maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm

IV KRS FORMOZA  ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm
Miejsce i data imprezy: Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Zielona Brama” Przywidz ul. Gdańska 26, 19 maja 2019
Organizator: Stowarzyszenie KRS Formoza Adres e-mail: kontakt@krsformoza.pl
Centrum Sportu i Rekreacji „Zielona Brama” w Przywidzu;
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamczykNataliaKPOL1992WrocławAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
2ChwiałkowskiWiesławMPOL1959ToruńEiWMZapłacono
3DodaFilipMPOL1993Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAMZapłacono
4DomańskiMaciejMPOL1988WarszawaMZapłacono
5GawryśRafałMPOL1976GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
6GazarkiewiczAntoniMPOL1952GdańskBHMW_GDYNIAMZapłacono
7Gogół-IżowskaEdytaKPOL1987RzeszówSmashing PąpkinsSZapłacono
8KręgielewskiMirosławMPOL1965BojanoMZapłacono
9LeksyckiRobertMPOL1969GdyniaPOLICJA GDYNIAXXLZapłacono
10LenarciakMarekMPOL1978GdańskMZapłacono
11ŁuszczakMirosławMPOL1982SopotGRRLZapłacono
12MizikMaciejMPOL1983GdyniaLZapłacono
13NowaczykMichałMPOL1977GdańskWe mgle po łydkiMZapłacono
14ReglińskaJoannaKPOL1988BytówKlub Biegacza GOCH BytówSZapłacono
15RymszewiczTomaszMPOL1980WęgorzewoKyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk ArtyleriiLZapłacono
16SyrockiWojciechMPOL1972WarszawaXXLZapłacono
17SzewczykMirosławMPOL1974MilejewoMZapłacono
18ŚwierczyńskiŁukaszMPOL1988WarszawaWarszawska Grupa Luka&MaroXLZapłacono
19TomeczkowskiPawełMPOL1984RumiaAgata TeamMZapłacono
20WiadernyRadosławMPOL1984Dęblin41 baza lotnictwa szkolnego/Dss OrlętaLZapłacono
21WiniarekMarcinMPOL1994SiedlceCentrum Projektów InformatycznychLZapłacono
22WitkowskiRobertMPOL1971GdańskMZapłacono
23WojciechowskiDariuszMPOL1970SwornegacieKwatery u Wojciechowskich SwornegacieMZapłacono
24WoźniakLeszekMPOL1974Stara GadkaJRG-3 KM PSP ŁódźXLZapłacono
25WyrzykowskiAndrzejMPOL1967Gdańsk7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJMZapłacono
26ZegarlickiZygmuntMPOL1974GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
27MackenAnonim#174933MPOL1980GdyniaM
28AlbiniakPrzemysławMPOL1980WejherowoWymiataczeXL
29BiernackaMagdalenaKPOL1989Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAM
30GierszewskiGrzegorzMPOL1974WarszawaDrzwi do marzeńL
31KowalskaIwonaKPOL1981MostyM
32Lepa-RomanMagdalenaKPOL1978GdyniaNautiqusM
33LiszewskiDamianMPOL1982WrocławWkb Meta lubliniecXXL
34MarszałekPawełMPOL1975DębnoHS-HYDROSPRZĘTL
35MuzolfDorotaKPOL1978Pruszcz GdańskiSUT/Pruszcz BiegaS
36RomanKrzysztofMPOL1977BolszewoPrzecinak77XL
37SowaAnonim#175865MPOL1988GdyniaM
38SuchanowskaAnnaKPOL1976GdańskM
39ŚliwkaWiolettaKPOL1979Gdańsk49 BLotS
40ŚwiątekMichałMPOL1979TrzemesznoMamiak Team TrzemesznoM
41WeilandAdrianMPOL1984SłupskNight Wolves SłupskL
42WojdanMirosławMPOL1975GdyniaBoot Camp Polska GdyniaL