maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VII Bieg Nyski

Miejsce i data imprezy: Nysa, 08 czerwca 2019
Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "GIM 2" w Nysie, ul. Bolesława Prusa 14, 48-303 Nysa,
Fundacja „W działaniu” z siedzibą w Nysie.
Partnerzy:
• Gmina Nysa,
• Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego,
• Agencja Rozwoju Nysy
• Nyski Grupa biegowa NYSA BIEGA,
• Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "EKOM" Sp. o.o. w Nysie,
• Komenda Powiatowa Policji w Nysie,
• Straż Miejska w Nysie,
• Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Nysa,
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubOsoba niepełnosprawna (tak)Pł.
1DudekEmiliaKPOLK40, GN, PN, WO, MONNysaNYSA BIEGAZapłacono
2PańczyszynMariuszMPOLM40, GN, PN, WONysaZapłacono
3CzarnołęskiAdamMPOLM40, GN, PN, WONysaZapłacono
4RękasTomaszMPOLM40, GN, PN, WONysaZapłacono
5WachowskaAgnieszkaKPOLK30Oława
6MaziarekAdelaKPOLK30, WONiemodlinMotyla.Noga.RunnersZapłacono
7WorekDawidMPOLM40, PN, WOOtmuchówOTM.b
8MalazdrewiczRyszardMPOLM50, GN, PN, WONysaZapłacono
9SzymczynaMarcinMPOLM40OławaOławska grupa biegowa
10DzierżakKrzysztofMPOLM40, GN, PN, WONysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
11DzierżakEdytaKPOLK30, GN, PN, WONysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
12DumańskaElżbietaKPOLK40, GN, PN, WONysaK.S. LiteratkiZapłacono
13DumańskiAdamMPOLM40, GN, PN, WONysaNYSA BIEGAZapłacono
14PetryszynUlaKPOLK30Jelcz Laskowice
15HartmannJerzyMPOLM50, GN, PN, WONysaZapłacono
16LipczakAmadeuszMPOLM40, WO, MONOpoleZSZ 4 OpoleZapłacono
17Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK50, GN, PN, WO, MONNysa
18KozubekTomekMPOLM40, GN, PN, WONysa
19HasiakAleksanderMPOLM50, GN, PN, WO, MONNysa
20HasiakRafałMPOLM20, GN, PN, WONysa
21WawrzyńczakWioletaKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
22TarabaszMichałMPOLM20WrocławZapłacono
23TarabaszŁukaszMPOLM30, WOOpoleZapłacono
24ChwalczukJerzyMPOLM60, GN, PN, WONysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
25StepaniakMaciejMPOLM40, PNGłuchołazyMade in Poland
26GonsiorRafałMPOLM30, WONiemodlin Woj. OpolskieAthletics NysaZapłacono
27SiudyłoKlaudiaKPOLK30, GN, PN, WONysaZapłacono
28KozubekJustynaKPOLK30, GN, PN, WONysa
29BałandziukMarekMPOLM30, WOGłogówekZapłacono
30JaworskaMagdalenaKPOLK30, WOOpole
31BurmińskiŁukaszMPOLM40, GN, PN, WONysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAZapłacono
32FiguraRobertMPOLM40, PN, WOWężaFIGURA TEAM
33LatawskiMateuszMPOLM40, GN, PN, WONysaAthletics NysaZapłacono
34FiguraEwelinaKPOLK30, PN, WOWężaFIGURA TEAM
35LeszczyńskaBożenaKPOLK60+, WONiemodlinAmatorsko
36LeszczyńskiJanuszMPOLM60, WONiemodlinAmatorsko
37SzczyptaPatrycjaKPOLK20, GN, PN, WO, MONNysaNYSA BIEGAZapłacono
38DrobekRafałMPOLM40, PN, WOŁąkaAthletics NysaZapłacono
39DudaPawełMPOLM30, WONiemodlinNienodlin Biega
40SzynkarczykDawidMPOLM20, WOGrodziec
41StojanowskaAgataKPOLK20, GN, PN, WONysaCrossAndActiv Nysa
42ButzJakubMPOLM16, PN, WOOtmuchówAthletics NysaZapłacono
43FornalczykMonikaKPOLK40, GN, PN, WONysa
