maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

14 Memoriał Basi Szlachetki - Biegi Dla Dzieci

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 01 maja 2019
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Szkolny Związek Sportowy przy PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach
Regulamin: Regulamin biegu


Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/Przedszkole
1JankowskiNatanMPOLBP2015OlszankaLEWIN BIEGA
2JankowskaSaraKPOLBP2018OlszankaLEWIN BIEGA
3KownackaZuzannaKPOLBP2013OlszankaLEWIN BIEGA
4RadwanAlexanderMPOLB3002008Wrocław
5WierzchowskaJuliaKPOLB3002008WrocławSP1 Wrocław
6KochnowiczZofiaKPOLBDN1989Jelcz-Laskowice
7ShumaraAniaKPOLB1002011Wroclaw
8ShumaraAnastazjaKPOLB1002011Wroclaw
9ShumaraMaksymMPOLB1002010Wroclaw
10TomczakDawidMPOLB6002007Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
11TomczakEmiliaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
12TraczNataliaKPOLB3002009OleśnicaSp 4 Oleśnica
13CiszekLauraKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
14WiśniewskaLilianaKPOLBP2015Oława
15FryśnyAntoninaKPOLB3002008Siechnice
16SiarkowskaHannaKPOLB3002009Siechnice
17KińczykAntoniMPOLB3002009OławaOława Tim
18KińczykMilanMPOLBP2016OławaOława Tim
19RzadkowskaJuliaKPOLBP2015ChwałowiceOławski Park Wodny - Termy Jakuba
20RzadkowskiJakubMPOLBP2018ChwałowiceOławski Park Wodny - Termy Jakuba
21MruszczykAlicjaKPOLBP2012Oława
22MruszczykDominikMPOLBP2017Oława
23PetrykówKubaMPOLB6002007Oława
24BańkowskiDawidKPOLB3002008Kąty Wrocławskie
25RudzkiIgorMPOLB6002007NamysłówSP 3 Namysłów
26RudzkiMaciejMPOLB3002008NamysłówSP 3 Namysłów
27MuzykaMariaKPOLBP2012OleśnicaSp 4 Oleśnica
28DrekoZuzannaKPOLB3002008WrocławTURBOTEAM
29DrekoZofiaKPOLB1002011WrocławTURBOTEAM
30BarwińskaOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
31KochnowiczNataliaKPOLB1002010Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
32JędrasAmeliaKPOLB6002007MiłoszycePSP Miłoszyce
33JędrasMilenaKPOLB3002009MiłoszycePSP Miłoszyce
34NowakArkadiuszMPOLB3002008OławaSP nr 2 Jelcz-Laskowice
35NowakMarcinMPOLBP2015WrocławPrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
36GromalaPiotrMPOLB3002009NysaSp 3 Nysa
37BęśHubertMPOLBP2012OławaSzkoła Nr 4 Oława
38AraninDorotaKPOLBDN1978Jelcz-Laskowice
39WójcikJuliaKPOLB1002011WierzbnoSP Wierzbno
40StarczewskaDorotaKPOLB1002011PiekarySP nr 1 Jelcz-Laskowice
41KołodziejskaZuzannaKPOLB3002008Kamieniec Wrocławski
42KołodziejskaAgnieszkaKPOLB1002010Kamieniec Wrocławski
43SeiffertFilipMPOLB1002010Lizawice
44SeiffertJakubMPOLBP2012Lizawice
45ChorzępaŁukaszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
46ChorzępaZuzannaKPOLBP2013Jelcz-Laskowice
47SzymczykFilipMPOLBP2018Jelcz LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
48SzarataAleksanderMPOLBP2015MiłoszycePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
49SzarataMaciejMPOLBP2015MiłoszycePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
50RadośSzymonMPOLBP2013Jelcz LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
51KoprowskiMieszkoMPOLBP2012GierszowicePrzedszkole w Krzyżowicach
