maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VII Bieg Nyski

Miejsce i data imprezy: Nysa, 08 czerwca 2019
Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "GIM 2" w Nysie, ul. Bolesława Prusa 14, 48-303 Nysa,
Fundacja „W działaniu” z siedzibą w Nysie.
Partnerzy:
• Gmina Nysa,
• Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego,
• Agencja Rozwoju Nysy
• Nyski Grupa biegowa NYSA BIEGA,
• Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "EKOM" Sp. o.o. w Nysie,
• Komenda Powiatowa Policji w Nysie,
• Straż Miejska w Nysie,
• Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Nysa,
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 10
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubOsoba niepełnosprawna (tak)Pł.
1CibisAdamMPOLM30, WO, MONKędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEZapłacono
2CzarnołęskiAdamMPOLM40, GN, PN, WONysaZapłacono
3CzykinowskiAdamMPOLM40, PN, WOMaciejowiceStowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych ''NYSA''Zapłacono
4DeptułaAdamMPOLM30, WOOpoleVege RunnersZapłacono
5DumańskiAdamMPOLM40, GN, PN, WONysaNYSA BIEGAZapłacono
6GandziarowskiAdamMPOLM50, PN, WOGłuchołazyZapłacono
7JarząbekAdamMPOLM20WrocławZapłacono
8KopijAdamMPOLM20, WOPogorzelanieZapłacono
9KutianAdamMPOLM50, WOKędzierzyn-Koźle
10ŁuczkaAdamMPOLM40, GN, PN, WONysaZapłacono
11PatrońskiAdamMPOLM20, GN, PN, WONysaMADAS TEAMZapłacono
12PustułkaAdamMPOLM40, WOGłogówekZapłacono
13SięborAdamMPOLM30, WOKrapkowiceZapłacono
14SikorskiAdamMPOLM40, GN, PN, WONysaZapłacono
15SowińskiAdamMPOLM60, WOOpoleTEAM OPOLEZapłacono
16MaziarekAdelaKPOLK30, WONiemodlinMotyla.Noga.RunnersZapłacono
17BerthoudAdélieKFRAK20LyonZapłacono
18GajewskiAdrianMPOLM20, WOBrzeg#ADITEAMZapłacono
19GrzebielaAdrianMPOLM20, WOPraszkaZapłacono
20LeśniakAdrianMPOLM30, GN, PN, WONysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
21RaburskiAdrianMPOLM30, WOOpole
22RadziszewskiAdrianMPOLM20Zabkowice Slaskie
23Anonim#181495MPOLM40, GN, PN, WONysaTurbo ŚlimakiZapłacono
24RomanowiczAdrianaKPOLK40, WOStrzelce OpolskienieZapłacono
25GłośnickaAdriannaKPOLK20, WOOpoleZapłacono
26BoguszAgataKPOLK30, GN, PN, WONysaZapłacono
27CzabanowskaAgataKPOLK40, GN, PN, WO, MONNysaK.S. LiteratkiZapłacono
28JeneskyAgataKPOLK30, GN, PN, WONysaLady AerobikZapłacono
29KasperskaAgataKPOLK30, WOLigota TułowickaTRT TUŁOWICEZapłacono
30KurpasAgataKPOLK30, MONZdzieszowiceMultifitZapłacono
31ListowskaAgataKPOLK30, WOBrzegZapłacono
32StojanowskaAgataKPOLK20, GN, PN, WONysaCrossAndActiv NysaZapłacono
33Woźna-SikorskaAgataKPOLK40, WOTułowice
34AdamskaAgnieszkaKPOLK30, WONiemodlinZapłacono
35GruszeckaAgnieszkaKPOLK20, WOBrzegZapłacono
36HaberAgnieszkaKPOLK30, MONGrobliceMKS SiechniceZapłacono
37JaroszAgnieszkaKPOLK40, GN, PN, WONysaZapłacono
38KleczaAgnieszkaKPOLK16, GN, PN, WONysaZapłacono
39KołodziejAgnieszkaKPOLK30Dobrzeń WielkiZapłacono
40KoziołAgnieszkaKPOLK40, GN, PN, WO, MONNysaAtletics NysaZapłacono
41MaćkówAgnieszkaKPOLK40, PNPakosławiceZapłacono
42MazurAgnieszkaKPOLK40BierdzanyElita
43PawlikAgnieszkaKPOLK40, GN, PN, WO, MONNysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