44MikodaSandraKPOLK16, GN, PN, WOPrzełękAthletics Nysa
45BednarzSzymonMPOLM30, WOGrodków
46SłapekMariaKPOLK40PoznańLuboński Klub Biegacza
47MarciniakPrzemysławMPOLM30, WOPrudnikAthletics Nysa
48SobieszczańskaAgnieszkaKPOLK30, WOPrudnikDyczuś Team
49MonietaPiotrMPOLM20PietnaZapłacono
50MichalakRafałMPOLM20, WOCzepielowiceCZAPLA TEAM
51JurekTomaszMPOLM40, GN, PN, WO, MONGłuchołazyAthletics Nysa
52SzpakMarcinMPOLM30, WOGłogowek
53SokołowskaBarbaraKPOLK40, WONamysłówDiehl Runinng Team
54DąbrowskaNataliaKPOLK30, WOOpoleVege Runners
55ChabińskaPatrycjaKPOLK30, GN, PN, WONysa
56KołodziejMartaKPOLK30, GN, PN, WONysaK.S. Literatki
57BiałowąsPawełMPOLM30OławaKb harcownik Jelcz laskowice
58SzulcMaciejMPOLM30, GN, PN, WONysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
59KubicaPawełMPOLM20, GN, PN, WONysa
60SzulcEwaKPOLK20, GN, PN, WONysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
61BohoSławomirMPOLM30, GN, PN, WONysaZapłacono
62PendzialekKrzysztofMPOLM40, GN, PN, WOHajduki NysieAmatorsko
63SałekMateuszMPOLM20, WOOzimekPGE elektrownia Opole
64MazurAgnieszkaKPOLK40BierdzanyElita
65PaciorekMarcinMPOLM30, WOWojsław
66MałasiewiczMartaKPOLK40OławaAdrian Danilewicz Group
67MroczkowskaMartaKPOLK30Oława - ŚcinawaZapłacono
68CzabajIzabelaKPOLK40PrudnikZapłacono
69ZielińskiMarcinMPOLM40Wrocław
70DżumałoAnnaKPOLK40, WOŻłobizna
71RybackaKasiaKPOLK30, PN, WOOtmuchówOTM.b
72RusznicaRafałMPOLM20, WO, MONOpolePubliczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza w Opolu
73ZiębaDariuszMPOLM30, GN, PN, WONysaKORONA studio zdrowego snuZapłacono
74JaśkowiecMichałMPOLM20, WOPrudnik
75ZapadkaTomaszMPOLM30, WOTułowiceTRT TUŁOWICEZapłacono
76PolakŁukaszMPOLM30, MONOborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
77KoziołTomaszMPOLM20, WOPrzemyśl10 Brygada Logistyczna
78HrycajMarcinMPOLM40, WOOpoleOdra Opole
79DudekMonikaKPOLK30ZiębicePasja chrzanka running team
80PodkowskaBeataKPOLK50WroclawWkb Piast WrocławZapłacono
81LipińskiRafałMPOLM20, WOBrzegElita
82KotyginMateuszMPOLM30, WOOpole
83ProkopczykJarosławMPOLM40, WOOpole
84GabryśAleksandraKPOLK20, GN, PN, WONysaZapłacono
85PerkaBarbaraKPOLK40, WOPrószkówBieg Opolski,Wieczorne Bieganie w Opolu
86MaziarekMichałMPOLM30, WONiemodlinMotyla.Noga.RunnersZapłacono
87ZalewskiAndrzejMPOLM40, GN, PN, WONysaAthletics NysaZapłacono
88LangertSławomirMPOLM30, WOPrudnikDzikusy z Pogranicza
89WałtoszPrzemysławMPOLM20, GN, PN, WONysaNYSA BIEGAZapłacono
90JagiełłoJarekMPOLM30, WOOpole
91KogusGrzegorzMPOLM40, PN, WOKozielnoTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
92RaburskiAdrianMPOLM30, WOOpole
93MaziarekMarcinMPOLM40, WOOpoleMotyla.Noga.RunnersZapłacono
94BukałaAnatolMPOLM50, PN, WOGłuchołazyKST UM Nysa
95GromalaMagdalenaKPOLK40, GN, PN, WONysaNYSA BIEGAZapłacono
96GromalaJarosławMPOLM40, GN, PN, WONysaAmatorskoZapłacono
97MalinowskaMartaKPOLK30, GN, PN, WONysaTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
98ŁućTomaszMPOLM40, GN, PN, WONysa
99SosulskaJaninaKPOLK50, PN, WOWłodaryTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
100GruszkaŁukaszMPOLM30, GN, PN, WONysaZapłacono
Strona 1 z 3