52GrębowiczFilipMPOLB3002009JanikówSzkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy
53GrębowiczNelKPOLBP2014JanikówPrzedszkole nr 4 im. Misia Uszatka Oława
54KozłowskaJuliaKPOLBDN2018Jelcz Laskowice
55TurowskiFilipMPOLBDN2008Jelcz LaskowiceSzkoła Specjalna w Oławie
56WąsalaFabianMPOLBP2016Jelcz LaskowicePrzedszkole Mikołajek w Miłoszycach
57DżumałoOliwiaKPOLB10002003ŻłobiznaSzkoła podstawowa nr 6 w Brzegu
58JarosławskiBartoszMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
59KamińskiAleksanderMPOLBP2014Ratowice
60KępińskiMarcelMPOLBP2013Stare Bogaczowice
61KępińskaJuliaKPOLB1002010Stare Bogaczowice
62KrawcówKamilaKPOLB3002009Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
63KrawcówAlicjaKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
64Wroński-JankowskiMikołajMPOLB1002011Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
65PatiAnonim#178102KPOLB3002008Oława
66PiwińskiKacperMPOLBP2012ChwałowiceSP nr 1 Jelcz-Laskowice
67PiwińskiJakubMPOLB6002007ChwałowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
68BatorSebastianMPOLBP2014Nadolice WielkieKB Harcownik
69SzczerbaHubertMPOLB8002004WrocławSP83
70SzczerbaKonradMPOLB1002010Wrocławsp 83
71KapiciakMichałMPOLBP2013Jelcz-Laskowice
72PiskorowskaDariaKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
73PiskorowskaDagmaraKPOLB6002006Wrocławsp 45 wrocław
74SakowskiSzymonMPOLBP2013Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
75SakowskaMajaKPOLBP2016Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
76SierpińskiKacperMPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
77BednarczukLenaKPOLB3002009.jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK/SP2 Jelcz-Laskowice
78BiszczadArturMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
79BiszczadMateuszMPOLB3002009Jelcz-LaskowiceFan klub orzeł J-L
80MaliszewskaKorneliaKPOLBP2016Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
81HerbaJakubMPOLBP2015Jelcz LaskowicePrzedszkole Magdalenka
82KunickiFilipMPOLB8002004Bystrzyca
83KunickaZuzannaKPOLB1002010Bystrzyca
84BiałowąsKubaMPOLB1002010OławaSzkoła podstawowa nr 2 Oława
85NowińskaLenaKPOLBP2013Jelcz-LaskowicePrzedszkole Publiczne nr 2 Jelcz-Laskowice
86GugnackaAleksandraKPOLBP2015Jelcz-LaskowicePrzedszkole Magdalenka
87KołekSzymonMPOLB1002011Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
88KołekWiktoriaKPOLB3002008Jelcz LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
89DecOliwierMPOLB6002007BierutówBierutowska Grupa Biegowa
90MakuchErykMPOLBP2014Czarny BórCzarny Bór
91KogutJeremiMPOLB1002011Jelcz-LaskowiceSP nr 2 Jelcz-Laskowice
92KozakNataliaKPOLBP2014DługołękaZielony Zakątek Długołęka
93KozakLenaKPOLBP2015DługołękaZielony Zakątek Długołęka
94WawrzyniakEmiliaKPOLBP2012Bystrzyca
95WawrzyniakSylwiaKPOLBP2016Bystrzyca
96WoźnyMarcelinaKPOLB1002011Jelcz-Laskowice
97SkórskaOliwiaKPOLBP2012RatowiceSp Ratowice
98KaźmierkiewiczOliwiaKPOLB3002008Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
99KaźmierkiewiczMarcelMPOLBP2012Jelcz-LaskowicePSP NR 3 Jelcz-Laskowice
100UramowskaPaulinaKPOLB1002011Jelcz-LaskowiceSp 85 Wrocław
Strona 1 z 3