maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

14 Memoriał Basi Szlachetki - Biegi Dla Dzieci

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 01 maja 2019
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Szkolny Związek Sportowy przy PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/Przedszkole
1AraninDorotaKPOLBDN1978Jelcz-Laskowice
2BańkowskiDawidKPOLB3002008Kąty Wrocławskie
3BarwińskaOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
4BednarczukLenaKPOLB3002009.jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
5ChorzępaZuzannaKPOLBP2013Jelcz-Laskowice
6PatiAnonim#178102KPOLB3002008Oława
7CiszekLauraKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
8DrekoZofiaKPOLB1002011WrocławTURBOTEAM
9DrekoZuzannaKPOLB3002008WrocławTURBOTEAM
10DżumałoOliwiaKPOLB10002003ŻłobiznaSzkoła podstawowa nr 6 w Brzegu
11FryśnyAntoninaKPOLB3002008Siechnice
12GrębowiczNelKPOLBP2014JanikówPrzedszkole nr 4 im. Misia Uszatka Oława
13GugnackaAleksandraKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
14JankowskaSaraKPOLBP2018OlszankaLEWIN BIEGA
15JędrasAmeliaKPOLB6002007MiłoszycePSP Miłoszyce
16JędrasMilenaKPOLB3002009MiłoszycePSP Miłoszyce
17KaźmierkiewiczOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
18KępińskaJuliaKPOLB1002010Stare Bogaczowice
19KochnowiczNataliaKPOLB1002010Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
20KochnowiczZofiaKPOLBDN1989Jelcz-Laskowice
21KołekWiktoriaKPOLB3002008Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
22KołodziejskaAgnieszkaKPOLB1002010Kamieniec Wrocławski
23KołodziejskaZuzannaKPOLB3002008Kamieniec Wrocławski
24KownackaZuzannaKPOLBP2013OlszankaLEWIN BIEGA
25KozakLenaKPOLBP2015DługołękaZielony Zakątek Długołęka
26KozakNataliaKPOLBP2014DługołękaZielony Zakątek Długołęka
27KozłowskaJuliaKPOLBDN2018Jelcz Laskowice
28KrawcówAlicjaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
29KrawcówKamilaKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
30KunickaZuzannaKPOLB1002010Bystrzyca
31MaliszewskaKorneliaKPOLBP2016Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
32MazurJustynaKPOLB8002004Kucharzowice
33MruszczykAlicjaKPOLBP2012Oława
34MuzykaMariaKPOLBP2012OleśnicaSp 4 Oleśnica
35NowińskaLenaKPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
36PalaczMartaKPOLBP2013BrzegKotwica Brzeg
37PawłowskaAleksandraKPOLB3002009Jelcz - LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
38PiskorowskaDagmaraKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
39PiskorowskaDariaKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
40RzadkowskaJuliaKPOLBP2015ChwałowiceOławski Park Wodny - Termy Jakuba
41SakowskaMajaKPOLBP2016Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
42ShumaraAnastazjaKPOLB1002011Wroclaw
43ShumaraAniaKPOLB1002011Wroclaw
44SiarkowskaHannaKPOLB3002009Siechnice
45SkórskaOliwiaKPOLBP2012RatowiceSp Ratowice
46StarczewskaDorotaKPOLB1002011PiekarySP nr 1 Jelcz-Laskowice
47TomczakEmiliaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
48TraczNataliaKPOLB3002009OleśnicaSp 4 Oleśnica
49UramowskaPaulinaKPOLB1002011Jelcz-LaskowiceSp 85 Wrocław
50WawrzyniakEmiliaKPOLBP2012Bystrzyca
51WawrzyniakSylwiaKPOLBP2016Bystrzyca
52WierzchowskaJuliaKPOLB3002008WrocławSP1 Wrocław
53WiśniewskaLilianaKPOLBP2015Oława
54WoźnyMarcelinaKPOLB1002011Jelcz-Laskowice
55WójcikJuliaKPOLB1002011WierzbnoSP Wierzbno
56BatorSebastianMPOLBP2014Nadolice WielkieKB Harcownik
57BęśHubertMPOLBP2012OławaSzkoła Nr 4 Oława
58BiałowąsKubaMPOLB1002010OławaSzkoła podstawowa nr 2 Oława
59BiszczadArturMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
60BiszczadMateuszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
61ChorzępaŁukaszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
62DecOliwierMPOLB6002007BierutówBierutowska Grupa Biegowa
63GrębowiczFilipMPOLB3002009JanikówSzkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy
64GromalaPiotrMPOLB3002009NysaSp 3 Nysa
65HerbaJakubMPOLBP2015Jelcz LaskowicePrzedszkole Magdalenka
66JankowskiNatanMPOLBP2015OlszankaLEWIN BIEGA
67JarosławskiBartoszMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
68KamińskiAleksanderMPOLBP2014Ratowice
69KapiciakMichałMPOLBP2013Jelcz-Laskowice
70KaźmierkiewiczMarcelMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
71KępińskiMarcelMPOLBP2013Stare Bogaczowice
72KińczykAntoniMPOLB3002009OławaOława Tim
73KińczykMilanMPOLBP2016OławaOława Tim
74KogutJeremiMPOLB1002011Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
75KołekSzymonMPOLB1002011Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
76KoprowskiMieszkoMPOLBP2012GierszowicePrzedszkole w Krzyżowicach
77KunickiFilipMPOLB8002004Bystrzyca
78MakuchErykMPOLBP2014Czarny BórCzarny Bór
79MazurKacperMPOLB1002011Kucharzowice
80MruszczykDominikMPOLBP2017Oława
81NowakArkadiuszMPOLB3002008OławaSP nr 2 Jelcz-Laskowice
82NowakMarcinMPOLBP2015WrocławPrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
83PałkaJanMPOLBDN2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
84PałkaPrzemysławMPOLBP2016Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
85PawłowskiMateuszMPOLB6002006Jelcz - LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
86PetrykówKubaMPOLB6002007Oława
87PiwińskiJakubMPOLB6002007ChwałowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
88PiwińskiKacperMPOLBP2012ChwałowiceSP nr 1 Jelcz-Laskowice
89RadośSzymonMPOLBP2013Jelcz LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
90RadwanAlexanderMPOLB3002008Wrocław
91RudzkiIgorMPOLB6002007NamysłówSP 3 Namysłów
92RudzkiMaciejMPOLB3002008NamysłówSP 3 Namysłów
93RzadkowskiJakubMPOLBP2018ChwałowiceOławski Park Wodny - Termy Jakuba
94SakowskiSzymonMPOLBP2013Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
95SeiffertFilipMPOLB1002010Lizawice
96SeiffertJakubMPOLBP2012Lizawice
97ShumaraMaksymMPOLB1002010Wroclaw
98SierpińskiKacperMPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
99StaruszkiewiczDawidMPOLB3002008Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
100StaruszkiewiczMaciejMPOLBP2015Jelcz-Laskowice
Strona 1 z 2