maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

14 Memoriał Basi Szlachetki - Biegi Dla Dzieci

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 01 maja 2019
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Szkolny Związek Sportowy przy PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/Przedszkole
1AraninDorotaKPOLBDN1978Jelcz-Laskowice
2BańkowskiDawidKPOLB3002008Kąty Wrocławskie
3BarwińskaOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
4BatorSebastianMPOLBP2014Nadolice WielkieKB Harcownik
5BednarczukLenaKPOLB3002009.jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
6BęśHubertMPOLBP2012OławaSzkoła Nr 4 Oława
7BiałowąsKubaMPOLB1002010OławaSzkoła podstawowa nr 2 Oława
8BiszczadArturMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
9BiszczadMateuszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
10ChorzępaŁukaszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
11ChorzępaZuzannaKPOLBP2013Jelcz-Laskowice
12PatiAnonim#178102KPOLB3002008Oława
13CiszekLauraKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
14DecOliwierMPOLB6002007BierutówBierutowska Grupa Biegowa
15DrekoZofiaKPOLB1002011WrocławTURBOTEAM
16DrekoZuzannaKPOLB3002008WrocławTURBOTEAM
17DżumałoOliwiaKPOLB10002003ŻłobiznaSzkoła podstawowa nr 6 w Brzegu
18FryśnyAntoninaKPOLB3002008Siechnice
19GrębowiczFilipMPOLB3002009JanikówSzkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy
20GrębowiczNelKPOLBP2014JanikówPrzedszkole nr 4 im. Misia Uszatka Oława
21GromalaPiotrMPOLB3002009NysaSp 3 Nysa
22GugnackaAleksandraKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
23HerbaJakubMPOLBP2015Jelcz LaskowicePrzedszkole Magdalenka
24JankowskaSaraKPOLBP2018OlszankaLEWIN BIEGA
25JankowskiNatanMPOLBP2015OlszankaLEWIN BIEGA
26JarosławskiBartoszMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
27JędrasAmeliaKPOLB6002007MiłoszycePSP Miłoszyce
28JędrasMilenaKPOLB3002009MiłoszycePSP Miłoszyce
29KamińskiAleksanderMPOLBP2014Ratowice
30KapiciakMichałMPOLBP2013Jelcz-Laskowice
31KaźmierkiewiczMarcelMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
32KaźmierkiewiczOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
33KępińskaJuliaKPOLB1002010Stare Bogaczowice
34KępińskiMarcelMPOLBP2013Stare Bogaczowice
35KińczykAntoniMPOLB3002009OławaOława Tim
36KińczykMilanMPOLBP2016OławaOława Tim
37KochnowiczNataliaKPOLB1002010Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
38KochnowiczZofiaKPOLBDN1989Jelcz-Laskowice
39KogutJeremiMPOLB1002011Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
40KołekSzymonMPOLB1002011Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
41KołekWiktoriaKPOLB3002008Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
42KołodziejskaAgnieszkaKPOLB1002010Kamieniec Wrocławski
43KołodziejskaZuzannaKPOLB3002008Kamieniec Wrocławski
44KoprowskiMieszkoMPOLBP2012GierszowicePrzedszkole w Krzyżowicach
45KownackaZuzannaKPOLBP2013OlszankaLEWIN BIEGA
46KozakLenaKPOLBP2015DługołękaZielony Zakątek Długołęka
47KozakNataliaKPOLBP2014DługołękaZielony Zakątek Długołęka
48KozłowskaJuliaKPOLBDN2018Jelcz Laskowice
49KrawcówAlicjaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
50KrawcówKamilaKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
51KunickaZuzannaKPOLB1002010Bystrzyca
52KunickiFilipMPOLB8002004Bystrzyca
53MakuchErykMPOLBP2014Czarny BórCzarny Bór
54MaliszewskaKorneliaKPOLBP2016Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
55MazurJustynaKPOLB8002004Kucharzowice
56MazurKacperMPOLB1002011Kucharzowice
57MruszczykAlicjaKPOLBP2012Oława
58MruszczykDominikMPOLBP2017Oława
59MuzykaMariaKPOLBP2012OleśnicaSp 4 Oleśnica
60NowakArkadiuszMPOLB3002008OławaSP nr 2 Jelcz-Laskowice
61NowakMarcinMPOLBP2015WrocławPrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
62NowińskaLenaKPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
63PalaczMartaKPOLBP2013BrzegKotwica Brzeg
64PałkaJanMPOLBDN2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
65PałkaPrzemysławMPOLBP2016Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
66PawłowskaAleksandraKPOLB3002009Jelcz - LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
67PawłowskiMateuszMPOLB6002006Jelcz - LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
68PetrykówKubaMPOLB6002007Oława
69PiskorowskaDagmaraKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
70PiskorowskaDariaKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
71PiwińskiJakubMPOLB6002007ChwałowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
72PiwińskiKacperMPOLBP2012ChwałowiceSP nr 1 Jelcz-Laskowice
73RadośSzymonMPOLBP2013Jelcz LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
74RadwanAlexanderMPOLB3002008Wrocław
75RudzkiIgorMPOLB6002007NamysłówSP 3 Namysłów
76RudzkiMaciejMPOLB3002008NamysłówSP 3 Namysłów
77RzadkowskaJuliaKPOLBP2015ChwałowiceOławski Park Wodny - Termy Jakuba
78RzadkowskiJakubMPOLBP2018ChwałowiceOławski Park Wodny - Termy Jakuba
79SakowskaMajaKPOLBP2016Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
80SakowskiSzymonMPOLBP2013Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
81SeiffertFilipMPOLB1002010Lizawice
82SeiffertJakubMPOLBP2012Lizawice
83ShumaraAnastazjaKPOLB1002011Wroclaw
84ShumaraAniaKPOLB1002011Wroclaw
85ShumaraMaksymMPOLB1002010Wroclaw
86SiarkowskaHannaKPOLB3002009Siechnice
87SierpińskiKacperMPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
88SkórskaOliwiaKPOLBP2012RatowiceSp Ratowice
89StarczewskaDorotaKPOLB1002011PiekarySP nr 1 Jelcz-Laskowice
90StaruszkiewiczDawidMPOLB3002008Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
91StaruszkiewiczMaciejMPOLBP2015Jelcz-Laskowice
92SzarataAleksanderMPOLBP2015MiłoszycePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
93SzarataMaciejMPOLBP2015MiłoszycePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
94SzczerbaHubertMPOLB8002004WrocławSP83
95SzczerbaKonradMPOLB1002010Wrocławsp 83
96SzymczykFilipMPOLBP2018Jelcz LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
97TomczakDawidMPOLB6002007Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
98TomczakEmiliaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
99TraczNataliaKPOLB3002009OleśnicaSp 4 Oleśnica
100TurowskiFilipMPOLBDN2008Jelcz LaskowiceSzkoła Specjalna w Oławie
Strona 1 z 2