maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm

IV KRS FORMOZA  ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm
Miejsce i data imprezy: Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Zielona Brama” Przywidz ul. Gdańska 26, 19 maja 2019
Organizator: Stowarzyszenie KRS Formoza Adres e-mail: kontakt@krsformoza.pl
Centrum Sportu i Rekreacji „Zielona Brama” w Przywidzu;
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1GazarkiewiczAntoniMPOL1952GdańskBHMW_GDYNIAMZapłacono
2ChwiałkowskiWiesławMPOL1959ToruńEiWMZapłacono
3KręgielewskiMirosławMPOL1965BojanoMZapłacono
4WyrzykowskiAndrzejMPOL1967Gdańsk7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJMZapłacono
5LeksyckiRobertMPOL1969GdyniaPOLICJA GDYNIAXXLZapłacono
6WojciechowskiDariuszMPOL1970SwornegacieKwatery u Wojciechowskich SwornegacieMZapłacono
7WitkowskiRobertMPOL1971GdańskMZapłacono
8SyrockiWojciechMPOL1972WarszawaXXLZapłacono
9GierszewskiGrzegorzMPOL1974WarszawaDrzwi do marzeńL
10SzewczykMirosławMPOL1974MilejewoMZapłacono
11WoźniakLeszekMPOL1974Stara GadkaJRG-3 KM PSP ŁódźXLZapłacono
12ZegarlickiZygmuntMPOL1974GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
13MarszałekPawełMPOL1975DębnoHS-HYDROSPRZĘTL
14WojdanMirosławMPOL1975GdyniaBoot Camp Polska GdyniaL
15GawryśRafałMPOL1976GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
16SuchanowskaAnnaKPOL1976GdańskM
17NowaczykMichałMPOL1977GdańskWe mgle po łydkiMZapłacono
18RomanKrzysztofMPOL1977BolszewoPrzecinak77XL
19LenarciakMarekMPOL1978GdańskMZapłacono
20Lepa-RomanMagdalenaKPOL1978GdyniaNautiqusM
21MuzolfDorotaKPOL1978Pruszcz GdańskiSUT/Pruszcz BiegaS
22ŚliwkaWiolettaKPOL1979Gdańsk49 BLotS
23ŚwiątekMichałMPOL1979TrzemesznoMamiak Team TrzemesznoM
24MackenAnonim#174933MPOL1980GdyniaM
25AlbiniakPrzemysławMPOL1980WejherowoWymiataczeXL
26RymszewiczTomaszMPOL1980WęgorzewoKyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk ArtyleriiLZapłacono
27KowalskaIwonaKPOL1981MostyM
28LiszewskiDamianMPOL1982WrocławWkb Meta lubliniecXXL
29ŁuszczakMirosławMPOL1982SopotGRRLZapłacono
30MizikMaciejMPOL1983GdyniaLZapłacono
31TomeczkowskiPawełMPOL1984RumiaAgata TeamMZapłacono
32WeilandAdrianMPOL1984SłupskNight Wolves SłupskL
33WiadernyRadosławMPOL1984Dęblin41 baza lotnictwa szkolnego/Dss OrlętaLZapłacono
34Gogół-IżowskaEdytaKPOL1987RzeszówSmashing PąpkinsSZapłacono
35DomańskiMaciejMPOL1988WarszawaMZapłacono
36ReglińskaJoannaKPOL1988BytówKlub Biegacza GOCH BytówSZapłacono
37SowaAnonim#175865MPOL1988GdyniaM
38ŚwierczyńskiŁukaszMPOL1988WarszawaWarszawska Grupa Luka&MaroXLZapłacono
39BiernackaMagdalenaKPOL1989Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAM
40AdamczykNataliaKPOL1992WrocławAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
41DodaFilipMPOL1993Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAMZapłacono
42WiniarekMarcinMPOL1994SiedlceCentrum Projektów InformatycznychLZapłacono