WawrzonekMichalinaKPOLK20BrzezinynieZapłacono
32ŻarczyńskaMagdalenaKPOLK20ZagórzyceMAdas TeamZapłacono
33BajcarEwelinaKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
34BortnikGabrielaKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
35DziedzińskaDariaKPOLK20, GN, PN, WONysaDecathlon OpoleZapłacono
36FranczakKlaudynaKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
37GabryśAleksandraKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
38GabryśPatrycjaKPOLK20, GN, PN, WOWyszków Śląski
39JakubowskaAleksandraKPOLK20, GN, PN, WONysa
40KlauzińskaAlicjaKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
41KucharzakIzabelaKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
42ŁawczysNataliaKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
43UsiaAnonim#187211KPOLK20, GN, PN, WONysa
44NowakMagdalenaKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
45PietroczukSylwiaKPOLK20, GN, PN, WONysaNOAZapłacono
46PrzybylskaSylwiaKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
47StojanowskaAgataKPOLK20, GN, PN, WONysaCrossAndActiv NysaZapłacono
48SzewczykAleksandraKPOLK20, GN, PN, WOWrocławCrossAndActiv Nysa
49SztogrynSandraKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
50SzulcEwaKPOLK20, GN, PN, WONysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
51TymkówKatarzynaKPOLK20, GN, PN, WONysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
52WawrzkowiczAnnaKPOLK20, GN, PN, WONysaAthletics NysaZapłacono
53WawrzyńczakWioletaKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
54Anonim#194898KPOLK20, GN, PN, WONysaKarate Kyokushin NysaZapłacono
55ZenowiczKingaKPOLK20, GN, PN, WONysaAthletics NysaZapłacono
56MakarońskaKorneliaKPOLK20, GN, PN, WO, MONWilamowaZapłacono
57SzczyptaPatrycjaKPOLK20, GN, PN, WO, MONNysaNYSA BIEGAZapłacono
58ŁysyganiczMartaKPOLK20, MONKłodzkoKłodzko przyTwierdza BieganieZapłacono
59GąsiorekMartynaKPOLK20, PNOtmuchówZapłacono
60GongorKarolinaKPOLK20, PNOtmuchówZapłacono
61MaćkówKlaudiaKPOLK20, PNPakosławiceZapłacono
62WachAlicjaKPOLK20, PNOtmuchówZapłacono
63GerlickaEmiliaKPOLK20, PN, WOGłuchołazyOkiem WilkaZapłacono
64KulakMartaKPOLK20, PN, WOGłuchołazyMUKS Chrobry Basket GłuchołazyZapłacono
65MalarzAleksandraKPOLK20, PN, WONowy Świętów
66MisaMartaKPOLK20, PN, WOŚcinawa NyskaZapłacono
67WilganPaulinaKPOLK20, PN, WOStary PaczkówZapłacono
68GaidaMagdalenaKPOLK20, WOChorulaZapłacono
69GłąbDariaKPOLK20, WOPrudnikTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
70GłośnickaAdriannaKPOLK20, WOOpoleZapłacono
71GorczycaSamantaKPOLK20, WOKędzierzyn-Koźle
72GruszeckaAgnieszkaKPOLK20, WOBrzegZapłacono
73HałasAnnaKPOLK20, WOSkarbimierz Osiedle1990
74KieferKlaudiaKPOLK20, WOBrzegZapłacono
75KrawczykKatarzynaKPOLK20, WOGórkiZapłacono
76MichalskaNataliaKPOLK20, WOGola Grodkowska
77PęziołMirellaKPOLK20, WOBrzegPolice Team BrzegZapłacono
78RyśKarolinaKPOLK20, WOTułowice1990Zapłacono
79SalińskaMonikaKPOLK20, WOBrzeg
80StanekNataliaKPOLK20, WOOpoleZapłacono
81WawerKarolinaKPOLK20, WOChorula
82WiechaMagdaKPOLK20, WOOpoleZapłacono
83ZwetlerAngelikaKPOLK20, WOZdzieszowiceZapłacono
84MaksimKamilaKPOLK20, WO, MONKędzierzyn KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
85SzpakAleksandraKPOLK20, WO, MONBrzegZapłacono
86BieleckaIwonaKPOLK30WrocławPRO-RUN WROCŁAWZapłacono
87BiwottGladys JepkuruiKKENK30EldoretBenedek-TeamZapłacono
88DudekMonikaKPOLK30ZiębicePasja chrzanka running teamZapłacono
89FilakLilianaKPOLK30WrocławZapłacono
90FilipiováEvaKCZEK30SumperkSumperkZapłacono
91GłydaPaulinaKPOLK30CieszkówZapłacono
92GołębiewskaAnnaKPOLK30KłodzkoEBIEGI.PLZapłacono
93GrodeckaAleksandraKPOLK30Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
94HutniczakEwaKPOLK30Stary GórnikZapłacono
95JusypenkoEwaKPOLK30Wroclaw
96KamykAndzelikaKPOLK30WojnowiceZapłacono
97KollienLisaKDEUK30HalleZapłacono
98KołodziejAgnieszkaKPOLK30Dobrzeń WielkiZapłacono
99KułakowskaMałgorzataKPOLK30ŚwidnicaŚwidnicka Grupa Biegowa
100LisKatarzynaKPOLK30Lewin BrzeskiLewin Biega/Akademia BieganiaZapłacono
Strona 1 z 10