44Piwko-CygońAgnieszkaKPOLK40, WONiemodlin1973Zapłacono
45SobieszczańskaAgnieszkaKPOLK30, WOPrudnikDyczuś TeamZapłacono
46SurówkaAgnieszkaKPOLK30, PN, WOPaczkówTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
47WachowskaAgnieszkaKPOLK30Oława
48WojtaszekAgnieszkaKPOLK40, GN, PN, WOŚwidnicaRura TeamZapłacono
49GrzechAleksanderMPOLM30, GN, PN, WOSidzinaZapłacono
50HasiakAleksanderMPOLM50, GN, PN, WO, MONNysaZapłacono
51SzkaradekAleksanderMPOLM40, MONKłodzkoSP WILKANÓW
52BorgońAleksandraKPOLK30, GN, PN, WONysa
53GabryśAleksandraKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
54GrodeckaAleksandraKPOLK30Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
55HoinkaAleksandraKPOLK30, WOPrudnikTRUCHTY PRUDNIK
56JakubowskaAleksandraKPOLK20, GN, PN, WONysa
57KitaAleksandraKPOLK30, WOLewin BrzeskiLewin Biega/Akademia BieganiaZapłacono
58KleczaAleksandraKPOLK40, GN, PN, WONysaZapłacono
59KrasuskaAleksandraKPOLK20StrzelimZapłacono
60MalarzAleksandraKPOLK20, PN, WONowy Świętów
61Szczeniowska-KrokAleksandraKPOLK40, GN, PN, WOJędrzychów
62SzewczykAleksandraKPOLK20, GN, PN, WOWrocławCrossAndActiv Nysa
63SzpakAleksandraKPOLK20, WO, MONBrzegZapłacono
64ZarczukAleksandraKPOLK30Oławagorskiewyzwania.wordpress.comZapłacono
65KlauzińskaAlicjaKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
66RudnickaAlicjaKPOLK30, GN, PN, WONysaZapłacono
67WachAlicjaKPOLK20, PNOtmuchówZapłacono
68WańczykAlicjaKPOLK30Nowa RudaZapłacono
69Wiek-RezaczAlicjaKPOLK30, GN, PN, WONysaMatner Running TeamZapłacono
70KocandaAlinaKPOLK30, WOPrószkówRajsport ActiveZapłacono
71LipczakAmadeuszMPOLM40, WO, MONOpoleZSZ 4 OpoleZapłacono
72BukałaAnatolMPOLM50, PN, WOGłuchołazyKST UM NysaZapłacono
73BobrowskiAndrzejMPOLM60Mirosławki
74CylkeAndrzejMPOLM40, GN, PN, WONysaZapłacono
75HałonAndrzejMPOLM60, WOOpoleAndrzej HałonZapłacono
76JaskierskiAndrzejMPOLM40, PNKarłowice MałeZapłacono
77JastrzębskiAndrzejMPOLM50, GN, PN, WONysaAmatorskoZapłacono
78KawońAndrzejMPOLM60, WONamysłówtak
79LignarAndrzejMPOLM60, WOGwoździceniezrzeszonyZapłacono
80MacheckiAndrzejMPOLM40NędzaAmatorZapłacono
81PilskiAndrzejMPOLM70+FromborkBarefoot Runners Society UKZapłacono
82PlasłoAndrzejMPOLM30Kamienna GóraZapłacono
83SadowskiAndrzejMPOLM60, GN, PN, WOPaczkówZapłacono
84SzcześniakAndrzejMPOLM70+WrocławWOMP WrocławnieZapłacono
85WaszakAndrzejMPOLM40, WOBrzeg1974
86WysoczańskiAndrzejMPOLM30, WOOpoleZapłacono
87ZalewskiAndrzejMPOLM40, GN, PN, WONysaAthletics NysaZapłacono
88KamykAndzelikaKPOLK30WojnowiceZapłacono
89MarkiewiczAnetaKPOLK30ŁódźZapłacono
90UścinowiczAnetaKPOLK30, GN, PN, WONysa81010200165Zapłacono
91WrońskaAnetaKPOLK40, GN, PN, WONysaNTG NYSAZapłacono
92ZwetlerAngelikaKPOLK20, WOZdzieszowiceZapłacono
93Emerling - KaźmierczakAnitaKPOLK40, WOChorulaZapłacono
94DżumałoAnnaKPOLK40, WOŻłobiznaZapłacono
95GołębiewskaAnnaKPOLK30KłodzkoEBIEGI.PLZapłacono
96HałasAnnaKPOLK20, WOSkarbimierz Osiedle1990
97JadaszAnnaKPOLK30, WOGogolinArkadiusz Gardzielewski Running Team
98JończykAnnaKPOLK30, WOOzimek1983Zapłacono
99JurczykAnnaKPOLK30, GN, PN, WONysaLADY AEROBIKZapłacono
100KuchtíkováAnnaKCZEK16SumperkSumperkZapłacono
Strona 1 z 10