maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm

IV KRS FORMOZA  ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm
Miejsce i data imprezy: Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Zielona Brama” Przywidz ul. Gdańska 26, 19 maja 2019
Organizator: Stowarzyszenie KRS Formoza Adres e-mail: kontakt@krsformoza.pl
Centrum Sportu i Rekreacji „Zielona Brama” w Przywidzu;
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1ŚwiątekMichałMPOL1979TrzemesznoMamiak Team TrzemesznoM
2ReglińskaJoannaKPOL1988BytówKlub Biegacza GOCH BytówSZapłacono
3WitkowskiRobertMPOL1971GdańskMZapłacono
4AlbiniakPrzemysławMPOL1980WejherowoWymiataczeXL
5SyrockiWojciechMPOL1972WarszawaXXLZapłacono
6WojdanMirosławMPOL1975GdyniaBoot Camp Polska GdyniaL
7LiszewskiDamianMPOL1982WrocławWkb Meta lubliniecXXL
8NowaczykMichałMPOL1977GdańskWe mgle po łydkiMZapłacono
9AdamczykNataliaKPOL1992WrocławAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
10ChwiałkowskiWiesławMPOL1959ToruńEiWMZapłacono
11LeksyckiRobertMPOL1969GdyniaPOLICJA GDYNIAXXLZapłacono
12WeilandAdrianMPOL1984SłupskNight Wolves SłupskL
13GierszewskiGrzegorzMPOL1974WarszawaDrzwi do marzeńL
14MarszałekPawełMPOL1975DębnoHS-HYDROSPRZĘTL
15MackenAnonim#174933MPOL1980GdyniaM
16KowalskaIwonaKPOL1981MostyM
17SuchanowskaAnnaKPOL1976GdańskM
18MizikMaciejMPOL1983GdyniaLZapłacono
19RomanKrzysztofMPOL1977BolszewoPrzecinak77XL
20Lepa-RomanMagdalenaKPOL1978GdyniaNautiqusM
21SzewczykMirosławMPOL1974MilejewoMZapłacono
22SowaAnonim#175865MPOL1988GdyniaM
23WiadernyRadosławMPOL1984Dęblin41 baza lotnictwa szkolnego/Dss OrlętaLZapłacono
24WiniarekMarcinMPOL1994SiedlceCentrum Projektów InformatycznychLZapłacono
25ZegarlickiZygmuntMPOL1974GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
26GawryśRafałMPOL1976GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna MWLZapłacono
27ŁuszczakMirosławMPOL1982SopotGRRLZapłacono
28WojciechowskiDariuszMPOL1970SwornegacieKwatery u Wojciechowskich SwornegacieMZapłacono
29LenarciakMarekMPOL1978GdańskMZapłacono
30RymszewiczTomaszMPOL1980WęgorzewoKyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk ArtyleriiLZapłacono
31DodaFilipMPOL1993Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAMZapłacono
32GazarkiewiczAntoniMPOL1952GdańskBHMW_GDYNIAMZapłacono
33TomeczkowskiPawełMPOL1984RumiaAgata TeamMZapłacono
34WyrzykowskiAndrzejMPOL1967Gdańsk7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJMZapłacono
35KręgielewskiMirosławMPOL1965BojanoMZapłacono
36MuzolfDorotaKPOL1978Pruszcz GdańskiSUT/Pruszcz BiegaS
37Gogół-IżowskaEdytaKPOL1987RzeszówSmashing PąpkinsSZapłacono
38WoźniakLeszekMPOL1974Stara GadkaJRG-3 KM PSP ŁódźXLZapłacono
39BiernackaMagdalenaKPOL1989Bydgoszcz1 BRYGADA LOGISTYCZNAM
40ŚwierczyńskiŁukaszMPOL1988WarszawaWarszawska Grupa Luka&MaroXLZapłacono
41DomańskiMaciejMPOL1988WarszawaMZapłacono
42ŚliwkaWiolettaKPOL1979Gdańsk49 BLotS